Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Wygląda drogo xD
5
Ajajaj...
@MirusAmisz @FiscaelBarca @BillyButcher @Doren01
6
@Kessie Ha ha ;P
0
@esem91 Prawda, ale i tak paskudny
1
Smaki spoko ale design paskudny xd
8
Z takim przyjacielem można pracować za najniższą krajową:
4
Rok 2026: Amerykanie odkryli kompot
0
@Lukikiki Za tydzień sobie zrobię
2
@Bykunn Jakbyś się odbił (bo są lepsze i gorsze odcinki) to ci mogę konkretne polecić warte uwagi hah
4
Wiadomo, że Wojny Klonów:
2
@Luciano99 nie jest Szwedem ale i tak zagłosuje
1
Polski wymiar sprawiedliwości...
2
Taaak! Goat piosenka:
1
@NeroTFP1 @July_6_BcN To ja ze swoich studiów pamiętam samych pozytywnych nauczycieli :)
3
@NeroTFP1 Co za dziad xD
1
@Filipem Są dosłownie takie same ;P
24
O matko...
0
@Filipem Epic też miał wiedzieć podejmując konkurencję ze Steamem xD
Co ci te trofea na PC tak wadzą? Szczególnie, że tu też by były na PC tylko na innym laubcherze? ;P
Mieć może trzeba ale jakoś grę sprzedaje na Steamie z prowizją i gracze na steamie też ją kupują ;P
0
@michal26 Nie ma podstawowej z historii. Temat 3 i 300 słów na luzie. Ja na swojej jakiś temat o PRLu miałem ;P
2
@Karzel @Safrani @Gary Ja bym brał 3. Zdawało się rozszerzoną historię kiedyś :)
1
@Gary Brałbym pewnie też 3 ale w 2 można coś o warunkach w fabrykach napisać czt coś
0
@vangoor Lepiej pisać na temat :D
0
@barteq Pod warunkiem, że się ją najpierw czytało :D
12
2 i 3 temat całkiem przyjemne do napisania:
@Safrani @michal26 @NeroTFP1 @escarabajo @FcPortoFan1999
1
@Kidd Oczywiście, że chodzi ;) Nic lepszego do tej pory nie stworzono
0
@Kidd SW > Lotr
9
21 lat temu premierę miał najcudowniejszy film w historii kina!
Piękna scena :c
A poza tym 27 lat temu wypuszczono Mroczne Widmo
@BillyButcher @MirusAmisz @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton
3
@MesQueUnClub_87
"Jak znajomy przyjdzie pograć w piłkę to nie garbimy się przed 32" monitorkiem tylko wygodnie rozkładamy jaja na kanapie." - tymczasem kabel HDMI: widzisz mnie? :D
@Filipem Lepiej sprzedać dużo produktu z prowizją niż mało za całą cenę ;P Epic próbował i poległ więc polegnie i apka Sony. Dlaczego Rockstar GTA wypuścił na Steama? A no właśnie.
A trofki masz też na innych platformach :P
1
@Filipem Nie wiem jaka w tym logika bo z tej apki będzie korzystało mniej ludzi niż że Steama ;P O wiele mniej
0
@MesQueUnClub_87 Miałem kiedyś Xboxa360 kupionego za pieniądze z komunii. Assassyna 4 na nim ograłem, Mass Efecta 3, gierki Lego, NFSMW (chociaż tu bardziej grałem niż ograłem). Ogólnie nawet sporo ich było