7

Panie Disneyu. Tak trudno dać widzowi znowu tak widowiskowe walki?


@FiscaelBarca @Vurt @MirusAmisz @Doren01 @BillyButcher

10

Dzięki za inspirację @mrboom . Śniadanie i kolacja przez najbliższy tydzień znana:
https://zapodaj.net/plik-CPEHU5RShI

2

@Frimpong He he ;P Po prostu w tych sklepach w których byłem ich nie było a jedna Biedra to taka większa

0

Chciałem sobie kupić te zakręcone frytki które są w Biedrze ale chyba pół miasta będzie trzeba zjeździć xD

4

@Bilon87 Zgaduję, że zawodnik RM wybrał zawodnika RM? Ja w szoku ;P Normalna sprawa, takie rankingi nigdy nie są obiektywne

7

@Kai0 Że kobieca piłka jest słaba

6

@mrboom No i demonie namówiłeś żeby też zakupić chleb tostowy i serek by w tosterze przygotować chrupiące, trójkątne tosty

6

Ulubione gry Sławomira Mentzena:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @norbi77 @DragonxNF @Safrani

0

@esem91 Jak ktoś interesuje się kobiecą piłką to na pewno.

1

@BillyButcher Będę musiał szukać "gdzie indziej" bo Amazona nie mam...

2

Kandydaci na urząd prezydenta Krakowa. Niech PIS Andrzeja Dudę wystawi xd


@michal26 @Comentateiro @Roobo

1

@macio_944 Za dużo gier teraz... za dużo... dajcie już tego Assassyna...

3

@BillyButcher "Mi nigdy nie dali dwóch mieczy świetlnych" - kocham xD

7

No i fajno bo Cal Kestis to jeden z moich bardziej ulubionych bohaterów. Tylko dajcie do tych produkcji dobrego scenarzystę...


Tak, kupiłem zestaw za 670 zł tylko dla tej figurki...
https://zapodaj.net/plik-jMaUH5deOu

@BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01

0

Pringelsy "zielona cebulka"? Całkiem dobre

4

@Roobo Cierpieć biedę to mógł Mickiewicz a nie współcześni "artyści" xD

1

@Hosh Oczywiście, że zrobiłem 3 od razu xD

0

@escarabajo Nie wiem gdzie się żaliłem ale ok ;P

5

@ProMILs I to tylko jak szwagry będą mieć dobry dzień

0

Jednak ta książeczka sanepidowska jest tańsza niż sprawdzałem tylko trzeba było się wysilić i się samemu zapisać do lekarza a nie polegać na Znanym Lekarzu ;P Ale daliby sobie spokój z tym dokumentem (albo podeszli do sprawy poważnie) skoro badania robi się raz w życiu xD

2

@macio_944 Też mam w kolejce tylko niech mi rower oddadzą...

4

@marcin62 No bo Lego Batman > jakieś kowboje

0

@Dankho94isback To, że Pedro Pascal był na planie przez 4 minuty grając główną postać w 2 godzinnym filmie ;P

0

Emmanuel Macron sponsorem Śląska Wrocław:


0

"Według oficjalnych wyliczeń w kinowym filmie widzimy go na ekranie przez zaledwie 4 minuty i 33 sekundy w ponad 2-godzinnym widowisku. W pozostałych scenach grają go dwaj kaskaderzy: Brendan Wayne oraz Lateef Crowder, a Pascal jest jedynie głosem postaci." [NaEkranie]

1

@RoberDzik A ja mam wywalone byle Argentyna odpadła w grupie

5

Rosjanie Polaków atakują!


Bocian jaki Top Gun manewr xD

1

@clyde A to real czy ktoś Ci scam wysłał po prostu? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?