4

@Lionel_Messi10 Nie no, świetny interes XD 150 mln ;P

0

@Pedri16Future Tak


0

@Pawel13sz Byle nie za Olmo. Lubię Olmo

1

@MirusAmisz Geralt na końcu DLC umrze i dlatego nie będzie go w wiedźminie 4. Potwierdzone info

1

@michal26 Ja nawet im CV nie wysyłam xD Trzeba się szanować - bezrobocie > praca dla greenpeacu. Tak mi tylko oferta na pracuj pl migła :D

5

Już niedługo potężny G-A-Y będzie gromił wszystkie drużyny w Europie a w razie czego zagramy kartą homofobii i okej

1

@norbi77 Bo to właśnie transfer tego typu. W sumie nie wiadomo jaka to pozycja ale kupmy

0

@Arkon Życie w dużym mieście be like

1

@Derpowsky Feralnego dnia, 28 maja 2016 r., w ogrodzie zoologicznym w Cincinnati trzyletni chłopiec wspiął się na ogrodzenie wybiegu dla goryli nizinnych. Po przejściu krzaków dziecko wpadło do fosy. W zagrodzie przebywały wówczas trzy goryle. Dwa z nich na polecenie pracowników oddaliły się od dziecka. W przypadku Harambe ciekawość wygrała z posłuszeństwem. Ważący 200 kg goryl podszedł do dziecka, po czym zaczął je dotykać i przenosić.

Gapiom i pracownikom najpierw wydawało się, że zwierzę chroni trzylatka. Po chwili jego zachowanie zaczęło jednak niepokoić personel. Rosnące pobudzenie Harambe, zaostrzone wrzaskami tłumu, stanowiło poważne zagrożenie dla życia dziecka.

Na miejsce wezwano zespół reagowania na niebezpieczne zwierzęta, aby ocenił sytuację. Eksperci musieli wybierać między użyciem środka uspokajającego a bronią palną. Ostatecznie uznali, że unieruchomienie Harambe za pomocą strzałki ze środkiem uspokajającym zajmie kilka minut. A to w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa mogło być za długo.

W rezultacie zespół podjął trudną decyzję o zastrzeleniu zwierzęcia. Padł pojedynczy strzał i goryl Harambe zginął na miejscu. Miał dokładnie 17 lat i 1 dzień. Dziecko zostało szybko przewiezione do szpitala. Chłopiec odniósł obrażenia niezagrażające życiu. [Nationa Geographic]

Goryl zginął bo rodzice nie potrafili upilnować dziecka...

0

@MOLESTA Tak to opisałeś, że nie wiem czy to naprawdę czy żarty sobie robisz ;P

1

Biały Dom pamięta ofiarę Harambe


28

Uważam, że kasjerka w Lidlu wykonuje bardziej społecznie użyteczną pracę niż Pan Kapela ;P


0

@Sulimo No jak wydamy olbrzymią sumę na grajków którzy okażą się nowymi Coutinho i później ich niegdzie nie odsprzedamy to... ;P

0

@clyde Nawet platynę w niej zrobiłem :D

0

Szwagry idą all in. Albo się uda albo kolejne tak duże transfery zrobimy dopiero w przyszłym wieku

5

#DarkPicturesHouseOfAshes

Hmm, ewidentnie coś robię źle ;P Oby tylko ten ziutek nie poległ...
https://zapodaj.net/plik-qSAi7JSf8Q

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

1

@maatiixx Czyli niedługo możemy się spodziewać amerykańskiego bombardowania

1

@Antimadridista_WR No i tak i nie. Jak mamy wydać 150 mln (czy nawet mniej ale dalej dużo) to fajnie jakby jednak coś strzelał a nie tylko ładnie kiwał na boisku

0

@MesQueUnClub_87 No bo w lidze gra się najwięcej meczów i (dla mnie przynajmniej) ma największe znaczenie

1

@Antimadridista_WR Czyli w rzeczywistości strzelił więcej goli w sezonie?
@Pawel13sz Już bez przesady

2

Alvarez statystyki w LL (flashscore) - 29 meczów 8 goli 4 asysty. No też bieda.

0

@Nazio_87 110 zł

0

@majkiii Ale zostaw ty Olmo, co?

1

No fajnie, że po wydaniu 80 milionów jeszcze idą po Alvareza. A obrona ktoś coś?

0

@Don Lucas Tak naprawdę guzik nam do tego bo to nie my jesteśmy dyrektorem sportowym Barcelony ;P

1

Nie pozdrawiam Crystal Palace... 1 gola brakło

0

@Lukikiki Nie jest progres tylko było i jest dobrze. Ale nie chcę już na ten temat pisać teraz, za dużo problemów miałem ostatnio...

1

@Lukikiki Do Pizzy Hut i McDonalda

1

@PatrychoO I to bardzo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?