Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryse
1. X/-2.5 1:1
2. 1/-2.5 2:0
3. 1/-2.5 2:0
4. 2/+2.5 1:3
5. 1/-2.5 1:0
6. 1/-2.5 1:0
7. 1/-2.5 2:0
8. 1/-2.5 2:0
9. 2/-2.5 0:2
10. 1/+2.5 2:1
1
No i elegancko xD
2
@Safrani A ja się zastanawiam nad zakupem pączków przecenionych z 32 zł na 16 zł z TooGoodToGo
A poza tym czekam aż mi kurczak rozmrozi się ;P
0
@pride1899
1. Nie zawsze więcej znaczy lepiej
2. Rosołek ma lepszy smak
5
@Criss18Barca Ramen. Taki gorszy rosół
0
@paquito88 Nic by nie znaczyło gdyby legendą określić Braitwaitha ;P Robert to legenda. Ta nie musi mieć 1000 meczów czy kończyć w klubie kariery
1
@Ryse Z pracy wrócę i napiszę
0
@paquito88 A jakie są wymagania do zostania legendą? ;P
4
Jest jak jest:
2
@Kozinho. Dokładnie, trzeba zarobić na tego szefa gałgana...
@July_6_BcN No, czyli wszystko się zgadza :)
2
#Directive8020
.
.
SPOILER
.
.
To naprawdę jest woke gierka @Bolton
https://zapodaj.net/plik-b3PnReyX8C
4
Śląsk ponownie w Ekstraklasie i okej
@FcPortoFan1999
2
Dzieciaki są the best :D
0
XD Chłop zmienił strony:
1
Ciekawostki z Nowej Nadziei:
0
@esem91 Na Instant Gaming masz za ok. 2 stówki (210 dokłaniej).
1
Czekamy na AI Stalina
"Naukowcy ze Stanford odkryli, że przepracowani agenci sztucznej inteligencji zaczęli przyjmować poglądy marksistowskie."
2
@clyde Mam takie same odczucia. Demko nijakie, gierka fajna
0
@Cochise W lodówce
0
@DragonxNF Niestety nie wrzuciło mnie do klonów :c
5
#Battlefront2
Popracowane dzisiaj to można trochę powalczyć w odległej galaktyce:
https://zapodaj.net/plik-qTdo82TeEp
https://zapodaj.net/plik-e2Tx9JoLKC
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @DragonxNF @FiscaelBarca
0
@FCB_dimiC Pomówienia. Ja jestem na tyle miłym rowerzystą, że nawet potrącenia (prawie) mnie nie zgłosiłem organom ścigania
3
Tak nie każe obyczaj:
@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher
1
@Pawlak1992 Za 3 zł sobie już prawie batona kupisz
1
@Jakchcesz Niski testosteron
0
@Sinirsey Nie gram już w fifkę
1
@Laminedependencia No mi smakował. Mógłby być delikatnie lepiej dobrawiony ale poza tym całkiem git jak w tej cenie
0
@Quahoo Gdzie wady? Sobie kup a nie zazdrościsz.
0
@ranger3120 A jak myślisz? :D Jajko sobie akurat dodałem :P
9
Dzisiaj, z racji braku czasu na obiad taki gotowiec. Chyba 6,49 za zupkę:
https://zapodaj.net/plik-RDB71t5r1W
https://zapodaj.net/plik-LH4dM1Qea2
https://zapodaj.net/plik-4u4w4IqTMy
@Arkon @Safrani @macio_944 @MesQueUnClub_87 @mrboom @michal26 @tomek8756 @AssisMoreira @PatrychoO @MirusAmisz