0

@Faro Ja nie na meczu bo bilet drogi

2

@FcPortoFan1999 Jeszcze mecze z ważnym przeciwnikiem rozumiem ale nie ma za dużo argumentów za tym żeby np. takie eliminacje na Euro z Wyspami Owczymi grać w stolicy a nie w Katowicach. Niech reszta kraju też sobie pójdzie na mecz
@MessiForeverTheBest Radom też ładny stadion ma

1

Swoją drogą tego typu mecze reprezentacji jak i te mniej ważne o stawkę powinny być rozgrywane właśnie w innych miastach niż stolica.

4

"Co ty powiedziałeś rycerzu?!"


2

@fcbarcafan19 Następnego dnia:


2

@BillyButcher W tym zestawie jest
https://www.lego.com/pl-pl/product/imperial-star-destroyer-75394
W teorii jeszcze ten by było mieć warto dla "ponczo" xd
https://www.ceneo.pl/166702693

2

@MirusAmisz Hyung zabije Shin, zabierze jej miecz i doda do swojej kolekcji

Ale fajnie jakby go jednak nie ubiła bo to bardzo stary droid jest.

5

W sumie te włoski Neville'a całkiem pasują do Mando :D
https://zapodaj.net/plik-r5Uw9IFptm

@MirusAmisz @BillyButcher @AssisMoreira @FiscaelBarca

7

Terrorysta który przeżył tragedię:



@BillyButcher @Bolton @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt

0

@marcin62 Czekamy na skiny Kici Koci

7

"Niemcy mają inne postrzeganie Wermachtu i Adolfa Hitlera" i wielkie zarzut do Prezydenta, że nie bardzo chce jechać do miejsca gdzie mu rakieta na łeb może spaść xD


Tu jeszcze lepszy poziom xD


@michal26 @PatrychoO @Roobo @July_6_BcN

2

Mekambe


1

Smacznego! Dzisiaj takie mało kaloryczne śniadanko :D
https://zapodaj.net/plik-40ZbPvIFLW

1

@FcPortoFan1999 Nie bo a) już biletów nie ma a b) nie finalnie nie chciało mi się płacić w tym momencie 80 zł za mecz towarzyski. Wiem, że w teorii ostatnio okazja żeby zobaczyć Lewandowskiego na żywo jako piłkarza ale przeboleję

1

@Lionel_Messi10 Nie jest typem buntownika więc zostaje w Atleti jeśli kluby się nie dogadają a wygląda na to, że się nie dogadają

7

Wczoraj był finał LM ale dzisiaj jest coś lepszego - Urbanówka!

2

Mekambe ma rozkminke:


4

@BillyButcher Patrząc, że w rebeliantach Maul jest sam jak palec to albo umrze albo go zdradzi. Chociaż widziałem teorię, że policjant z wąsem ponoć nie umarł (bo nam tego nie pokazali) tylko go pojmali a on widział, że Maul zdradził i być może wyjawi jej prawdę i później będzie ckliwa opowieść o nawróceniu ;P

4

@MirusAmisz Devon zmieniała kolor :D Ale reżyser na to nie pójdzie stety lub niestety ;P

0

@BillyButcher Dzięki. W sensie jak skończę studia to czy to w jakimś wojsku czy innej policji zatrudnienie się znajdzie bo tam po prostu braki mają tylko podczas robienia CV mi na łeb siadło myślenie, że w sumie ja nie mam nic do wpisania w umiejętnościach. Człowiek głupi nie jest, wiedzę ma, studia jakieś skończył co samo w sobie jest osiągnięciem a się czuje jak ostatni nieudacznik...
@LAMC_10 W zeszłym tyg. wysłałem do 11 na razie miejscówek, CV przeczytał na razie tylko Blumiś a tak to brak odzewu ;P

1

@LAMC_10 Ja nawet w głupim McDonaldzie mogę popracować...

0

@LAMC_10 Szukam

8

#Battlefront2
No i 21 platyna wbita, tym razem w pierwszej grze online.

https://zapodaj.net/plik-CCdNL3TLOw
https://zapodaj.net/plik-aYquxAEG9A

Jutro w końcu może uda się jakkolwiek wyspać bo rekruterzy raczej nie pracują w niedziele. Problemy mentalne to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka dotknąć... ale jakoś to życie powoli się toczy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

3

@norbi77 Lepiej nie kusić losu ;P 3 LM dla Paryża Paryż by nie wytrzymał

0

@Terapuls Sztuczny klub za katarskie pieniądze. Ha tfu i tak

0

@Irmscher10 U nich też będzie gorąco

0

@pt9 Ty to musisz być bardzo bogaty :D Szkoda, że ci nie weszło...

1

@pt9 Ty serio postawiłeś te 1500 zł? XD

2

Niestety nie kupiłem żelków. W zastępstwie wziąłem batona WW o smaku wiśniowym. Idę grać teraz w Battlefronta 2 bo dogrywkę tak średnio chce mi się oglądać
@VamoSBarca88 @macio_944

1

Raya chyba ugrał dogrywkę w tym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?