Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Antimadridista_WR Czyli w rzeczywistości strzelił więcej goli w sezonie?
@Pawel13sz Już bez przesady
2
Alvarez statystyki w LL (flashscore) - 29 meczów 8 goli 4 asysty. No też bieda.
0
@Nazio_87 110 zł
0
@majkiii Ale zostaw ty Olmo, co?
1
No fajnie, że po wydaniu 80 milionów jeszcze idą po Alvareza. A obrona ktoś coś?
0
@Don Lucas Tak naprawdę guzik nam do tego bo to nie my jesteśmy dyrektorem sportowym Barcelony ;P
1
Nie pozdrawiam Crystal Palace... 1 gola brakło
0
@Lukikiki Nie jest progres tylko było i jest dobrze. Ale nie chcę już na ten temat pisać teraz, za dużo problemów miałem ostatnio...
1
@Lukikiki Do Pizzy Hut i McDonalda
1
@PatrychoO I to bardzo xD
3
#DarkPicturesHouseOfAshes
CV jakoś napisane to można rozpocząć przygodę w Iraku z roku 2003! Nie wiem czy tą grę też będę platynować ale spolszczenie działa elegancko :D
@marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde
1
@Roobo Będzie grać jako napastnik
0
@gumaz Gdyż jest on nic nie wnoszący do mego życia a poza tym mam lepsze rzeczy do roboty
0
@Eklerek To indyjska
0
Lubicie włoską kuchnię? Ja np. lubię nutellę
0
@Roobo Dobra, on i tak zostaje tu do końca kariery i okej
7
Antony Gordon do Rudigera w następnym El Clasico: Who are you? A stupid sandwich
6
Jakbym miał wskazać największy pozytyw "Mandalorianina i Grogu" to w sumie wskazałbym na muzykę. Poziom Williamsa to nie jest ale całkiem spoko się spisał kompozytor:
@MirusAmisz @BillyButcher @Szreko @szela1899 @Doren01 @FiscaelBarca @Vurt @Bolton @Safrani
0
W sumie dziwnie widzieć tylu Anglików w LL w ostatnim czasie. No i to, że transfer został dopięty mega szybko xD
0
@Pedri16Future Ale czy Gavi zna angielski?
@Lanosss O, i to jest jakaś paczka znajomych
0
@Lionel_Messi10 Źródła Tebasa twierdzą, że nie
0
Ale to jak kupujemy Gordona to Rashforda też trzeba. Z kim on tu się kolegować będzie? :c
1
@EzioAuditoreDF Nie wiem kto - Hymel Jadwiga
3
@Frimpong @marcin62 Spokojnie, jeszcze zarejestrować trzeba xd
2
@KamQiX Raphinia - Gordon - Yamal i po problemie
4
@NeroTFP1 *Pachnie
0
Polacy > Japończycy
0
@Xxxbarca4ever A ja nie uważam, że Joao to napastnik ;P
0
@Xxxbarca4ever Nie i dlatego go nie chcę
0
@Xxxbarca4ever Z Raphini taki napastnik jak z Roberta skrzydłowy