Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Safrani Wiesz co jest w tym najlepszego (najgorszego)? Że Pani minister też nie wie xD
5
@Safrani Skoro to transkrypcja czyli jedynie przetłumaczenie to... po rozwód bo Niemiec będą musieli wracać?
1
@Transu96 Aguero zasłużył. Już dawno nie kopie piłeczki
2
No to #Directive8020 ukończona no i... delikatnie chyba bad ending wyszedł xD Teraz pora na platynkę
Ogólnie to w trakcie gry uśmierciłem 3 osoby z załogi.
@marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @macio_944 @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz
0
@Gary Są takie plotki
3
Zgodnie z planowanym rozporządzeniem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego sprzedaż Mieszanki Studenckiej ma odbywać się jedynie za okazaniem legitymacji studenckiej aby ograniczyć jej spożywanie przez osoby które w istocie studentami nie są.
@July_6_BcN @Comentateiro @macio_944 @Bykunn @BillyButcher @Jakchcesz @Bolton @Hosh @NeroTFP1
2
@BillyButcher @MirusAmisz Nie, psuć bardzo niczego nie psuje (poza jedną rzeczą może) ale jest kilka takich rzeczy które można było zrobić lepiej ze względu na świat przedstawiony ;P
0
Woda czy Cola ?
1
@RosjaninBut On jeszcze nie wie, że jest w Wuhan
Ale ogólnie fajne zwierzątko
0
Poszukiwacz powrócił do Internetu:
0
@norbi77 Zbroje tak samo kompletnie niedopasowane do epoki xD
1
@michal26 Jeszcze nie... ale przez brak roweru mam teraz więcej czasu to w pon pójdę pewnie
1
@macio_944 W Lipcu wychodzi prawdziwy i jedyny goat 2026 i okej. Szanty będą śpiewane aż miło
1
@barcanawieki AC4: Resynced > GTA 6
0
@Gall "Dziennikarz" powinien ;P
5
No obejrzałem tego Mando i... no co, taki 5/10 ten film.
Ogólnie nie jest zły, ot akceptowalny ale dla wiernego fana znajdzie się kilka (sporo) głupotek scenariuszowych.
Historia ogólnie dość mało wnosi do lore i naprawdę lepiej by było gdyby to zrobili w formie 4 sezonu serialu. I też widać, że film mocno familijny. To nie jest do końca złe no bo SW to franczyza dla wszystkich ale było trochę za dużo tych elementów humorystycznych jak dla mnie.
Chętnie powymieniam opinie jak już parę osób obejrzy bo nie chciałbym spoilerować (chociaż mało co może zaskoczyć w filmie)
@BillyButcher @Safrani @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01 @szela1899 @Szreko @Bolton
4
Kapibary w strachu...
1
@VamoSBarca88 Z ryżem i Tiki Masalą wracamy w przyszłym tyg. Później tydzień naleśniki, tydzień ryż z jabłkami i śmietaną i jakoś do 10 dociągniemy bo coś z domu jeszcze przywiozę pewnie
3
@MirusAmisz Na 19:50, za chwilę będę na tramwaj szedł. Przystanek mam blisko
@Eklerek Do dobrej pizzy sos niepotrzebny
7
No to chwilowo mam urlopik bo zaczęli mi robić remont elewacji w kamienicy i dostęp do rowerowni jest zablokowany... mam nadzieję, że szybko skończą bo ja psychicznie nie wyrobię... bardzo pomaga taki rower na głowę i inne problemy...
Ale chociaż sobie pizzke zamówiłem :/
https://zapodaj.net/plik-LwdnZ7N43I
4
@BillyButcher A przed nami jeszcze epizody 10,11 i 12 XD Nie wiem, jak im ta 10 nie pójdzie w Box Office (chociaż na to małe szanse) to może wyciągną z szuflady w 11 i 12 chociaż Yuzzan Vongów? Tak głośno myślę
0
@Strays77 Jak i tak zagram to dlaczego?
0
@BezglutenowyPedri Porwali ludzi (zmierzających w kierunku Izraela) z wód MIĘDZYNARODOWYCH i ich minister oraz służby wzięły udział w ich poniżaniu co nagrali i wrzucili do sieci.
5
@Laminedependencia na MŚ? Nie bronił
1
@misterio Przez to, że mi do szczęścia wystarczy 200-300 zł na jedzenie miesięcznie mogę mieć takie przekminy :D
0
@Safrani Na 19:50 seans mam
1
@lithotripter Się zarabia to się ma na głupoty ;P Poza tym napisałem tylko, że chciałbym taką ładną miseczkę a nie, że ją kupię xD
0
@Ryoumen To we wrześniu ;P Phantom Blade nie moje klimaty
0
@Ryoumen Raczej nie na premierę bo ta gra wygląda mega zabugowanie xD
5
Również niedługo swój zakupię. Niestety jeszcze +/- miesiąc by wypłynąć na wody niespokojne a w czerwcu nic wartego uwagi nie ma:
@4drian0 @Luciano99 @clyde @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz