Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe czy Pan Mentzen, pracujący w barze Mentzen posiada książeczkę sanepidowską:
0
@Eklerek No bardzo. Też bym tak chciał
1
Książulo jej się zespawnował i kupił kebaba. Trochę zazdro:
4
@Roobo #GejeZaNSDAP
Ale patrząc na podejście muzułmanów do homoseksualizmu to trochę się nie dziwię, że stawiają na partię (deklaratywnie) antyimigrancką
5
Za 2 lata wypada 20 rocznica powstania Wojen Klonów więc Lego ma idealną okazję wydać masę zestawów właśnie z tej ery (które zakupiłbym z bólem portfela) ale znając duńską korporację pewnie dostaniemy 180 X-winga ;P
Ale w tym roku z 2,3 zestawy są ciekawe tylko jeszcze
@MirusAmisz @BillyButcher @PatrychoO @Comentateiro @AssisMoreira @Doren01 @FiscaelBarca
1
Kurde, West Ham musi wygrać, Koguty muszą przegrać co by Tottenham z ligi spadł... więc raczej się to nie wydarzy...
2
@cules100pro Wygląda pięknie
1
@michal26 Z całym szacunkiem do Ferrana ale to nie jest zbyt dobry zmiennik ;P
0
@michal26 Why not both?
0
@michal26 Akuart bardzo chciałbym takiego zmiennika jak Joselu. Trafił się wtedy Realowi zmiennik...
6
No i fajno. Kulturka:
6
@Roobo Za Zachodnią Szynką
0
@VamoSBarca88 Taki babcia zrobiła i taki jest najlepszy!
8
I to jest dobra zupka a nie jakieś Rameny!
https://zapodaj.net/plik-wYFpW2aVyC
0
@VamoSBarca88 Kto by nie chciał? Dom za free, żarcie za free, brak problemów? Czego chcieć więcej?
4
Koty 70% dnia śpią... farciarze:
https://zapodaj.net/plik-NCrDp9Sfca
7
@Karol145 Wymienią prezydenta KO na prezydenta z KO
0
@Pedri16Future No to z jednej strony rozumiem szczytny cel ale z drugiej on jest niepoważny ;P Rozumiem dobre intencje ale do łóżka na wczoraj bo albo zabije siebie albo kogoś
1
@Lionel_Messi10 Bym kupił ale chwilowo bez pracy jestem i nie chcę być tak rozrzutnym.
3
@tomek8756 Tbh bilans nie taki zły xD
2
@kamiVeB Ja nie w temacie. On chciał trasę (z nad morza na południe kraju?) zrobić rowerem na raz? XD
1
Bo z Yodą nie ma żartów!
1
@BillyButcher To, że nie była planowana na tu i teraz to tak (chociaż finalnie i tak by się musiał pozbyć mistrza Jedi) ale się wydarzyła a Daki zapłacił najwyższą cenę ... swoją drogą zgadzam się z jednym z komentarzy z filmu Wąsów. Mistrz Daki, głodny, ranny, stary był w stanie "zranić" Dartha Vadera co tylko pokazuje jak potężnym musiał być Jedi w młodości
0
Nie no Flick out...
4
Maul w końcu obejrzany (po miesiącu xD) no i niesamowita aura na koniec! Bardzo dobry serial im wyszedł. Aż mnie ciekawi co wymyślą na sezon 2!
.
.
.
.
.
.
SPOILER
.
.
.
.
.
.
[*] dla mistrza Dakiego i j**** Maula za jego zdradę...
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Vurt @szela1899 @Szreko @DonCarletto
0
Nie no, co ten Luke na stare lata...
1
@Giwera Derby 3City się szykują
4
Piękna sprawa :D
1
Chce ktoś plakat? ;)
https://zapodaj.net/plik-FFtYAoIDEL
0
@Jackazz Ogólnie film 5/10 nic nowego nie wnoszący do uniwersum. Jak ktoś lubi Star Warsy to iść warto ale nic specjalnego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16889905#comment-16889905