Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukikiki Do Pizzy Hut i McDonalda
1
@PatrychoO I to bardzo xD
3
#DarkPicturesHouseOfAshes
CV jakoś napisane to można rozpocząć przygodę w Iraku z roku 2003! Nie wiem czy tą grę też będę platynować ale spolszczenie działa elegancko :D
@marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde
1
@Roobo Będzie grać jako napastnik
0
@gumaz Gdyż jest on nic nie wnoszący do mego życia a poza tym mam lepsze rzeczy do roboty
0
@Eklerek To indyjska
0
Lubicie włoską kuchnię? Ja np. lubię nutellę
0
@Roobo Dobra, on i tak zostaje tu do końca kariery i okej
7
Antony Gordon do Rudigera w następnym El Clasico: Who are you? A stupid sandwich
6
Jakbym miał wskazać największy pozytyw "Mandalorianina i Grogu" to w sumie wskazałbym na muzykę. Poziom Williamsa to nie jest ale całkiem spoko się spisał kompozytor:
@MirusAmisz @BillyButcher @Szreko @szela1899 @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton @Safrani
0
W sumie dziwnie widzieć tylu Anglików w LL w ostatnim czasie. No i to, że transfer został dopięty mega szybko xD
0
@Pedri16Future Ale czy Gavi zna angielski?
@Lanosss O, i to jest jakaś paczka znajomych
0
@Lionel_Messi10 Źródła Tebasa twierdzą, że nie
0
Ale to jak kupujemy Gordona to Rashforda też trzeba. Z kim on tu się kolegować będzie? :c
1
@EzioAuditoreDF Nie wiem kto - Hymel Jadwiga
3
@Frimpong @marcin62 Spokojnie, jeszcze zarejestrować trzeba xd
2
@KamQiX Raphinia - Gordon - Yamal i po problemie
4
@NeroTFP1 *Pachnie
0
Polacy > Japończycy
0
@Xxxbarca4ever A ja nie uważam, że Joao to napastnik ;P
0
@Xxxbarca4ever Nie i dlatego go nie chcę
0
@Xxxbarca4ever Z Raphini taki napastnik jak z Roberta skrzydłowy
2
No to jak kupimy tego Gordona to będzie trzeba kibicować żeby Anglia szybko odpadła co by Anglik mógł wrócić i sobie domku w Barcelonie zacząć szukać
0
@Giwera O ile Flick go chce ;P
0
@bart_azz Gordon to tu na napastnika przychodzi raczej :D
0
@Giwera Gole w lidze > gole w LM. (Z czego 4 gole to w jednym meczu strzelił ;P)
0
@BojanKriKicz I tak kupię, nie muszą mnie zachęcać ;P Ale ta walka taka przekombinowana mi się nadal wydaje :P
1
Prorok
0
@urbipl No nie da. Po prostu nie wiem co ma wdzięczność do nazywania jednostek wojskowych na Ukrainie. A profilaktycznie nadałbym naszej jednej im. Jeremiego Korybuta-Wiśniowieckiego.
1
@urbipl Słabe określenie nawet jeśli ironiczne ;P Po prostu idioci