0

@pacior95 trincao lepiej wypożyczyć do zespołu z la liga niż sprzedać.

41

Laporta moim prezydentem.

25

@DonMatteo901 dla mnie śmieszne i jak najbardziej można sobie robić z takich rzeczy żarty( szczególnie że w mojej ocenie żadna grupa nie została urażona). Nie ma co robić afery.

0

@IronSanHybrid no co. Bawi się kitku tylko.

0

@NaFazieHitman Kłamca czy nie chociaż wydaje się bardziej sympatyczny.

0

@SiSenior Oj tam oj tam 2 czy więcej co za różnica :D

3

Nominuję @BarcaInfo za wrzucanie ciekawostek i informacji.

0

@4Fabregas4 oj +1. Choć mam cień nadziei że 1/4 będzie.

2

Chciał bym wylosować Dortmund albo Chelsea.

1

@Masti_Real_Madryt Dzięki. Fajnie gdyby poziom ligi hiszpańskiej się podniósł. Nie mówię żeby obrazu było na poziomie premier league ale choć trochę zbliżona.

1

@achacjusz kartka być powinna. Symulka, nic więcej.

0

4

@eltores dlatego ja jestem za remisem. Najlepiej jakieś 2-2 żeby mecz nie był nudny :)

0

@sebasek99 o Janie Pawle II to powinni uczyć na religii i ewentualnie fragment odnośnie komunizmu w Polsce, a nie specjalnie go promować.

1

@kubix05 ja bym krokiety z mięsem brał.

3

@zadafcb Opowieść nadaje się do ekranizacji. Opowieść o zabranej fladze i podartych naklejkach XD.

0

@draxidox kłamie że wszystko jest w porządku.

1

@pikass14 najlepszy jest klasyczny( ewentualnie podwójny). Z kurczakiem za suchy jak dla mnie.

0

@Walker piękny.

4

Laporta na prezydenta.

1

@IronSanHybrid Jego ekscelencja :D

3

@Messibestplayerintheworld dla nas najlepiej byłby jakiś remis. Żeby mecz nie był nudny fajnie by było jakieś 2-2.

0

@Krzychu1010 Możesz obejrzeć sobie piątek 13-go. Fajna seria filmów.

0

Myślicie że cyberpunk pójdzie na karcie graficznej gtx 1660 ti?

0

@Azi Mój błąd. Źle zrozumiałem termin anty-ciała.

3

@MESSIah16 chcieli wymyślić szczepionkę na koronawirusa, a wymyślą szczepionkę na AIDS :D

1

@fcbarcafan19 niestety, ale ,,kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą". Pozostaje mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej.

0

@BarcaInfo Xavi na trenera :D

0

@Przystankers Bernabeu :D

0

@Messibestplayerintheworld trochę więcej zarobią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?