Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PioteK Dziękuję. Dalej sprawia to, że Julian w lidze nie strzela a ta jest najważniejsza
0
Fakty:
0
@PioteK Mogę ale a) nie chce mi się b) gole w lidze ważniejsze
0
Co zjedliście na śniadanko? Ja frytki z batatów.
2
Julian - 8 goli 4 asysty w LL
Ferran - 16 goli 2 asysty w LL
Resztę zostawiam wam
8
@Faro No chyba, że będzie go trzeba po roku próbować sprzedać bo wyjdzie flop
0
@Johnnie_Walker Nie no, jeśli kupujesz zawodnika za taką kasę to grać nie będzie tylko jak będzie giga zły ;P
1
@fcbarcafan19 Skoro nikomu nic się nie stało to cieszę się, że mu wybuchła zabawka ;P Nie lubię tego gościa
1
@Johnnie_Walker Rezerwowy za 70 mln ;P Gordon przychodzi do pierwszej 11
7
Przepraszam Deco za to, że naruszyłem jego dobra osobiste określając go w sposób, który według mojego zamiaru miał go ośmieszyć i poniżyć w opinii publicznej, a także naruszyć jego rzetelność dyrektorsko sportowską.
2
@Roobo Ale w które wieże tym razem?
2
Co tam się wyprawia? XD
@michal26 @Bykunn @misterio @July_6_BcN @Comentateiro
3
Lech Wałęsa wytoczył najcięższe działa:
0
@Arkon Oglądałem. Takie 5/10.
1
@Arkon Milionerzy/Familiada
1
@FcPortoFan1999 Nie, po prostu ich wolę
0
@Encore Ale łapa :O
5
To jeszcze dzisiaj win Poloni poproszę @mrboom @FcPortoFan1999
3
Ja mam jeden, duży problem z tym DLC. Taki, że Krew i Wino tak dobrą klamrą zamknęło przygody Białego Wilka, że aż szkoda go teraz ciągać po świecie na tej emeryturze w Toussaint ;P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @norbi77
1
Jachira moment:
3
@KamQiX Atletico i lecimy
0
@kaamil1910 Guardiola nie pójdzie do drużyny której nie stać na transfery
4
Tbh Akolita miał bardzo fajną choreografię walki jak na serial Disneya. Szkoda, że go anulowali bo mi w zasadzie nie siadł tylko ten wątek wiedźm a tak przyzwoity serial a na pewno miał potencjał w 2 sezonie:
Tak, jestem chyba jedyną osobą w Polsce której się podobał xD
@BillyButcher @MirusAmisz @Vurt @FiscaelBarca @Bolton @Doren01
3
@FcPortoFan1999 2 Kinder Bueno white
1
@macio_944 Z jednej strony Araujo okej a z drugiej... Szwagry coś wydają wszystko na atak na razie xD
No i Olmo musi zostać!
5
Nie wiem o co chodzi ale buja
@macio_944 @Jakchcesz @marcin62 @MesQueUnClub_87 @norbi77 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde
0
Szwagry robią wszystko żeby jednak kupić nową Fifkę ;P
6
Poland Strong!
1
Czyli walkower na korzyść Arsenalu bo PSG nie dopłynie na finał. Węgry nie mają dostępu do morza
1
@BorzyKrzys Bolandia