Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Nie tylko twoje :D
1
@kewin za bardzo nie ma to znaczenia jeżeli na pewno miałby odejść. Jeżeliby się wahał to wolałbym żeby podpisał w trakcie bo wtedy nie było by tego oczekiwania czy odejdzie czy zostanie.
3
@A_Gomesinho_21 Nie mam pojęcia czy akurat to miał na myśli czy po prostu celebrując bramkę chciał wjechać w chorągiewkę przy narożniku boiska :)
0
@Tomo1989 To też prawda. Z całym szacunkiem dla tych zawodników, napisali swoją historię ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Chociaż szkoda że Messi już nie gra jak kiedyś i lepiej byłoby się z nim rozstać bo fajnie by było gdyby zakończył u nas karierę.
2
@Michal03 Też tak niestety sądzę, ale może jak będzie nowy zarząd (byle nie Font bo u niego trenerem będzie Xavi jeżeli Koeman nie wypali) i trochę to uporządkuje to będzie na to szansa. Póki co i tak ma kontrakt do 2023 bodajże.
3
Jak myślicie czy Nagelsmann mógłby w przyszłości zostać trenerem Fc Barcelony?
0
@Sergio_Devils Mogło to by być ciekawe. Fajnie gdyby szanse dostał Trincao, Mocno wierzę w tego piłkarza i mam nadzieję że w końcu się przełamie. Mimo wszystko raczej będzie 4-2-3-1.
0
@Yosemite Jaki młody bóg.
5
@HERORICH2 Tak samo sobie pomyślałem. Może teraz żałować że odszedł do Arsenalu i zamiast z Atletico prawdopodobnie zdobyć mistrzostwo kraju to walczy z Kanonierami o utrzymanie.
0
Jak myślicie czy Nagelsmann mogłby w przyszłości zostać trenerem Fc Barcelony?
4
@dmcteam za Lipskiem
0
@kiper09 najkorzystniejszy rezultat.
0
@AmigoBlancos Miałem niedawno w szkole oryginał. To jest lepsze.
0
@Colon XD , +1 za śmiesznego mema.
1
@mikokarla myślę że 3-1 dla Barcelony.
1
Ter stegen
Dest Mingueza Lenglet Alba
Alena De Jong
Messi Griezmann Trincao
Braithwaite
Tak widzę składzik na Cadiz. Wiem że Trincao ostatnio nie gra rewelacyjnie, ale jest młody, z gorszej ligi. Poza tym dałbym mu jakiś mecz w LL od pierwszej minuty szczególnie że Cadiz nie jest chyba jakimś wymagającym rywalem.
13
@IronSanHybrid Przez chwilę myślałem że to na drugim zdjęciu to pająk wielkości psa.
4
@clyde raczej tak, ale poczekam trochę żeby zobaczyć ewentualne negatywne skutki (nie nie jestem fanatycznym antyszczepionkowcem) i zaszczepię się latem.
1
@Ojciec5tkidzieci być może, ale trochę chodziło w tym o to że obecnie wszystko było by lepsze od PIS (byle były to rządy cywilizowane a nie np Białoruś, Rosja, Chiny lub aby nie byli to jacyś fanatyczni nacjonaliść jak Basak i spółka):D
0
@Przemek2323 Bo TVP oglądają tylko mało rozgarnięte osoby, bo owa telewizja na kilometr zalatuje taką propagandą jakiej Goebbels by się nie powstydził.
0
@NaFazieHitman Problem w tym że nasza władza doprowadziła do takiej sytuacji że wolałbym żeby Niemcy nas zajęły i sobie państwo marionetkowe utworzyły (normalne prawa, Polska waluta, język i inne instytucje.)
3
@Sulimo dokładnie. Poza tym unia działa na zasadzie stowarzyszenie które ma swój regulamin którego musisz przestrzegać . Jeżeli ci nie pasuje możesz takie stowarzyszenie opuścić tylko na nieszczęście PIS-u ponad 87% Polaków jest za pozostaniem polski w Unii.
0
@Qlewer Oj +1. Niestety smutne to ale prawdziwe.
0
Takie pytanie. Czy Unia może nas z niej wyrzucić czy działa to na zasadzie jak z obywatelstwem( nie stracisz go jeżeli nie zrezygnujesz własnoręcznie.)?
0
@Barca1992 No niestety jest też taka opcja :)
1
@tobiasson92 Może teraz coś do rządu dotrze.
0
@barcelonaLM Mam nadzieję że tak będzie. I cytując klasyka Ziobrooo!
0
@Foton Ja jestem za powiązaniem budżetu z praworządnością i uważam weto za bzdurne. Jeżeli nasz rząd jest zakompleksiony i uważa że Niemcy będą nam dyktować prawa to uważam to za niepoważne i jako przykrywkę na budowanie w kraju dyktatury ala Białoruś(ostatnie wydarzenia w kraju). Po za tym o praworządności była mowa przed wyborami prezydenckimi i premier wiedział na co się zgadza i co podpisuje, a teraz mówi że o tym nie może być mowy. Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat to rozumiem i nie bronię mieć inne spojrzenie na całą sytuację.
3
@urbipl Jeżeli tak zrobią to będzie bardzo dobrze. Może wtedy w rządzie się opamiętają.
1
On ma plan. Zobaczycie.