2

Oto jakie głupotki wyłapałem w filmie "Mandalorian i Grogu"
.
.
SPOILERY chociaż w tym filmie fabuły jest mało
.
.

- Język Huttów. Tak jak Rotta jeszcze mógł przyzwyczaić się do mówienia w Basicu, plus ogólnie wyrósł na dobrego Hutta tak bliźniaki? Huttowie to była dość dumna rasa i moim zdaniem zły zabieg, że raz mówią w swoim a raz "po polsku"

- scena kiedy Grogu wpycha Mando do lepianki (no peak komedii dla dzieci xd)

- Grogu który ledwo nauczył się podnosić mocą zna już leczenie mocą... czemu oni tego Obi-Wana nie nauczyli? Qui-Gon Jinn by żył xD

-Nowa Republika. I o co mi chodzi. W epizodzie 7 było pokazane, że NR w zasadzie nie ma wojska a trzon oporu przed Najwyższym Porządkiem znowu stanowi Rebelia (Ruch Oporu). Tylko, że w tym filmie i w Mando widzimy, że oni jakieś siły zbrojne mieli jednakni to takie całkiem sensownie funkcjonujące.

-Szturmowiec który używa komunikatora dotykając hełmu ;P

Wczoraj chyba było tego więcej ale taki film dobry, że mi już z głowy wyleciało xd
@MirusAmisz i inni

1

@Kozinho. Za ten post co ci pisałem, że może być banable?

0

@Bernard777 Zwierzaczki mają się dobrze :)

1

@AssisMoreira Nie zwolnili ale remont budynku mi robią i nie mam dostępu do rowerowni w której mam rower xD

Ogólnie to się męczę żeby CV jakoś sensownie ogarnąć ale trochę o to ciężko kiedy jest się nieudacznikiem życiowym...

0

Womp womp. "Mieliśmy rację, Śląsk zapłaci ale co dostaliśmy -3 pkt to nasze i finalnie Śląsk i tak awansował":


@takisobiektos

0

Petr nie zagra już w piłeczkę:


@FcPortoFan1999

0

@AlexDark00 Ja coś takiego gadam? XD No tak, Braun chce niezależności (a prorosyjski jest przy okazji)

11

To się nazywa podejście biznesowe:


@Comentateiro @Safrani @macio_944 @July_6_BcN @misterio

1

@Adran360 "Zatoka Zjednoczenie"

1

@Konradowskyy Możesz.

7

Co ta Kicia Kocia robi? ;P @Roobo


1

Co w rodzinie to nie zginie xd


1

@Gibbon_FCB Wystarczyło wyciągnąć stare uniwersum z legend i je przenieść na ekran xD

0

@AlexDark00 A trzeba być wasalem jednego albo drugiego? Niewolnik który cieszy się, że jest niewolnikiem tego a nie tamtego to nadal niewolnik.

4

Nigdy nie wybaczę Anglikom stworzenia Amerykanów...


1

@Gibbon_FCB Nie zapomniałem a po drugie Rockstar ma wywalone na komputery to ja mam wywalone na niego. Nie wydam 3k dla jednej (dwóch) gry

1

@Luciano99 No 12 rozdziałów ma to takie 10-12h. A przez to, że gierka typu Until Down to sobie sprawdzałem różne decyzje xD

2

@Messibestplayerintheworld Dobra, zapomniałem o polskich wampirach

4

Kiedy ja w tym TheQuarry 105h zrobiłem? XD W tym roku to poza AC4, Gothiciem, Bondem i Lego Batmanem już nie wychodzi nic fajnego (ewentualnie DLC do RE9) to może i by platynę zrobić? Czasu na razie trochę mam wolnego:
https://zapodaj.net/plik-J5Xz7Kxplo

@macio_944 @4drian0 @Jakchcesz @marcin62 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87

0

Donald docenia lojalność wasala


0

@Pressinho Bym powiedział, że odwrotnie :D Najbardziej zagorzali fani SW są raczej dość krytyczni i wymagający

1

@Messibestplayerintheworld Ale nie typową ;P No Lewandowski to to nie jest. Z niego to niby 9, niby ŚPO ;P

1

@NeroTFP1 Dlatego work-life balance jest ważny :P Nie wiem co tam się u niego w pracy wydarzyło, że zapomniał o dziecku ;P

7

@Luciano99 Później rok przerwy i w wieku 71 lat nowy kontrakt

1

@Kacper1432 Będzie bardziej kojarzony z City

1

@Messibestplayerintheworld My to typowej 9 potrzebujemy a nie zawodnika który w sumie nie wiadomo kim jest ;P

0

@Antimadridista_WR Luźne 2000 zł :D

1

@norbi77 Taka jak na Steamie, 6/10. Będą na promce to muszę sprawdzić inne gry z tego uniwersum "Dark Pictures"

4

Co jest? XD Disney sobie wychował fanów...


@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani

4

@fcbarcafan19 To co zawsze - nie lubię minimalizmu w "sztuce"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?