3

Byle nie ,,Pan Xavi bo nie mam innych pomysłów."

0

@PatrykGhost w Polsat sport Premium. Jak coś to na IPLA można sobie pomarańczą transmisje za 5zl kupić.

9

Mam nadzieję że jeżeli Koeman będzie się dobrze spisywał to go nie zwolnią tylko żeby zatrudnić Xaviego.

1

@Yoshi94 Pewnie Koeman by to jakoś ustawił. Może w 4-3-3 de jong na śpd a Van de Beek na śp.

10

Szkoda tego Van de Beeka.

0

Ci drudzy gadają lepiej.

0

@BarcaInfo Lepiej zapisać się jako osoba co oddała najlepszego piłkarza w historii za darmo.

0

@Murazor Racja, zadziałała autokorekta i go zamieniła na to. Już poprawione.

1

Ja by go sprzedał póki można na nim zarobić dobre pieniądze.

0

@VenoM jak dla mnie lepsza taka oferta niż gdyby miał za darmo odejść.

0

Na pewno Jesus i B.Silva są niechciani. Manchester City by ich zatrzymał ale bardzo zależy im na Messim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zamiast sprzedać Messiego i coś na nim zarobić to Bartomeu będzie go trzymał i w przyszłym sezonie odejdzie za darmo. Rozumiem że jest najlepszym zawodnikiem tego zespołu ale pod względem ekonomicznym jest to bezsensu ponieważ Messi raczej umowy nie przedłuży.

2

Kto jest obecnie selekcjonerem Holandi ?

3

Niezależnie gdzie pójdzie życzę mu powodzenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za piękne żeby było prawdziwe.

0

@Hushovt Jak dla mnie byłaby to dobra oferta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Byle coś za niego zapłacili.

1

Z cyklu ,,Złote myśli Rivaldo" :)

0

Niezależnie gdzie pójdzie trzeba życzyć mu powodzenia i podziękować za te wszystkie lata.

0

Teraz to dopiero zacznie się kryzys sportowy.

0

Witam. Mam pytanie ,czy Joan Laporta kandyduje w wyborach na prezesa Fc Barcelona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?