Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 trincao lepiej wypożyczyć do zespołu z la liga niż sprzedać.
41
Laporta moim prezydentem.
25
@DonMatteo901 dla mnie śmieszne i jak najbardziej można sobie robić z takich rzeczy żarty( szczególnie że w mojej ocenie żadna grupa nie została urażona). Nie ma co robić afery.
0
@IronSanHybrid no co. Bawi się kitku tylko.
0
@NaFazieHitman Kłamca czy nie chociaż wydaje się bardziej sympatyczny.
0
@SiSenior Oj tam oj tam 2 czy więcej co za różnica :D
3
Nominuję @BarcaInfo za wrzucanie ciekawostek i informacji.
0
@4Fabregas4 oj +1. Choć mam cień nadziei że 1/4 będzie.
2
Chciał bym wylosować Dortmund albo Chelsea.
1
@Masti_Real_Madryt Dzięki. Fajnie gdyby poziom ligi hiszpańskiej się podniósł. Nie mówię żeby obrazu było na poziomie premier league ale choć trochę zbliżona.
1
@achacjusz kartka być powinna. Symulka, nic więcej.
0
@DonMatteo901 XD
4
@eltores dlatego ja jestem za remisem. Najlepiej jakieś 2-2 żeby mecz nie był nudny :)
0
@sebasek99 o Janie Pawle II to powinni uczyć na religii i ewentualnie fragment odnośnie komunizmu w Polsce, a nie specjalnie go promować.
1
@kubix05 ja bym krokiety z mięsem brał.
3
@zadafcb Opowieść nadaje się do ekranizacji. Opowieść o zabranej fladze i podartych naklejkach XD.
0
@draxidox kłamie że wszystko jest w porządku.
1
@pikass14 najlepszy jest klasyczny( ewentualnie podwójny). Z kurczakiem za suchy jak dla mnie.
0
@Walker piękny.
4
Laporta na prezydenta.
1
@IronSanHybrid Jego ekscelencja :D
3
@Messibestplayerintheworld dla nas najlepiej byłby jakiś remis. Żeby mecz nie był nudny fajnie by było jakieś 2-2.
0
@Krzychu1010 Możesz obejrzeć sobie piątek 13-go. Fajna seria filmów.
0
Myślicie że cyberpunk pójdzie na karcie graficznej gtx 1660 ti?
0
@Azi Mój błąd. Źle zrozumiałem termin anty-ciała.
3
@MESSIah16 chcieli wymyślić szczepionkę na koronawirusa, a wymyślą szczepionkę na AIDS :D
1
@fcbarcafan19 niestety, ale ,,kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą". Pozostaje mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej.
0
@BarcaInfo Xavi na trenera :D
0
@Przystankers Bernabeu :D
0
@Messibestplayerintheworld trochę więcej zarobią.