Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Byle nie ,,Pan Xavi bo nie mam innych pomysłów."
0
@PatrykGhost w Polsat sport Premium. Jak coś to na IPLA można sobie pomarańczą transmisje za 5zl kupić.
9
Mam nadzieję że jeżeli Koeman będzie się dobrze spisywał to go nie zwolnią tylko żeby zatrudnić Xaviego.
1
@Yoshi94 Pewnie Koeman by to jakoś ustawił. Może w 4-3-3 de jong na śpd a Van de Beek na śp.
10
Szkoda tego Van de Beeka.
0
Ci drudzy gadają lepiej.
0
@BarcaInfo Lepiej zapisać się jako osoba co oddała najlepszego piłkarza w historii za darmo.
0
@Murazor Racja, zadziałała autokorekta i go zamieniła na to. Już poprawione.
1
Ja by go sprzedał póki można na nim zarobić dobre pieniądze.
0
@VenoM jak dla mnie lepsza taka oferta niż gdyby miał za darmo odejść.
0
Na pewno Jesus i B.Silva są niechciani. Manchester City by ich zatrzymał ale bardzo zależy im na Messim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Zamiast sprzedać Messiego i coś na nim zarobić to Bartomeu będzie go trzymał i w przyszłym sezonie odejdzie za darmo. Rozumiem że jest najlepszym zawodnikiem tego zespołu ale pod względem ekonomicznym jest to bezsensu ponieważ Messi raczej umowy nie przedłuży.
2
Kto jest obecnie selekcjonerem Holandi ?
3
Niezależnie gdzie pójdzie życzę mu powodzenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za piękne żeby było prawdziwe.
0
@Hushovt Jak dla mnie byłaby to dobra oferta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Byle coś za niego zapłacili.
1
Z cyklu ,,Złote myśli Rivaldo" :)
0
Niezależnie gdzie pójdzie trzeba życzyć mu powodzenia i podziękować za te wszystkie lata.
0
Teraz to dopiero zacznie się kryzys sportowy.
0
Witam. Mam pytanie ,czy Joan Laporta kandyduje w wyborach na prezesa Fc Barcelona?