1

@BorzyKrzys Bolandia

1

@marcin62 W4 raczej 28/29

0

Hmm...



0

@Hosh 3 groby z czego 2 faszystów

2

@Karzel No w Xie jest napisane, że po wojnie bo się o grób martwią xD Ojoj, biedactwa

2

Nie, wojna to świetny moment. Dajecie:


2

No to jeszcze proszę kupić Oskara z Porto do Barcelonki

0

4

1

@heniusss to miejscami jak jakiś azjatycki brzmi xD

0

@Faro Nikt ci nie musiał tego mówić, w każdej jednej słuchance był/jest brytyjski i słówka też są w ich wersji

0

@Faro No w każdej szkole? XD

0

@Faro Nie wiem jak na zachodzie, u nas uczą na brytyjskim;P

1

@Rifek Mój angielski to może nie jest żadne C1 ale nic go nie zrozumiałem ;P

1

@kcule14 Może być wyceniany nawet na 15 mln byle grał jakby był na 50

1

@macio_944 Fajny ten RDR2 ale nie dorównuje RDR2

0

@LAMC_10 Z jakieś 2-3 co czyni mnie w pełni wiarygodnym ekspertem

0

@kkbarca Dezodorant Nivea

0

@LAMC_10 No jakiej klasy? ;P Z niego na razie żaden Goat nie jest.

0

@PatrychoO @LAMC_10 Argentyna musi odpaść. Tak każe obyczaj. To niemili ludzie są

3

Może i kupimy Jualiana ale Argentyna i tak ma odpaść w grupie. Okej?

0

Ale dajcie spokój, co oni mają grać takimi zawodnikami? Tiki-Takę?

4

@Lionel_Messi10 Nie no, świetny interes XD 150 mln ;P

0

@Pedri16Future Tak


0

@Pawel13sz Byle nie za Olmo. Lubię Olmo

1

@MirusAmisz Geralt na końcu DLC umrze i dlatego nie będzie go w wiedźminie 4. Potwierdzone info

1

@michal26 Ja nawet im CV nie wysyłam xD Trzeba się szanować - bezrobocie > praca dla greenpeacu. Tak mi tylko oferta na pracuj pl migła :D

5

Już niedługo potężny G-A-Y będzie gromił wszystkie drużyny w Europie a w razie czego zagramy kartą homofobii i okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?