1

@Zbyszard Mi się zazwyczaj takiego w bułce niewygodnie je ale dobre są te bułki..m

1

@Jakchcesz Ja jak rasowy Janusz biorę na miejscu a jem "na wynos" by oszczędzić 1 zł

2

@majkiii Ja lubię pitę

0

Kebab w picie, lawaszu, tortilli czy w bułce?

0

@Sulimo To niech oni się denerwują a nie, że ty tu ludzi od durni wyzywasz i z kur lecisz xD

0

@Sulimo Tyle znaczy co plebiscyt na sportowca roku ;P

0

@Sulimo Już bez przesady xD Ta gala tyle znaczy co gala złotej piłki

0

@esem91 Kupiłem kilo mięsa to trzeba zjeść xd

2

Pół PSLu próbuje powtrzymać niezwyciężonego Jacka Protasiewicza

0

@urbipl Po prostu Jacek znowu popił

0

@lithotripter Kategorycznie dementuję

3

@mientusek1407 Sosy już to do siebie mają, że nie wyglądają zbyt ładnie

4

No to obiad do środy jest:
https://zapodaj.net/plik-NNRCa5kJPu
Później 6 dni naleśniki, z 3 ryż z jabłkami, reszta to to przywiozłem z domu i do końca miesiąca pójdzie te maks 15 zł jeszcze tylko.
@michal26 @macio_944 @Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @PatrychoO @Comentateiro

5

#Directive8020

No platynowanie Dyrektywy jakoś idzie. Mam nadzieję, że jedno osiągnięcie zadziała tak jak myślę, a tak to być może w dwóch przejściach tej, krótkiej, gry się uda:
https://zapodaj.net/plik-Oobmo4OMVP

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz @Filipem

3

@draxidox Ja wsiadam i jadę

10

Czyli w sumie to największym przegranym referendum w Krakowie (partyjnie) jest Ruch Narodowy xd W zamian za poparcie Bocheńczaka mieli dostać lepsze miejsca w wyborach do Rady Miejskiej tylko, że Rady nie udało się odwołać a tak to w kolejnych wyborach (2029) może i dostaną kandydata na prezydenta który i tak nie wygra ale za to Nowa Nadzieja dostanie lepsze miejsca do Rady gdzie ktoś już ma szanse się dostać XD
@michal26 @Roobo @Comentateiro @Karol145 @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN

2

Koniec jest bliski... @macio_944


3

@Ryse Dziękujemy za zorganizowanie tej zabawy :)

4

@Roobo No to lipa bo w zasadzie Rada chyba jeszcze ważniejsza od prezydenta

2

Marian Banaś kandydatem Mariana Banasia na prezydenta Krakowa @Roobo


@michal26 @Comentateiro

0

@maroon No kurde... awansujesz do LM może jedyny raz w swojej historii ale nie możesz w niej grać bo Pan z UEFY nie pofatyguje się na jakiś mini stadion dla plebsu ;P No nie wiedziałem. A taki "wynalazek" w LM potrzebny jest dla historii i fabuły. Fajne są takie momenty

0

@19xavi93 Serio są takie wymogi? XD Ale idiotyzm...

4

Dawać Como po Ligę Mistrzów xD

1

@Jakchcesz Max 2 a zazwyczaj jedną xD

6

>Bądź posłem
>ciepła posadka przez 4 lata
>wystartuj na prezydenta dużego miasta
>wygrywasz OMG
>Odwołują cię
>Nie masz teraz ani pensji prezydenta ani posła
>Nazywasz się Aleksander Miszalski
>brak profitu

0

Co zabawne Miszalski chyba może ponownie kandydować na prezydenta Krakowa xD

0

Pancerny Banaś:


1

@Roobo Bocheńczak nie wygra ale dla niego fajna opcja do pokazania się

3

@panczo Pierwsze było Zabrze ;P

3

Kandydatem Konfederacji na prezydenta Krakowa będzie Bartosz Bocheńczak (Nowa Nadzieja) [LoveKrakow]
@michal26 @Comentateiro @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?