1

@kuz chyba mimo wszystko intensywność treningów. Teraz chociaż siłę mają biegać cały mecz.

0

@matteo83 najlepszy ten wkurzony De Gea.

0

@AxelF czyli wtedy Xavi wszedł by do zarządu czy jak bo to wygląda tak jakby projekt oparty na Xavim prowadziłby Koeman.

1

Jeżeli wygra to Xavi będzie prezydentem a nie on.

0

@Janas11224 jest bo teraz nawet ofensywnie grają.

3

@MaTt_BarcaFan jak dla mnie jest to solidny zawodnik.

1

@Masti_Real_Madryt


Powinno być ok :)

0

@aleksande_r gdyby nie buty mógłby zaskoczyć przeciwnika.

0

@masq 20 baniek bo za rok nigdy nie wiadomo.

0

@DanielOOL ich jest chyba remontowany.

1

@Krystian_mix karnym w doliczony czasie gry :)

0

@Simusamu10 mi tam się podobał komentarz

0

@kkbarca Couthinio

0

@IronSanHybrid Też nie te bardzo kibicuje tylko się cieszę jak Śląsk Wrocław wygrywa bo regionalny klub :D

0

Nie wiem czemu ale jakoś chciałbym tę drużynę z Węgier i nie dlatego że to raczej pewniak do zbierania punktów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

I bardzo dobrze.

0

4

Coraz bardziej mi się podoba karo sposób pracy.

0

Zdecydowanie tak.

10

Oby Pjanic szybko narobił formę i zastąpił Busquetsa.

8

Może jeszcze Garcie się uda kupić.

0

Niech chociaż dadzą im obowiązek wykupu.

77

Póki co Koeman zrobił na mnie pozytywne wrażenie, wie czego chce w drużynie. Życzę mu owocnej pracy.

0

@tobiasson92 Bardzo dobrze.

2

Mam nadzieję że pozwolą mu w spokoju pracować.

0

Ciekawe jakie zarobki?

3

Mam nadzieję że Girona go nie wykupi.

5

@purtas Głos rozsądku.

0

@MaziFCB Genialne.:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?