2

@Bolton Wnieść własne kanapeczki jak cywilizowany Polak

0

@Pedri16Future A to śmieszne akurat patrząc na zakup Roque xD

4

Najtańszy bilet na mecz Polska - Ukraina kosztuje 80 zł. No nie aż tak drogo to w sumie może i się wybiorę ;P Tzw. rozkminka.
@michal26 @Arkon @Comentateiro @FcPortoFan1999 @PatrychoO

0

@gumaz Też z Orlenu ale też drogie

1

Hot Dog za 3 dyszki. Chyba normalna cena stadionowa ;P


4

Nie uwierzę póki Flick nie powie tego osobiście

7

Może i Atletico puszczają nerwy ale co nas wyeliminowali w LM to ich

2

Nie będzie żadnego Gordona. Gordona wymyśleliście wy - kibice

0

@Frimpong Ale Yan Diomande nie jest Anglikiem z Premier Lig

0

@Roobo Oby nie. .

0

@gumaz Piwo o smaku owoców - 2 w 1

1

@Roobo Ja to w sumie często ;P Rocznik 2003 btw xd

1

@parpe Co już się mieliśmy nagadać o Julianie i Gordonie to się nagadaliśmy. Do czasu kolejnych plotek wracamy do ustawień fabrycznych

1

Taka pogoda, że trzeba pójść po jakieś owocki z dużą zawartością wody ;P

3

@Roobo Zwykłe krewetki mrożone z marketu towarem luksusowym. I okej ;P

1

@Roobo Oby ostatnie miejsce w grupie

3

Ilu z was na stacje paliw mówi CPN?

1

@BillyButcher 1943 godziny. Pojutrze nasze dywizje są pod Moskwą

4

@BillyButcher "Warszawa „w końcu powróci do rodzimych granic" - ale on I RP chce odtworzyć? Dawaj Pan! (Z zachowaniem również granic zachodnich

1

@Arkon Ja tak co miesiąc właśnie staram się po 50 zł sobie wypłacać co by mieć w razie czego (tak do max 150 zł)

7

@PatrychoO Uległy wobec USA, waleczny wobec Ukrainy

0

Ile gotówki zazwyczaj przy sobie nosicie? Ja staram się tak z 5 dyszek chociaż mieć.

0

Debata będzie korzystna dla Rosji dlatego sami ją rozpoczniemy


2

@doc No to podpiszą. No i co z tego? Oni będą mieć socjal a Banderę dalej uznawać za bohatera

0

Zaraz się okaże, że Tebas wydał nowe dyspozycje i nie będzie ani 1:1 ani Gordona :D

0

@macio_944 No moim zdaniem optymalna kwota za takiego grajka byłaby do 100 mln max bo to nie jest żaden goat. A to, że brak alternatyw to nie jest wytłumaczenie przed marnowaniem kasy. Szczególnie w naszej sutuacji

0

@macio_944 Jeśli kupimy go za te 120 milionów to wcale nie będzie to dobry deal ;P

9

Gwiazdka miszelę!


0

@Lionel_Messi10 Co raz gorzej to wygląda

0

@AduŚ07 Jaki Razor?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?