0

@Ryse
1. X/-2.5 1:1
2. 1/-2.5 2:0
3. 1/-2.5 2:0
4. 2/+2.5 1:3
5. 1/-2.5 1:0
6. 1/-2.5 1:0
7. 1/-2.5 2:0
8. 1/-2.5 2:0
9. 2/-2.5 0:2
10. 1/+2.5 2:1

1

No i elegancko xD


2

@Safrani A ja się zastanawiam nad zakupem pączków przecenionych z 32 zł na 16 zł z TooGoodToGo

A poza tym czekam aż mi kurczak rozmrozi się ;P

0

@pride1899
1. Nie zawsze więcej znaczy lepiej
2. Rosołek ma lepszy smak

5

@Criss18Barca Ramen. Taki gorszy rosół

0

@paquito88 Nic by nie znaczyło gdyby legendą określić Braitwaitha ;P Robert to legenda. Ta nie musi mieć 1000 meczów czy kończyć w klubie kariery

1

@Ryse Z pracy wrócę i napiszę

0

@paquito88 A jakie są wymagania do zostania legendą? ;P

4

Jest jak jest:


2

@Kozinho. Dokładnie, trzeba zarobić na tego szefa gałgana...
@July_6_BcN No, czyli wszystko się zgadza :)

2

#Directive8020
.
.
SPOILER
.
.
To naprawdę jest woke gierka @Bolton
https://zapodaj.net/plik-b3PnReyX8C

4

Śląsk ponownie w Ekstraklasie i okej


@FcPortoFan1999

2

Dzieciaki są the best :D


0

XD Chłop zmienił strony:


1

Ciekawostki z Nowej Nadziei:


0

@esem91 Na Instant Gaming masz za ok. 2 stówki (210 dokłaniej).

1

Czekamy na AI Stalina

"Naukowcy ze Stanford odkryli, że przepracowani agenci sztucznej inteligencji zaczęli przyjmować poglądy marksistowskie."


2

@clyde Mam takie same odczucia. Demko nijakie, gierka fajna

0

@Cochise W lodówce

0

@DragonxNF Niestety nie wrzuciło mnie do klonów :c

5

#Battlefront2
Popracowane dzisiaj to można trochę powalczyć w odległej galaktyce:
https://zapodaj.net/plik-qTdo82TeEp
https://zapodaj.net/plik-e2Tx9JoLKC

@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @DragonxNF @FiscaelBarca

0

@FCB_dimiC Pomówienia. Ja jestem na tyle miłym rowerzystą, że nawet potrącenia (prawie) mnie nie zgłosiłem organom ścigania

3

Tak nie każe obyczaj:


@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher

1

@Pawlak1992 Za 3 zł sobie już prawie batona kupisz

1

@Jakchcesz Niski testosteron

0

@Sinirsey Nie gram już w fifkę

1

@Laminedependencia No mi smakował. Mógłby być delikatnie lepiej dobrawiony ale poza tym całkiem git jak w tej cenie

0

@Quahoo Gdzie wady? Sobie kup a nie zazdrościsz.

0

@ranger3120 A jak myślisz? :D Jajko sobie akurat dodałem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?