0

@Adamski69 Nie tylko twoje :D

1

@kewin za bardzo nie ma to znaczenia jeżeli na pewno miałby odejść. Jeżeliby się wahał to wolałbym żeby podpisał w trakcie bo wtedy nie było by tego oczekiwania czy odejdzie czy zostanie.

3

@A_Gomesinho_21 Nie mam pojęcia czy akurat to miał na myśli czy po prostu celebrując bramkę chciał wjechać w chorągiewkę przy narożniku boiska :)

0

@Tomo1989 To też prawda. Z całym szacunkiem dla tych zawodników, napisali swoją historię ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Chociaż szkoda że Messi już nie gra jak kiedyś i lepiej byłoby się z nim rozstać bo fajnie by było gdyby zakończył u nas karierę.

2

@Michal03 Też tak niestety sądzę, ale może jak będzie nowy zarząd (byle nie Font bo u niego trenerem będzie Xavi jeżeli Koeman nie wypali) i trochę to uporządkuje to będzie na to szansa. Póki co i tak ma kontrakt do 2023 bodajże.

3

Jak myślicie czy Nagelsmann mógłby w przyszłości zostać trenerem Fc Barcelony?

0

@Sergio_Devils Mogło to by być ciekawe. Fajnie gdyby szanse dostał Trincao, Mocno wierzę w tego piłkarza i mam nadzieję że w końcu się przełamie. Mimo wszystko raczej będzie 4-2-3-1.

0

@Yosemite Jaki młody bóg.

5

@HERORICH2 Tak samo sobie pomyślałem. Może teraz żałować że odszedł do Arsenalu i zamiast z Atletico prawdopodobnie zdobyć mistrzostwo kraju to walczy z Kanonierami o utrzymanie.

0

Jak myślicie czy Nagelsmann mogłby w przyszłości zostać trenerem Fc Barcelony?

4

@dmcteam za Lipskiem


0

@kiper09 najkorzystniejszy rezultat.

0

@AmigoBlancos Miałem niedawno w szkole oryginał. To jest lepsze.

0

@Colon XD , +1 za śmiesznego mema.

1

@mikokarla myślę że 3-1 dla Barcelony.

1

Ter stegen
Dest Mingueza Lenglet Alba
Alena De Jong
Messi Griezmann Trincao
Braithwaite
Tak widzę składzik na Cadiz. Wiem że Trincao ostatnio nie gra rewelacyjnie, ale jest młody, z gorszej ligi. Poza tym dałbym mu jakiś mecz w LL od pierwszej minuty szczególnie że Cadiz nie jest chyba jakimś wymagającym rywalem.

13

@IronSanHybrid Przez chwilę myślałem że to na drugim zdjęciu to pająk wielkości psa.

4

@clyde raczej tak, ale poczekam trochę żeby zobaczyć ewentualne negatywne skutki (nie nie jestem fanatycznym antyszczepionkowcem) i zaszczepię się latem.

1

@Ojciec5tkidzieci być może, ale trochę chodziło w tym o to że obecnie wszystko było by lepsze od PIS (byle były to rządy cywilizowane a nie np Białoruś, Rosja, Chiny lub aby nie byli to jacyś fanatyczni nacjonaliść jak Basak i spółka):D

0

@Przemek2323 Bo TVP oglądają tylko mało rozgarnięte osoby, bo owa telewizja na kilometr zalatuje taką propagandą jakiej Goebbels by się nie powstydził.

0

@NaFazieHitman Problem w tym że nasza władza doprowadziła do takiej sytuacji że wolałbym żeby Niemcy nas zajęły i sobie państwo marionetkowe utworzyły (normalne prawa, Polska waluta, język i inne instytucje.)

3

@Sulimo dokładnie. Poza tym unia działa na zasadzie stowarzyszenie które ma swój regulamin którego musisz przestrzegać . Jeżeli ci nie pasuje możesz takie stowarzyszenie opuścić tylko na nieszczęście PIS-u ponad 87% Polaków jest za pozostaniem polski w Unii.

0

@Qlewer Oj +1. Niestety smutne to ale prawdziwe.

0

Takie pytanie. Czy Unia może nas z niej wyrzucić czy działa to na zasadzie jak z obywatelstwem( nie stracisz go jeżeli nie zrezygnujesz własnoręcznie.)?

0

@Barca1992 No niestety jest też taka opcja :)

1

@tobiasson92 Może teraz coś do rządu dotrze.

0

@barcelonaLM Mam nadzieję że tak będzie. I cytując klasyka Ziobrooo!

0

@Foton Ja jestem za powiązaniem budżetu z praworządnością i uważam weto za bzdurne. Jeżeli nasz rząd jest zakompleksiony i uważa że Niemcy będą nam dyktować prawa to uważam to za niepoważne i jako przykrywkę na budowanie w kraju dyktatury ala Białoruś(ostatnie wydarzenia w kraju). Po za tym o praworządności była mowa przed wyborami prezydenckimi i premier wiedział na co się zgadza i co podpisuje, a teraz mówi że o tym nie może być mowy. Jeżeli ktoś ma inne zdanie na ten temat to rozumiem i nie bronię mieć inne spojrzenie na całą sytuację.

3

@urbipl Jeżeli tak zrobią to będzie bardzo dobrze. Może wtedy w rządzie się opamiętają.

1

On ma plan. Zobaczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?