Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz chyba mimo wszystko intensywność treningów. Teraz chociaż siłę mają biegać cały mecz.
0
@matteo83 najlepszy ten wkurzony De Gea.
0
@AxelF czyli wtedy Xavi wszedł by do zarządu czy jak bo to wygląda tak jakby projekt oparty na Xavim prowadziłby Koeman.
1
Jeżeli wygra to Xavi będzie prezydentem a nie on.
0
@Janas11224 jest bo teraz nawet ofensywnie grają.
3
@MaTt_BarcaFan jak dla mnie jest to solidny zawodnik.
1
@Masti_Real_Madryt
Powinno być ok :)
0
@aleksande_r gdyby nie buty mógłby zaskoczyć przeciwnika.
0
@masq 20 baniek bo za rok nigdy nie wiadomo.
0
@DanielOOL ich jest chyba remontowany.
1
@Krystian_mix karnym w doliczony czasie gry :)
0
@Simusamu10 mi tam się podobał komentarz
0
@kkbarca Couthinio
0
@IronSanHybrid Też nie te bardzo kibicuje tylko się cieszę jak Śląsk Wrocław wygrywa bo regionalny klub :D
0
Nie wiem czemu ale jakoś chciałbym tę drużynę z Węgier i nie dlatego że to raczej pewniak do zbierania punktów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
I bardzo dobrze.
0
@Krzychuuuu14 +1
4
Coraz bardziej mi się podoba karo sposób pracy.
0
Zdecydowanie tak.
10
Oby Pjanic szybko narobił formę i zastąpił Busquetsa.
8
Może jeszcze Garcie się uda kupić.
0
Niech chociaż dadzą im obowiązek wykupu.
77
Póki co Koeman zrobił na mnie pozytywne wrażenie, wie czego chce w drużynie. Życzę mu owocnej pracy.
0
@tobiasson92 Bardzo dobrze.
2
Mam nadzieję że pozwolą mu w spokoju pracować.
0
Ciekawe jakie zarobki?
3
Mam nadzieję że Girona go nie wykupi.
5
@purtas Głos rozsądku.
0
@MaziFCB Genialne.:)