2

@MesQueUnClub_87 Niezbyt, niezbyt. Chyba, że StemDeck

1

Xbox > Sony


8

Sprytnie. Rywale dalej będą myśleli, że City trenuje Guardiola

1

@Dankho94isback Jest zasadnicza różnica bo... jestem kibicem Barcelony a nie Arsenalu. Więc mam inne kryteria oceny lubię/nie lubie wobec innych klubów

1

@Dankho94isback Jak Arsenal zacznie grać ładnie to polubię Arsenal

8

"Serwis Insider Gaming informuje, że prace nad grą (Star Wars Eclipse) określane są jako „bardzo powolne”. Jedno z anonimowych źródeł miało przekazać, że w ostatnich miesiącach poczyniono jedynie minimalne postępy. W efekcie produkcję studia Quantic Dream od premiery mogą dzielić jeszcze lata." [naEkranie]

Dobra, ta gra nie powstanie ;P Nie ma co sobie robić nadziei. Plus chyba to jeszcze dużo zależy od sukcesu jakiejś gry-usługi xD
@macio_944 @MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF

1

@Bunk420 Bo grają brzydką piłkę

0

@Nazio_87 Kogoś tam stać na jego usługi w ogóle?

4

4 "odcinek" Directive8020 za mną czyli połowa no i - grę myślę można określić mianem takiego gorszego TheQuarry w kosmosie. Gorszym bo niestety mocno rzuca się w oczy schemat rozgrywki występujący na razie w KAŻDYM "odcinku" tzn. sobie chodzimy, skradamy się, podejmujemy jakiś wybór ale - historia wciąga mnie na tyle, że jestem w stanie to wybaczyć. Też trochę o to chodzi w interaktywnych filmach, że rola gracza ogranicza się de facto do poznawania historii i wpływania na nią dialogami. Wiadomo, można to zrobić lepiej (jak chociażby w Detroit) ale nie jest tragicznie. Jak za te 133 zł to ok. Ja nie żałuję zakupu.

Ale gierka raczej słusznie ma te 6/10 w recenzjach stemowskich
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz

2

@Alvarinho Nie mam i na razie nie planuję

6

Absolutnie kanoniczne wyjaśnienie dlaczego Mace Windu dzierży miecz świetlny o fioletowym ostrzu.
Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego:


Muszę gdzieś przy okazji kupić jego figurkę LEGO ;P
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @FiscaelBarca @Doren01

0

@MateS No się bawiłem dobrze :D

8

Józefaciuk opuścił klub KO i jedzie po rządowej ekipie:


0

@NeroTFP1 Moje "facecikowe" serduszko krwawi

4

>Reżyserujesz kolejny film z najlepszej franczyzy na świecie
>masz dzieci
>chcesz aby mogły sobie zagrać w filmie
>Nazywasz się George Lucas i obsadzasz córkę w roli niewolnicy Jabby
>Profit


@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher

1

Akra Gdynia spada z Ekstraklasy... szkoda :P

0

@Colon Nie wleciał a wpłynął i nie wpłynął bo zatonął

0

Ostatni obrońca polskiej racji stanu:


8

Po 304 godzinach spędzonych w gierce przyszła pora aby usunąć FC26 z dysku ;P Ale ogólnie bawiłem się dość dobrze w tej odsłonie. Trochę boli wydanie tych 300 złotych ale człowiek miał gorszy okres w życiu...
@Luciano99 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @MichuZ44 @Antimadridista_WR @MateS

1

@MirusAmisz Różnie ale w tych pierwszych sezonach Biały Wilk właśnie

6

Powtórzę się ale Disney bardzo, ale to bardzo schrzanił swoją erę Gwiezdnych Wojen i to jest o tyle dziwne, że mają GOTOWE pomysły które fani lubią a wręcz kochają. Wystarczyło przenieść je na ekran (z ewentualnie jakimiś zmianami). Ale nie, Rey Skywalker musiała być ;P


@MirusAmisz @FiscaelBarca @Doren01 @Bolton @BillyButcher

0

@MirusAmisz Jak Yullaren to Rozenek

3

@partymaker Uwielbiam ten sklep gdyż mają tanio i dobrze

3

Jeszcze tylko 3 dni i można iść do kina na 4 sezon Mando hah @MirusAmisz

2

@NeroTFP1 Laporta mu pożyczył tylko

3

Taaak! Nie wiem co im do głowy strzeliło w Disneyu, że taką decyzję podjęli xD


@Bolton @FiscaelBarca @Doren01 @MirusAmisz @BillyButcher

1

Ryż na mleku top


0

@VamoSBarca88 To nie ja pojechałem ale taka po prostu jest ekstraklasa:D

1

@FcPortoFan1999 A jak mi będzie pasowało ;P Może na Arkę jak się utrzyma? Jakoś lubię ten klub
@VamoSBarca88 Znając nasze realia albo spadek albo walka o mistrza. Nic pomiędzy

0

@FcPortoFan1999 No i elegancko. Trzeba będzie się wybrać na meczyk w przyszłym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?