4

Ciekawe czy Pan Mentzen, pracujący w barze Mentzen posiada książeczkę sanepidowską:


0

@Eklerek No bardzo. Też bym tak chciał

1

Książulo jej się zespawnował i kupił kebaba. Trochę zazdro:


4

@Roobo #GejeZaNSDAP

Ale patrząc na podejście muzułmanów do homoseksualizmu to trochę się nie dziwię, że stawiają na partię (deklaratywnie) antyimigrancką

5

Za 2 lata wypada 20 rocznica powstania Wojen Klonów więc Lego ma idealną okazję wydać masę zestawów właśnie z tej ery (które zakupiłbym z bólem portfela) ale znając duńską korporację pewnie dostaniemy 180 X-winga ;P

Ale w tym roku z 2,3 zestawy są ciekawe tylko jeszcze
@MirusAmisz @BillyButcher @PatrychoO @Comentateiro @AssisMoreira @Doren01 @FiscaelBarca

1

Kurde, West Ham musi wygrać, Koguty muszą przegrać co by Tottenham z ligi spadł... więc raczej się to nie wydarzy...

2

@cules100pro Wygląda pięknie

1

@michal26 Z całym szacunkiem do Ferrana ale to nie jest zbyt dobry zmiennik ;P

0

@michal26 Why not both?

0

@michal26 Akuart bardzo chciałbym takiego zmiennika jak Joselu. Trafił się wtedy Realowi zmiennik...

6

No i fajno. Kulturka:



6

@Roobo Za Zachodnią Szynką

0

@VamoSBarca88 Taki babcia zrobiła i taki jest najlepszy!

8

I to jest dobra zupka a nie jakieś Rameny!
https://zapodaj.net/plik-wYFpW2aVyC

0

@VamoSBarca88 Kto by nie chciał? Dom za free, żarcie za free, brak problemów? Czego chcieć więcej?

4

Koty 70% dnia śpią... farciarze:
https://zapodaj.net/plik-NCrDp9Sfca

7

@Karol145 Wymienią prezydenta KO na prezydenta z KO

0

@Pedri16Future No to z jednej strony rozumiem szczytny cel ale z drugiej on jest niepoważny ;P Rozumiem dobre intencje ale do łóżka na wczoraj bo albo zabije siebie albo kogoś

1

@Lionel_Messi10 Bym kupił ale chwilowo bez pracy jestem i nie chcę być tak rozrzutnym.

3

@tomek8756 Tbh bilans nie taki zły xD

2

@kamiVeB Ja nie w temacie. On chciał trasę (z nad morza na południe kraju?) zrobić rowerem na raz? XD

1

Bo z Yodą nie ma żartów!


1

@BillyButcher To, że nie była planowana na tu i teraz to tak (chociaż finalnie i tak by się musiał pozbyć mistrza Jedi) ale się wydarzyła a Daki zapłacił najwyższą cenę ... swoją drogą zgadzam się z jednym z komentarzy z filmu Wąsów. Mistrz Daki, głodny, ranny, stary był w stanie "zranić" Dartha Vadera co tylko pokazuje jak potężnym musiał być Jedi w młodości

0

Nie no Flick out...

4

Maul w końcu obejrzany (po miesiącu xD) no i niesamowita aura na koniec! Bardzo dobry serial im wyszedł. Aż mnie ciekawi co wymyślą na sezon 2!
.
.
.
.
.
.
SPOILER
.
.
.
.
.
.
[*] dla mistrza Dakiego i j**** Maula za jego zdradę...
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Vurt @szela1899 @Szreko @DonCarletto

0

Nie no, co ten Luke na stare lata...


1

@Giwera Derby 3City się szykują

4

Piękna sprawa :D


1

0

@Jackazz Ogólnie film 5/10 nic nowego nie wnoszący do uniwersum. Jak ktoś lubi Star Warsy to iść warto ale nic specjalnego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16889905#comment-16889905

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?