Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oto jakie głupotki wyłapałem w filmie "Mandalorian i Grogu"
.
.
SPOILERY chociaż w tym filmie fabuły jest mało
.
.
- Język Huttów. Tak jak Rotta jeszcze mógł przyzwyczaić się do mówienia w Basicu, plus ogólnie wyrósł na dobrego Hutta tak bliźniaki? Huttowie to była dość dumna rasa i moim zdaniem zły zabieg, że raz mówią w swoim a raz "po polsku"
- scena kiedy Grogu wpycha Mando do lepianki (no peak komedii dla dzieci xd)
- Grogu który ledwo nauczył się podnosić mocą zna już leczenie mocą... czemu oni tego Obi-Wana nie nauczyli? Qui-Gon Jinn by żył xD
-Nowa Republika. I o co mi chodzi. W epizodzie 7 było pokazane, że NR w zasadzie nie ma wojska a trzon oporu przed Najwyższym Porządkiem znowu stanowi Rebelia (Ruch Oporu). Tylko, że w tym filmie i w Mando widzimy, że oni jakieś siły zbrojne mieli jednakni to takie całkiem sensownie funkcjonujące.
-Szturmowiec który używa komunikatora dotykając hełmu ;P
Wczoraj chyba było tego więcej ale taki film dobry, że mi już z głowy wyleciało xd
@MirusAmisz i inni
1
@Kozinho. Za ten post co ci pisałem, że może być banable?
0
@Bernard777 Zwierzaczki mają się dobrze :)
1
@AssisMoreira Nie zwolnili ale remont budynku mi robią i nie mam dostępu do rowerowni w której mam rower xD
Ogólnie to się męczę żeby CV jakoś sensownie ogarnąć ale trochę o to ciężko kiedy jest się nieudacznikiem życiowym...
0
Womp womp. "Mieliśmy rację, Śląsk zapłaci ale co dostaliśmy -3 pkt to nasze i finalnie Śląsk i tak awansował":
@takisobiektos
0
Petr nie zagra już w piłeczkę:
@FcPortoFan1999
0
@AlexDark00 Ja coś takiego gadam? XD No tak, Braun chce niezależności (a prorosyjski jest przy okazji)
11
To się nazywa podejście biznesowe:
@Comentateiro @Safrani @macio_944 @July_6_BcN @misterio
1
@Adran360 "Zatoka Zjednoczenie"
1
@Konradowskyy Możesz.
7
Co ta Kicia Kocia robi? ;P @Roobo
1
Co w rodzinie to nie zginie xd
1
@Gibbon_FCB Wystarczyło wyciągnąć stare uniwersum z legend i je przenieść na ekran xD
0
@AlexDark00 A trzeba być wasalem jednego albo drugiego? Niewolnik który cieszy się, że jest niewolnikiem tego a nie tamtego to nadal niewolnik.
4
Nigdy nie wybaczę Anglikom stworzenia Amerykanów...
1
@Gibbon_FCB Nie zapomniałem a po drugie Rockstar ma wywalone na komputery to ja mam wywalone na niego. Nie wydam 3k dla jednej (dwóch) gry
1
@Luciano99 No 12 rozdziałów ma to takie 10-12h. A przez to, że gierka typu Until Down to sobie sprawdzałem różne decyzje xD
2
@Messibestplayerintheworld Dobra, zapomniałem o polskich wampirach
4
Kiedy ja w tym TheQuarry 105h zrobiłem? XD W tym roku to poza AC4, Gothiciem, Bondem i Lego Batmanem już nie wychodzi nic fajnego (ewentualnie DLC do RE9) to może i by platynę zrobić? Czasu na razie trochę mam wolnego:
https://zapodaj.net/plik-J5Xz7Kxplo
@macio_944 @4drian0 @Jakchcesz @marcin62 @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
0
Donald docenia lojalność wasala
0
@Pressinho Bym powiedział, że odwrotnie :D Najbardziej zagorzali fani SW są raczej dość krytyczni i wymagający
1
@Messibestplayerintheworld Ale nie typową ;P No Lewandowski to to nie jest. Z niego to niby 9, niby ŚPO ;P
1
@NeroTFP1 Dlatego work-life balance jest ważny :P Nie wiem co tam się u niego w pracy wydarzyło, że zapomniał o dziecku ;P
7
@Luciano99 Później rok przerwy i w wieku 71 lat nowy kontrakt
1
@Kacper1432 Będzie bardziej kojarzony z City
1
@Messibestplayerintheworld My to typowej 9 potrzebujemy a nie zawodnika który w sumie nie wiadomo kim jest ;P
0
@Antimadridista_WR Luźne 2000 zł :D
1
@norbi77 Taka jak na Steamie, 6/10. Będą na promce to muszę sprawdzić inne gry z tego uniwersum "Dark Pictures"
4
Co jest? XD Disney sobie wychował fanów...
@BillyButcher @MirusAmisz @Safrani
4
@fcbarcafan19 To co zawsze - nie lubię minimalizmu w "sztuce"