Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zbyszard Mi się zazwyczaj takiego w bułce niewygodnie je ale dobre są te bułki..m
1
@Jakchcesz Ja jak rasowy Janusz biorę na miejscu a jem "na wynos" by oszczędzić 1 zł
2
@majkiii Ja lubię pitę
0
Kebab w picie, lawaszu, tortilli czy w bułce?
0
@Sulimo To niech oni się denerwują a nie, że ty tu ludzi od durni wyzywasz i z kur lecisz xD
0
@Sulimo Tyle znaczy co plebiscyt na sportowca roku ;P
0
@Sulimo Już bez przesady xD Ta gala tyle znaczy co gala złotej piłki
0
@esem91 Kupiłem kilo mięsa to trzeba zjeść xd
2
Pół PSLu próbuje powtrzymać niezwyciężonego Jacka Protasiewicza
0
@urbipl Po prostu Jacek znowu popił
0
@lithotripter Kategorycznie dementuję
3
@mientusek1407 Sosy już to do siebie mają, że nie wyglądają zbyt ładnie
4
No to obiad do środy jest:
https://zapodaj.net/plik-NNRCa5kJPu
Później 6 dni naleśniki, z 3 ryż z jabłkami, reszta to to przywiozłem z domu i do końca miesiąca pójdzie te maks 15 zł jeszcze tylko.
@michal26 @macio_944 @Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @PatrychoO @Comentateiro
5
#Directive8020
No platynowanie Dyrektywy jakoś idzie. Mam nadzieję, że jedno osiągnięcie zadziała tak jak myślę, a tak to być może w dwóch przejściach tej, krótkiej, gry się uda:
https://zapodaj.net/plik-Oobmo4OMVP
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @BojanKriKicz @Filipem
3
@draxidox Ja wsiadam i jadę
10
Czyli w sumie to największym przegranym referendum w Krakowie (partyjnie) jest Ruch Narodowy xd W zamian za poparcie Bocheńczaka mieli dostać lepsze miejsca w wyborach do Rady Miejskiej tylko, że Rady nie udało się odwołać a tak to w kolejnych wyborach (2029) może i dostaną kandydata na prezydenta który i tak nie wygra ale za to Nowa Nadzieja dostanie lepsze miejsca do Rady gdzie ktoś już ma szanse się dostać XD
@michal26 @Roobo @Comentateiro @Karol145 @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN
2
Koniec jest bliski... @macio_944
3
@Ryse Dziękujemy za zorganizowanie tej zabawy :)
4
@Roobo No to lipa bo w zasadzie Rada chyba jeszcze ważniejsza od prezydenta
2
Marian Banaś kandydatem Mariana Banasia na prezydenta Krakowa @Roobo
@michal26 @Comentateiro
0
@maroon No kurde... awansujesz do LM może jedyny raz w swojej historii ale nie możesz w niej grać bo Pan z UEFY nie pofatyguje się na jakiś mini stadion dla plebsu ;P No nie wiedziałem. A taki "wynalazek" w LM potrzebny jest dla historii i fabuły. Fajne są takie momenty
0
@19xavi93 Serio są takie wymogi? XD Ale idiotyzm...
4
Dawać Como po Ligę Mistrzów xD
1
@Jakchcesz Max 2 a zazwyczaj jedną xD
6
>Bądź posłem
>ciepła posadka przez 4 lata
>wystartuj na prezydenta dużego miasta
>wygrywasz OMG
>Odwołują cię
>Nie masz teraz ani pensji prezydenta ani posła
>Nazywasz się Aleksander Miszalski
>brak profitu
0
Co zabawne Miszalski chyba może ponownie kandydować na prezydenta Krakowa xD
0
Pancerny Banaś:
1
@Roobo Bocheńczak nie wygra ale dla niego fajna opcja do pokazania się
3
@panczo Pierwsze było Zabrze ;P
3
Kandydatem Konfederacji na prezydenta Krakowa będzie Bartosz Bocheńczak (Nowa Nadzieja) [LoveKrakow]
@michal26 @Comentateiro @Roobo @misterio @Bykunn @BillyButcher