7

Wczoraj był finał LM ale dzisiaj jest coś lepszego - Urbanówka!

2

Mekambe ma rozkminke:


4

@BillyButcher Patrząc, że w rebeliantach Maul jest sam jak palec to albo umrze albo go zdradzi. Chociaż widziałem teorię, że policjant z wąsem ponoć nie umarł (bo nam tego nie pokazali) tylko go pojmali a on widział, że Maul zdradził i być może wyjawi jej prawdę i później będzie ckliwa opowieść o nawróceniu ;P

4

@MirusAmisz Devon zmieniała kolor :D Ale reżyser na to nie pójdzie stety lub niestety ;P

0

@BillyButcher Dzięki. W sensie jak skończę studia to czy to w jakimś wojsku czy innej policji zatrudnienie się znajdzie bo tam po prostu braki mają tylko podczas robienia CV mi na łeb siadło myślenie, że w sumie ja nie mam nic do wpisania w umiejętnościach. Człowiek głupi nie jest, wiedzę ma, studia jakieś skończył co samo w sobie jest osiągnięciem a się czuje jak ostatni nieudacznik...
@LAMC_10 W zeszłym tyg. wysłałem do 11 na razie miejscówek, CV przeczytał na razie tylko Blumiś a tak to brak odzewu ;P

1

@LAMC_10 Ja nawet w głupim McDonaldzie mogę popracować...

0

@LAMC_10 Szukam

8

#Battlefront2
No i 21 platyna wbita, tym razem w pierwszej grze online.

https://zapodaj.net/plik-CCdNL3TLOw
https://zapodaj.net/plik-aYquxAEG9A

Jutro w końcu może uda się jakkolwiek wyspać bo rekruterzy raczej nie pracują w niedziele. Problemy mentalne to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka dotknąć... ale jakoś to życie powoli się toczy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

3

@norbi77 Lepiej nie kusić losu ;P 3 LM dla Paryża Paryż by nie wytrzymał

0

@Terapuls Sztuczny klub za katarskie pieniądze. Ha tfu i tak

0

@Irmscher10 U nich też będzie gorąco

0

@pt9 Ty to musisz być bardzo bogaty :D Szkoda, że ci nie weszło...

1

@pt9 Ty serio postawiłeś te 1500 zł? XD

2

Niestety nie kupiłem żelków. W zastępstwie wziąłem batona WW o smaku wiśniowym. Idę grać teraz w Battlefronta 2 bo dogrywkę tak średnio chce mi się oglądać
@VamoSBarca88 @macio_944

1

Raya chyba ugrał dogrywkę w tym momencie

1

No i wracamy do ustawień fabrycznych

0

Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne

0

@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P

4

Mecz meczem ale idę po żelki

0

@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD

3

Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM

0

Tost z kajzerki? TOP!

0

No i kolejna laga na Rober... Havertza xd

1

@macio_944 Peak footballu

0

Arsenal, no zagraj Tiki Take no...

0

@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów

0

@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty

1

@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał

3

[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek

0

@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?