Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bolton Wnieść własne kanapeczki jak cywilizowany Polak
0
@Pedri16Future A to śmieszne akurat patrząc na zakup Roque xD
4
Najtańszy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztuje 80 zł. No nie aż tak drogo to w sumie może i się wybiorę ;P Tzw. rozkminka.
@michal26 @Arkon @Comentateiro @FcPortoFan1999 @PatrychoO
0
@gumaz Też z Orlenu ale też drogie
1
Hot Dog za 3 dyszki. Chyba normalna cena stadionowa ;P
4
Nie uwierzę póki Flick nie powie tego osobiście
7
Może i Atletico puszczają nerwy ale co nas wyeliminowali w LM to ich
2
Nie będzie żadnego Gordona. Gordona wymyśleliście wy - kibice
0
@Frimpong Ale Yan Diomande nie jest Anglikiem z Premier Lig
0
@Roobo Oby nie. .
0
@gumaz Piwo o smaku owoców - 2 w 1
1
@Roobo Ja to w sumie często ;P Rocznik 2003 btw xd
1
@parpe Co już się mieliśmy nagadać o Julianie i Gordonie to się nagadaliśmy. Do czasu kolejnych plotek wracamy do ustawień fabrycznych
1
Taka pogoda, że trzeba pójść po jakieś owocki z dużą zawartością wody ;P
3
@Roobo Zwykłe krewetki mrożone z marketu towarem luksusowym. I okej ;P
1
@Roobo Oby ostatnie miejsce w grupie
3
Ilu z was na stacje paliw mówi CPN?
1
@BillyButcher 1943 godziny. Pojutrze nasze dywizje są pod Moskwą
4
@BillyButcher "Warszawa „w końcu powróci do rodzimych granic" - ale on I RP chce odtworzyć? Dawaj Pan! (Z zachowaniem również granic zachodnich
1
@Arkon Ja tak co miesiąc właśnie staram się po 50 zł sobie wypłacać co by mieć w razie czego (tak do max 150 zł)
7
@PatrychoO Uległy wobec USA, waleczny wobec Ukrainy
0
Ile gotówki zazwyczaj przy sobie nosicie? Ja staram się tak z 5 dyszek chociaż mieć.
0
Debata będzie korzystna dla Rosji dlatego sami ją rozpoczniemy
2
@doc No to podpiszą. No i co z tego? Oni będą mieć socjal a Banderę dalej uznawać za bohatera
0
Zaraz się okaże, że Tebas wydał nowe dyspozycje i nie będzie ani 1:1 ani Gordona :D
0
@macio_944 No moim zdaniem optymalna kwota za takiego grajka byłaby do 100 mln max bo to nie jest żaden goat. A to, że brak alternatyw to nie jest wytłumaczenie przed marnowaniem kasy. Szczególnie w naszej sutuacji
0
@macio_944 Jeśli kupimy go za te 120 milionów to wcale nie będzie to dobry deal ;P
9
Gwiazdka miszelę!
0
@Lionel_Messi10 Co raz gorzej to wygląda
0
@AduŚ07 Jaki Razor?