Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@fenix1983 też tak sądzę. Uwierzę jak będzie oficjalna informacja.
0
@Tomek54321 Chodziło mi o bycie w pierwszej drużynie i wypożyczenie do jakiegoś zespołu z najwyższej ligi np. Bundesliga,La liga.
0
A jak jest piłkarzem pierwszej drużyny to nie mogą go wypożyczyć, że go formalnie w rezerwach trzymają?
4
Może chociaż Desta się uda sprowadzić.
1
@skater pewnie BarcaTv
5
Jeszcze żeby w wyborach wygrał Laporta i będę zadowolony.
0
@betonito Może ale byle nie u Xaviego.
3
Akurat to za co jest odpowiedzialny dobrze sobie radzi ,ale chciałbym najpierw usłyszeć jego pomysły na ten klub.
0
@Takaniec do 17 września
1
Z jakiego wzoru te wyliczenia?
2
@fenix1983 Roberto bym zostawił ale racja.
1
To chyba fajnie.
0
Wie ktoś jaki ma program?
1
Na tą wiadomość czekałem.
10
Oby Eleven Spirts bo tanie
3
Byle nie ,,Pan Xavi bo nie mam innych pomysłów."
0
@PatrykGhost w Polsat sport Premium. Jak coś to na IPLA można sobie pomarańczą transmisje za 5zl kupić.
9
Mam nadzieję że jeżeli Koeman będzie się dobrze spisywał to go nie zwolnią tylko żeby zatrudnić Xaviego.
1
@Yoshi94 Pewnie Koeman by to jakoś ustawił. Może w 4-3-3 de jong na śpd a Van de Beek na śp.
10
Szkoda tego Van de Beeka.
0
Ci drudzy gadają lepiej.
0
@BarcaInfo Lepiej zapisać się jako osoba co oddała najlepszego piłkarza w historii za darmo.
0
@Murazor Racja, zadziałała autokorekta i go zamieniła na to. Już poprawione.
1
Ja by go sprzedał póki można na nim zarobić dobre pieniądze.
0
@VenoM jak dla mnie lepsza taka oferta niż gdyby miał za darmo odejść.
0
Na pewno Jesus i B.Silva są niechciani. Manchester City by ich zatrzymał ale bardzo zależy im na Messim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zamiast sprzedać Messiego i coś na nim zarobić to Bartomeu będzie go trzymał i w przyszłym sezonie odejdzie za darmo. Rozumiem że jest najlepszym zawodnikiem tego zespołu ale pod względem ekonomicznym jest to bezsensu ponieważ Messi raczej umowy nie przedłuży.
2
Kto jest obecnie selekcjonerem Holandi ?
3
Niezależnie gdzie pójdzie życzę mu powodzenia.