0

@PioteK Dziękuję. Dalej sprawia to, że Julian w lidze nie strzela a ta jest najważniejsza

0

Fakty:


0

@PioteK Mogę ale a) nie chce mi się b) gole w lidze ważniejsze

0

Co zjedliście na śniadanko? Ja frytki z batatów.

2

Julian - 8 goli 4 asysty w LL
Ferran - 16 goli 2 asysty w LL

Resztę zostawiam wam

8

@Faro No chyba, że będzie go trzeba po roku próbować sprzedać bo wyjdzie flop

0

@Johnnie_Walker Nie no, jeśli kupujesz zawodnika za taką kasę to grać nie będzie tylko jak będzie giga zły ;P

1

@fcbarcafan19 Skoro nikomu nic się nie stało to cieszę się, że mu wybuchła zabawka ;P Nie lubię tego gościa

1

@Johnnie_Walker Rezerwowy za 70 mln ;P Gordon przychodzi do pierwszej 11

7

Przepraszam Deco za to, że naruszyłem jego dobra osobiste określając go w sposób, który według mojego zamiaru miał go ośmieszyć i poniżyć w opinii publicznej, a także naruszyć jego rzetelność dyrektorsko sportowską.


2

@Roobo Ale w które wieże tym razem?

2

Co tam się wyprawia? XD


@michal26 @Bykunn @misterio @July_6_BcN @Comentateiro

3

Lech Wałęsa wytoczył najcięższe działa:


0

@Arkon Oglądałem. Takie 5/10.

1

@Arkon Milionerzy/Familiada

1

@FcPortoFan1999 Nie, po prostu ich wolę

0

@Encore Ale łapa :O

5

To jeszcze dzisiaj win Poloni poproszę @mrboom @FcPortoFan1999

3

Ja mam jeden, duży problem z tym DLC. Taki, że Krew i Wino tak dobrą klamrą zamknęło przygody Białego Wilka, że aż szkoda go teraz ciągać po świecie na tej emeryturze w Toussaint ;P


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @norbi77

1

Jachira moment:


3

@KamQiX Atletico i lecimy

0

@kaamil1910 Guardiola nie pójdzie do drużyny której nie stać na transfery

4

Tbh Akolita miał bardzo fajną choreografię walki jak na serial Disneya. Szkoda, że go anulowali bo mi w zasadzie nie siadł tylko ten wątek wiedźm a tak przyzwoity serial a na pewno miał potencjał w 2 sezonie:


Tak, jestem chyba jedyną osobą w Polsce której się podobał xD
@BillyButcher @MirusAmisz @Vurt @FiscaelBarca @Bolton @Doren01

3

@FcPortoFan1999 2 Kinder Bueno white

1

@macio_944 Z jednej strony Araujo okej a z drugiej... Szwagry coś wydają wszystko na atak na razie xD

No i Olmo musi zostać!

5

Nie wiem o co chodzi ale buja


@macio_944 @Jakchcesz @marcin62 @MesQueUnClub_87 @norbi77 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde

0

Szwagry robią wszystko żeby jednak kupić nową Fifkę ;P

6

Poland Strong!


1

Czyli walkower na korzyść Arsenalu bo PSG nie dopłynie na finał. Węgry nie mają dostępu do morza


1

@BorzyKrzys Bolandia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?