0

@Janiama mam nadzieję że to fake.

0

@NeroTFP takich ludzi nam potrzeba.

1

@mr_robot w sumie ładny montaż.

0

@kamilop chyba do 2023.

1

@JotaBe JA tam raczej będę oglądał Hiszpanie.

0

Teraz tylko 2/3 głosów i będzie wspaniale.

10

@tristan87 takich ludzi potrzebujemy.

0

@karci0 oczywiście że tak. Nie widzę innej opcji :)

0

@lukas10 taczka w kolorze głębokiej czerwieni z domieszką granatu.

1

@Shroud tak jest zarejestrowany.

1

@kuz chyba mimo wszystko intensywność treningów. Teraz chociaż siłę mają biegać cały mecz.

0

@matteo83 najlepszy ten wkurzony De Gea.

0

@AxelF czyli wtedy Xavi wszedł by do zarządu czy jak bo to wygląda tak jakby projekt oparty na Xavim prowadziłby Koeman.

1

Jeżeli wygra to Xavi będzie prezydentem a nie on.

0

@Janas11224 jest bo teraz nawet ofensywnie grają.

3

@MaTt_BarcaFan jak dla mnie jest to solidny zawodnik.

1

@Masti_Real_Madryt


Powinno być ok :)

0

@aleksande_r gdyby nie buty mógłby zaskoczyć przeciwnika.

0

@masq 20 baniek bo za rok nigdy nie wiadomo.

0

@DanielOOL ich jest chyba remontowany.

1

@Krystian_mix karnym w doliczony czasie gry :)

0

@Simusamu10 mi tam się podobał komentarz

0

@kkbarca Couthinio

0

@IronSanHybrid Też nie te bardzo kibicuje tylko się cieszę jak Śląsk Wrocław wygrywa bo regionalny klub :D

0

Nie wiem czemu ale jakoś chciałbym tę drużynę z Węgier i nie dlatego że to raczej pewniak do zbierania punktów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

I bardzo dobrze.

0

4

Coraz bardziej mi się podoba karo sposób pracy.

0

Zdecydowanie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?