0

@pt9 Wygląda drogo xD

5

Ajajaj...


@MirusAmisz @FiscaelBarca @BillyButcher @Doren01

6

@Kessie Ha ha ;P

0

@esem91 Prawda, ale i tak paskudny

1

Smaki spoko ale design paskudny xd


8

Z takim przyjacielem można pracować za najniższą krajową:


4

Rok 2026: Amerykanie odkryli kompot


0

@Lukikiki Za tydzień sobie zrobię

2

@Bykunn Jakbyś się odbił (bo są lepsze i gorsze odcinki) to ci mogę konkretne polecić warte uwagi hah

4

Wiadomo, że Wojny Klonów:


2

@Luciano99 nie jest Szwedem ale i tak zagłosuje


1

Polski wymiar sprawiedliwości...



2

Taaak! Goat piosenka:


1

@NeroTFP1 @July_6_BcN To ja ze swoich studiów pamiętam samych pozytywnych nauczycieli :)

3

@NeroTFP1 Co za dziad xD

1

@Filipem Są dosłownie takie same ;P

24

O matko...


0

@Filipem Epic też miał wiedzieć podejmując konkurencję ze Steamem xD

Co ci te trofea na PC tak wadzą? Szczególnie, że tu też by były na PC tylko na innym laubcherze? ;P

Mieć może trzeba ale jakoś grę sprzedaje na Steamie z prowizją i gracze na steamie też ją kupują ;P

0

@michal26 Nie ma podstawowej z historii. Temat 3 i 300 słów na luzie. Ja na swojej jakiś temat o PRLu miałem ;P

2

@Karzel @Safrani @Gary Ja bym brał 3. Zdawało się rozszerzoną historię kiedyś :)

1

@Gary Brałbym pewnie też 3 ale w 2 można coś o warunkach w fabrykach napisać czt coś

0

@vangoor Lepiej pisać na temat :D

0

@barteq Pod warunkiem, że się ją najpierw czytało :D

12

2 i 3 temat całkiem przyjemne do napisania:


@Safrani @michal26 @NeroTFP1 @escarabajo @FcPortoFan1999

1

@Kidd Oczywiście, że chodzi ;) Nic lepszego do tej pory nie stworzono

0

@Kidd SW > Lotr

9

21 lat temu premierę miał najcudowniejszy film w historii kina!


Piękna scena :c

A poza tym 27 lat temu wypuszczono Mroczne Widmo

@BillyButcher @MirusAmisz @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton

3

@MesQueUnClub_87
"Jak znajomy przyjdzie pograć w piłkę to nie garbimy się przed 32" monitorkiem tylko wygodnie rozkładamy jaja na kanapie." - tymczasem kabel HDMI: widzisz mnie? :D

@Filipem Lepiej sprzedać dużo produktu z prowizją niż mało za całą cenę ;P Epic próbował i poległ więc polegnie i apka Sony. Dlaczego Rockstar GTA wypuścił na Steama? A no właśnie.

A trofki masz też na innych platformach :P

1

@Filipem Nie wiem jaka w tym logika bo z tej apki będzie korzystało mniej ludzi niż że Steama ;P O wiele mniej

0

@MesQueUnClub_87 Miałem kiedyś Xboxa360 kupionego za pieniądze z komunii. Assassyna 4 na nim ograłem, Mass Efecta 3, gierki Lego, NFSMW (chociaż tu bardziej grałem niż ograłem). Ogólnie nawet sporo ich było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?