Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Niezbyt, niezbyt. Chyba, że StemDeck
1
Xbox > Sony
8
Sprytnie. Rywale dalej będą myśleli, że City trenuje Guardiola
1
@Dankho94isback Jest zasadnicza różnica bo... jestem kibicem Barcelony a nie Arsenalu. Więc mam inne kryteria oceny lubię/nie lubie wobec innych klubów
1
@Dankho94isback Jak Arsenal zacznie grać ładnie to polubię Arsenal
8
"Serwis Insider Gaming informuje, że prace nad grą (Star Wars Eclipse) określane są jako „bardzo powolne”. Jedno z anonimowych źródeł miało przekazać, że w ostatnich miesiącach poczyniono jedynie minimalne postępy. W efekcie produkcję studia Quantic Dream od premiery mogą dzielić jeszcze lata." [naEkranie]
Dobra, ta gra nie powstanie ;P Nie ma co sobie robić nadziei. Plus chyba to jeszcze dużo zależy od sukcesu jakiejś gry-usługi xD
@macio_944 @MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF
1
@Bunk420 Bo grają brzydką piłkę
0
@Nazio_87 Kogoś tam stać na jego usługi w ogóle?
4
4 "odcinek" Directive8020 za mną czyli połowa no i - grę myślę można określić mianem takiego gorszego TheQuarry w kosmosie. Gorszym bo niestety mocno rzuca się w oczy schemat rozgrywki występujący na razie w KAŻDYM "odcinku" tzn. sobie chodzimy, skradamy się, podejmujemy jakiś wybór ale - historia wciąga mnie na tyle, że jestem w stanie to wybaczyć. Też trochę o to chodzi w interaktywnych filmach, że rola gracza ogranicza się de facto do poznawania historii i wpływania na nią dialogami. Wiadomo, można to zrobić lepiej (jak chociażby w Detroit) ale nie jest tragicznie. Jak za te 133 zł to ok. Ja nie żałuję zakupu.
Ale gierka raczej słusznie ma te 6/10 w recenzjach stemowskich
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz
2
@Alvarinho Nie mam i na razie nie planuję
6
Absolutnie kanoniczne wyjaśnienie dlaczego Mace Windu dzierży miecz świetlny o fioletowym ostrzu.
Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego:
Muszę gdzieś przy okazji kupić jego figurkę LEGO ;P
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @FiscaelBarca @Doren01
0
@MateS No się bawiłem dobrze :D
8
Józefaciuk opuścił klub KO i jedzie po rządowej ekipie:
0
@NeroTFP1 Moje "facecikowe" serduszko krwawi
4
>Reżyserujesz kolejny film z najlepszej franczyzy na świecie
>masz dzieci
>chcesz aby mogły sobie zagrać w filmie
>Nazywasz się George Lucas i obsadzasz córkę w roli niewolnicy Jabby
>Profit
@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher
1
Akra Gdynia spada z Ekstraklasy... szkoda :P
0
@Colon Nie wleciał a wpłynął i nie wpłynął bo zatonął
0
Ostatni obrońca polskiej racji stanu:
8
Po 304 godzinach spędzonych w gierce przyszła pora aby usunąć FC26 z dysku ;P Ale ogólnie bawiłem się dość dobrze w tej odsłonie. Trochę boli wydanie tych 300 złotych ale człowiek miał gorszy okres w życiu...
@Luciano99 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @MichuZ44 @Antimadridista_WR @MateS
1
@MirusAmisz Różnie ale w tych pierwszych sezonach Biały Wilk właśnie
6
Powtórzę się ale Disney bardzo, ale to bardzo schrzanił swoją erę Gwiezdnych Wojen i to jest o tyle dziwne, że mają GOTOWE pomysły które fani lubią a wręcz kochają. Wystarczyło przenieść je na ekran (z ewentualnie jakimiś zmianami). Ale nie, Rey Skywalker musiała być ;P
@MirusAmisz @FiscaelBarca @Doren01 @Bolton @BillyButcher
0
@MirusAmisz Jak Yullaren to Rozenek
3
@partymaker Uwielbiam ten sklep gdyż mają tanio i dobrze
3
Jeszcze tylko 3 dni i można iść do kina na 4 sezon Mando hah @MirusAmisz
2
@NeroTFP1 Laporta mu pożyczył tylko
3
Taaak! Nie wiem co im do głowy strzeliło w Disneyu, że taką decyzję podjęli xD
@Bolton @FiscaelBarca @Doren01 @MirusAmisz @BillyButcher
1
Ryż na mleku top
0
@VamoSBarca88 To nie ja pojechałem ale taka po prostu jest ekstraklasa:D
1
@FcPortoFan1999 A jak mi będzie pasowało ;P Może na Arkę jak się utrzyma? Jakoś lubię ten klub
@VamoSBarca88 Znając nasze realia albo spadek albo walka o mistrza. Nic pomiędzy
0
@FcPortoFan1999 No i elegancko. Trzeba będzie się wybrać na meczyk w przyszłym sezonie