2

Jestem sobie z tatą drugi raz na Mando a tam szturmowiec też ogląda xD
@MirusAmisz @BillyButcher

3

@marcin62 I cyk, teraz na front xD

1

@PatrychoO Technicznie się zgadza...

2

@MirusAmisz
1. CODY!
2. Rex
3. Fives

Honorable mention: Thorn

8

Majestatyczna istota:
https://zapodaj.net/plik-Q9JxakdsMB
Kotek terapeutyczny

0

@Frimpong zagraj ty se w Star Warsy a nie w jakiegoś Metina

0

@Sulimo kupią Haalanda

0

Co sądzicie o grach MMO? Ja nie lubię

2

@MOLESTA Ale to nie do @jowita tak, nie do Jowity!

0

@kanver_ Domowa taka meh...

1

@ranger3120 Pathetic

1

@Flyingbetoniarka Chleb z serem i szynką

17

"Jedna, jedyna osada stawia opór najeźdźcom"


0

@michal26 @Aragorn33 Biedny Kuba Wiech...

2

@MirusAmisz Ja z szarymi Jedi mam jeden problem. To fajnie brzmi, że używasz dwóch stron ale kiedy nadużywasz gniewu to bardzo łatwo zatracić się w ciemności. Nielicznym się to udawało. Więc ja bym nie ryzykował :D

1

@Dari0G Śląsk Wrocław > FcBarcelona

1

Jasna czy ciemna strona mocy? Ja TeamJedi. Nie ma co krzywdzić innych
@MirusAmisz @BillyButcher @Doren01 @Vurt @FiscaelBarca

0

@BojanKriKicz No i co z tego, że mnie oznaczasz? XD

5

6 odcinków Maula obejrzane (szalone tempo xD) no i goat serial. Piękny graficznie, mroczny (tak realnie), imperialna inkwizycja... i kurde, tak mi jest szkoda zakonu Jedi. Tego, że praktycznie ich wybito co do jednego, że są wyrzutkami, że ludzie niesłusznie ich uważają za zdrajców...

Zobaczyłbym jakiś serial o Jedi przed Mrocznym Widmem/w czasie Wojen Klonów ale nie koniecznie o wojnie
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01 @Vurt

0

@Criss18Barca W sumie 200 IQ. Brać na wynos, jeść na miejscu :D

0

@DonCarletto Na mnie leży i śpi...

0

Kot mi chrapie...

0

@Inko Czyli idealnie

5

@Kessie Pad od Xboxa > Pad od Sony
@Kozinho. Wypraszam sobie. 4 dychy to posiłki na cały tydzień
@PatrychoO

0

@Eklerek Dokładnie 0h 0min i 0h 0 min dlatego możesz zaufać mojej profesjonalnej recenzji.
@LukaszFan Ale pograć sobie w łóżki w takiego Wiedźmina albo CyberPunka to by było coś
@VamoSBarca88 Ić stond

4

SteamDeck > PlayStation5

9

Pedro Pascal został kurierem InPost:


2

Oto jakie głupotki wyłapałem w filmie "Mandalorian i Grogu"
.
.
SPOILERY chociaż w tym filmie fabuły jest mało
.
.

- Język Huttów. Tak jak Rotta jeszcze mógł przyzwyczaić się do mówienia w Basicu, plus ogólnie wyrósł na dobrego Hutta tak bliźniaki? Huttowie to była dość dumna rasa i moim zdaniem zły zabieg, że raz mówią w swoim a raz "po polsku"

- scena kiedy Grogu wpycha Mando do lepianki (no peak komedii dla dzieci xd)

- Grogu który ledwo nauczył się podnosić mocą zna już leczenie mocą... czemu oni tego Obi-Wana nie nauczyli? Qui-Gon Jinn by żył xD

-Nowa Republika. I o co mi chodzi. W epizodzie 7 było pokazane, że NR w zasadzie nie ma wojska a trzon oporu przed Najwyższym Porządkiem znowu stanowi Rebelia (Ruch Oporu). Tylko, że w tym filmie i w Mando widzimy, że oni jakieś siły zbrojne mieli jednakni to takie całkiem sensownie funkcjonujące.

-Szturmowiec który używa komunikatora dotykając hełmu ;P

Wczoraj chyba było tego więcej ale taki film dobry, że mi już z głowy wyleciało xd
@MirusAmisz i inni

1

@Kozinho. Za ten post co ci pisałem, że może być banable?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?