0

@urbipl Po prostu Jacek znowu popił

0

@lithotripter Kategorycznie dementuję

3

@mientusek1407 Sosy już to do siebie mają, że nie wyglądają zbyt ładnie

4

No to obiad do środy jest:
https://zapodaj.net/plik-NNRCa5kJPu
Później 6 dni naleśniki, z 3 ryż z jabłkami, reszta to to przywiozłem z domu i do końca miesiąca pójdzie te maks 15 zł jeszcze tylko.
@michal26 @macio_944 @Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @PatrychoO @Comentateiro

5

#Directive8020

No platynowanie Dyrektywy jakoś idzie. Mam nadzieję, że jedno osiągnięcie zadziała tak jak myślę, a tak to być może w dwóch przejściach tej, krótkiej, gry się uda:
https://zapodaj.net/plik-Oobmo4OMVP

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz @Filipem

3

@draxidox Ja wsiadam i jadę

10

Czyli w sumie to największym przegranym referendum w Krakowie (partyjnie) jest Ruch Narodowy xd W zamian za poparcie Bocheńczaka mieli dostać lepsze miejsca w wyborach do Rady Miejskiej tylko, że Rady nie udało się odwołać a tak to w kolejnych wyborach (2029) może i dostaną kandydata na prezydenta który i tak nie wygra ale za to Nowa Nadzieja dostanie lepsze miejsca do Rady gdzie ktoś już ma szanse się dostać XD
@michal26 @Roobo @Comentateiro @Karol145 @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN

2

Koniec jest bliski... @macio_944


3

@Ryse Dziękujemy za zorganizowanie tej zabawy :)

4

@Roobo No to lipa bo w zasadzie Rada chyba jeszcze ważniejsza od prezydenta

2

Marian Banaś kandydatem Mariana Banasia na prezydenta Krakowa @Roobo


@michal26 @Comentateiro

0

@maroon No kurde... awansujesz do LM może jedyny raz w swojej historii ale nie możesz w niej grać bo Pan z UEFY nie pofatyguje się na jakiś mini stadion dla plebsu ;P No nie wiedziałem. A taki "wynalazek" w LM potrzebny jest dla historii i fabuły. Fajne są takie momenty

0

@19xavi93 Serio są takie wymogi? XD Ale idiotyzm...

4

Dawać Como po Ligę Mistrzów xD

1

@Jakchcesz Max 2 a zazwyczaj jedną xD

6

>Bądź posłem
>ciepła posadka przez 4 lata
>wystartuj na prezydenta dużego miasta
>wygrywasz OMG
>Odwołują cię
>Nie masz teraz ani pensji prezydenta ani posła
>Nazywasz się Aleksander Miszalski
>brak profitu

0

Co zabawne Miszalski chyba może ponownie kandydować na prezydenta Krakowa xD

0

Pancerny Banaś:


1

@Roobo Bocheńczak nie wygra ale dla niego fajna opcja do pokazania się

3

@panczo Pierwsze było Zabrze ;P

3

Kandydatem Konfederacji na prezydenta Krakowa będzie Bartosz Bocheńczak (Nowa Nadzieja) [LoveKrakow]
@michal26 @Comentateiro @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher

2

Czyli kolejne wybory :D Ale ogólnie (powiedzmy) ta kadencja jest bardzo ciekawa politycznie. Najpierw zwycięstwo opozycji po bardzo wysokiej frekwencji (i dzięki niej), później 12% Konfederacji w wyborach do PE, wybory prezydenckie po których KPP dość mocno wzrosła i wygrana Karola, Imperator Senyszyn.
@michal26 @Comentateiro @Roobo @July_6_BcN @Bykunn @BillyButcher @misterio

0

@VAMOS1899LaMasia A jak u nich mecze bezpośrednie?

14

Giertych rozpoczął ponowne przeliczanie głosów

0

@VamoSBarca88 To powiem tak - bardzo nieodpowiedzialnie jeśli dobrze kojarzę co on robił ;P

0

@VamoSBarca88 Spał po drodze?

0

@takisobiektos Ale proszę zostawić Sutrykalia!

0

@barcelonaLM Tylko proszę zostawić nasz Sutrykalia

6

Taka sytuacja z drugiej stolicy Polski @Roobo @michal26


https://x.com/i/status/2058624459855003655

4

@ikar34 Krakusy chcą innego prezydenta z KO ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?