Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jestem sobie z tatą drugi raz na Mando a tam szturmowiec też ogląda xD
@MirusAmisz @BillyButcher
3
@marcin62 I cyk, teraz na front xD
1
@PatrychoO Technicznie się zgadza...
10
Taką fajną książkę odnalazłem na półce :D jeszcze z czasów kiedy Legendy były kanoniczne:
https://zapodaj.net/plik-7keKp70JEG
https://zapodaj.net/plik-5c3KzvjsqB
https://zapodaj.net/plik-K9bS5gec5j
https://zapodaj.net/plik-RK2RMxPtaJ
https://zapodaj.net/plik-NuELIDbQjD
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Vurt @szela1899 @Szreko @Doren01 @DonCarletto
2
@MirusAmisz
1. CODY!
2. Rex
3. Fives
Honorable mention: Thorn
8
Majestatyczna istota:
https://zapodaj.net/plik-Q9JxakdsMB
Kotek terapeutyczny
0
@Frimpong zagraj ty se w Star Warsy a nie w jakiegoś Metina
0
@Sulimo kupią Haalanda
0
Co sądzicie o grach MMO? Ja nie lubię
2
@MOLESTA Ale to nie do @jowita tak, nie do Jowity!
0
@kanver_ Domowa taka meh...
1
@ranger3120 Pathetic
1
@Flyingbetoniarka Chleb z serem i szynką
17
"Jedna, jedyna osada stawia opór najeźdźcom"
0
@michal26 @Aragorn33 Biedny Kuba Wiech...
2
@MirusAmisz Ja z szarymi Jedi mam jeden problem. To fajnie brzmi, że używasz dwóch stron ale kiedy nadużywasz gniewu to bardzo łatwo zatracić się w ciemności. Nielicznym się to udawało. Więc ja bym nie ryzykował :D
1
@Dari0G Śląsk Wrocław > FcBarcelona
1
Jasna czy ciemna strona mocy? Ja TeamJedi. Nie ma co krzywdzić innych
@MirusAmisz @BillyButcher @Doren01 @Vurt @FiscaelBarca
0
@BojanKriKicz No i co z tego, że mnie oznaczasz? XD
5
6 odcinków Maula obejrzane (szalone tempo xD) no i goat serial. Piękny graficznie, mroczny (tak realnie), imperialna inkwizycja... i kurde, tak mi jest szkoda zakonu Jedi. Tego, że praktycznie ich wybito co do jednego, że są wyrzutkami, że ludzie niesłusznie ich uważają za zdrajców...
Zobaczyłbym jakiś serial o Jedi przed Mrocznym Widmem/w czasie Wojen Klonów ale nie koniecznie o wojnie
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01 @Vurt
0
@Criss18Barca W sumie 200 IQ. Brać na wynos, jeść na miejscu :D
0
@DonCarletto Na mnie leży i śpi...
0
Kot mi chrapie...
0
@Inko Czyli idealnie
5
@Kessie Pad od Xboxa > Pad od Sony
@Kozinho. Wypraszam sobie. 4 dychy to posiłki na cały tydzień
@PatrychoO
0
@Eklerek Dokładnie 0h 0min i 0h 0 min dlatego możesz zaufać mojej profesjonalnej recenzji.
@LukaszFan Ale pograć sobie w łóżki w takiego Wiedźmina albo CyberPunka to by było coś
@VamoSBarca88 Ić stond
4
SteamDeck > PlayStation5
9
Pedro Pascal został kurierem InPost:
2
Oto jakie głupotki wyłapałem w filmie "Mandalorian i Grogu"
.
.
SPOILERY chociaż w tym filmie fabuły jest mało
.
.
- Język Huttów. Tak jak Rotta jeszcze mógł przyzwyczaić się do mówienia w Basicu, plus ogólnie wyrósł na dobrego Hutta tak bliźniaki? Huttowie to była dość dumna rasa i moim zdaniem zły zabieg, że raz mówią w swoim a raz "po polsku"
- scena kiedy Grogu wpycha Mando do lepianki (no peak komedii dla dzieci xd)
- Grogu który ledwo nauczył się podnosić mocą zna już leczenie mocą... czemu oni tego Obi-Wana nie nauczyli? Qui-Gon Jinn by żył xD
-Nowa Republika. I o co mi chodzi. W epizodzie 7 było pokazane, że NR w zasadzie nie ma wojska a trzon oporu przed Najwyższym Porządkiem znowu stanowi Rebelia (Ruch Oporu). Tylko, że w tym filmie i w Mando widzimy, że oni jakieś siły zbrojne mieli jednakni to takie całkiem sensownie funkcjonujące.
-Szturmowiec który używa komunikatora dotykając hełmu ;P
Wczoraj chyba było tego więcej ale taki film dobry, że mi już z głowy wyleciało xd
@MirusAmisz i inni
1
@Kozinho. Za ten post co ci pisałem, że może być banable?