1

@Antimadridista_WR Czyli w rzeczywistości strzelił więcej goli w sezonie?
@Pawel13sz Już bez przesady

2

Alvarez statystyki w LL (flashscore) - 29 meczów 8 goli 4 asysty. No też bieda.

0

@Nazio_87 110 zł

0

@majkiii Ale zostaw ty Olmo, co?

1

No fajnie, że po wydaniu 80 milionów jeszcze idą po Alvareza. A obrona ktoś coś?

0

@Don Lucas Tak naprawdę guzik nam do tego bo to nie my jesteśmy dyrektorem sportowym Barcelony ;P

1

Nie pozdrawiam Crystal Palace... 1 gola brakło

0

@Lukikiki Nie jest progres tylko było i jest dobrze. Ale nie chcę już na ten temat pisać teraz, za dużo problemów miałem ostatnio...

1

@Lukikiki Do Pizzy Hut i McDonalda

1

@PatrychoO I to bardzo xD

3

#DarkPicturesHouseOfAshes

CV jakoś napisane to można rozpocząć przygodę w Iraku z roku 2003! Nie wiem czy tą grę też będę platynować ale spolszczenie działa elegancko :D
@marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde

1

@Roobo Będzie grać jako napastnik

0

@gumaz Gdyż jest on nic nie wnoszący do mego życia a poza tym mam lepsze rzeczy do roboty

0

@Eklerek To indyjska

0

Lubicie włoską kuchnię? Ja np. lubię nutellę

0

@Roobo Dobra, on i tak zostaje tu do końca kariery i okej

7

Antony Gordon do Rudigera w następnym El Clasico: Who are you? A stupid sandwich

6

Jakbym miał wskazać największy pozytyw "Mandalorianina i Grogu" to w sumie wskazałbym na muzykę. Poziom Williamsa to nie jest ale całkiem spoko się spisał kompozytor:






@MirusAmisz @BillyButcher @Szreko @szela1899 @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton @Safrani

0

W sumie dziwnie widzieć tylu Anglików w LL w ostatnim czasie. No i to, że transfer został dopięty mega szybko xD

0

@Pedri16Future Ale czy Gavi zna angielski?
@Lanosss O, i to jest jakaś paczka znajomych

0

@Lionel_Messi10 Źródła Tebasa twierdzą, że nie

0

Ale to jak kupujemy Gordona to Rashforda też trzeba. Z kim on tu się kolegować będzie? :c

1

@EzioAuditoreDF Nie wiem kto - Hymel Jadwiga

3

@Frimpong @marcin62 Spokojnie, jeszcze zarejestrować trzeba xd

2

@KamQiX Raphinia - Gordon - Yamal i po problemie

4

@NeroTFP1 *Pachnie

0

Polacy > Japończycy


0

@Xxxbarca4ever A ja nie uważam, że Joao to napastnik ;P

0

@Xxxbarca4ever Nie i dlatego go nie chcę

0

@Xxxbarca4ever Z Raphini taki napastnik jak z Roberta skrzydłowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?