1

@misterio Przez to, że mi do szczęścia wystarczy 200-300 zł na jedzenie miesięcznie mogę mieć takie przekminy :D

0

@Safrani Na 19:50 seans mam

1

@lithotripter Się zarabia to się ma na głupoty ;P Poza tym napisałem tylko, że chciałbym taką ładną miseczkę a nie, że ją kupię xD

0

@Ryoumen To we wrześniu ;P Phantom Blade nie moje klimaty

0

@Ryoumen Raczej nie na premierę bo ta gra wygląda mega zabugowanie xD

5

Również niedługo swój zakupię. Niestety jeszcze +/- miesiąc by wypłynąć na wody niespokojne a w czerwcu nic wartego uwagi nie ma:


@4drian0 @Luciano99 @clyde @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz

5

Doigrał się Itamar


4

Nie no, dobra xD Chciałbym to Grogu wiaderko ale nie wydam 230 zł xD


@MirusAmisz @BillyButcher

1

@marcin62 Jak ci tylko jednego brakuje to aż żal nie zrobić

0

@Gall Kpi ze swoich zdolności intelektualnych bo Ruch Narodowy (a Bosak jest pomysłodawcą) nie jest w sojuszu z AFD.

0

@Borneo Tylko w jednym kraju sobie palić możesz a w drugim policja zaprosi cię na komisariat ;P Tak samo z piciem alkoholu 16 vs 18 lat

0

@Borneo To dlaczego Niemcy legalizują marihuanę mimo, że u nas jest nielegalna? ;P Pitu pitu nie do tego tematu co propozycją Bosaka

0

@Borneo Nie na temat ale ok. A Gozdyra znowu się zblaźniła.

6

Pomijając propozycję Ruchu Narodowego/Konfederacji (każdy sam może ją ocenić) to Gozdyra jest wspaniałą dziennikarką ;P Nie możemy tworzyć w Polsce prawa takiego jakiego chcemy bo obywatelce Niemiec będzie smutno mimo, że to prawo nawet jej nie dotyczy:


@michal26 @Roobo @July_6_BcN @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio @tomek8756

1

@Antimadridista_WR Kiedyś tak ale teraz to a) szkoda kasy b) ani to użyteczne ani ładne ani przydatne

1

@Faro Ludzie też lubią Tung Tung Tung Sahura ;P

0

@Faro "Zabawny jest"... no okej no...

1

@Faro To wytłumacz ;P Bo dla mnie to porażka społeczeństwa

2

@Faro Nie rozumiem fenomenu tego robota ;P Kupili badziewie z Chin i ludzie małpiego rozumu dostają

2

@AmigoBlancos Za 20 zł mamy 0 zł bo nie wejdzie

3

@michal26 No osób w swojej partii mają bardzo dużo które wybielają Niemców tamtych lat.

A AFD są proizrael chyba raczej ;P

4

7 "odcinków" Directive8020 za mną. Został ostatni ale myślę, że można wstępnie ocenić już gierkę.
.


POTENCJALNE SPOILERY ale chyba brak oprócz takich które można znaleźć w opisie gry na steamie


.
Ogólnie to ja się bawię całkiem dobrze ale patrząc na motyw przewodni strasznie zmarnowany potencjał. W sensie gra inspiruje się filmem "Coś" z 1982 tylko bardzo powierzchownie. Ot mamy potwory/kosmitów którzy potrafią przybierać ludzką postać. Samej dedukcji w trakcie rozgrywki czy nasi załoganci to ludzie czy sobowtóry jest jak na lekarstwo. W zasadzie chyba w jednym tylko momencie a szkoda bo sobie wyobrażałem, że taki sobowtór może będzie odstawał zachowaniami od tego jak postać ukształtowaliśmy wcześniej i będzie trzeba decydować czy zaufać danej jednostce czy też zostawić. Sama rozgrywka też nie jest rewolucyjna. Chodzimy, skradamy się, chodzimy, skradamy się, chodzimy itd. Sama historia moim zdaniem taka całkiem ok. ale też trochę przewidywalna i trochę standardowa dla tego typu produkcji.

Za te 130 zł ograć warto ale oceny (te 6/10) zasłużone. Ogólnie twórcom chyba tylko to TheQuerry bardzo dobrze wyszło a tak to raczej średniaki produkują ;P

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @4drian0 @BojanKriKicz

5

@GeneralXavi Tacy wielbiciele nazistów

0

@FcPortoFan1999 Ja jednak postawiłbym na kanclerza Republiki. Dobrze mu z oczu patrzy

3

Prezydent Donald Trump czy wielki kanclerz Sheev Palpatine?

5

@AmigoBlancos Za dużo kasy to by wymagało

3

@PatrychoO Krzyż Św. Jerzego: am i joke for you?

0

"Kontrowersyjny"...


0

Wieszanie Palestyńczyków spoko ale Gvir dopiero tutaj przesadził xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?