Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wczoraj był finał LM ale dzisiaj jest coś lepszego - Urbanówka!
2
Mekambe ma rozkminke:
4
@BillyButcher Patrząc, że w rebeliantach Maul jest sam jak palec to albo umrze albo go zdradzi. Chociaż widziałem teorię, że policjant z wąsem ponoć nie umarł (bo nam tego nie pokazali) tylko go pojmali a on widział, że Maul zdradził i być może wyjawi jej prawdę i później będzie ckliwa opowieść o nawróceniu ;P
4
@MirusAmisz Devon zmieniała kolor :D Ale reżyser na to nie pójdzie stety lub niestety ;P
0
@BillyButcher Dzięki. W sensie jak skończę studia to czy to w jakimś wojsku czy innej policji zatrudnienie się znajdzie bo tam po prostu braki mają tylko podczas robienia CV mi na łeb siadło myślenie, że w sumie ja nie mam nic do wpisania w umiejętnościach. Człowiek głupi nie jest, wiedzę ma, studia jakieś skończył co samo w sobie jest osiągnięciem a się czuje jak ostatni nieudacznik...
@LAMC_10 W zeszłym tyg. wysłałem do 11 na razie miejscówek, CV przeczytał na razie tylko Blumiś a tak to brak odzewu ;P
1
@LAMC_10 Ja nawet w głupim McDonaldzie mogę popracować...
0
@LAMC_10 Szukam
8
#Battlefront2
No i 21 platyna wbita, tym razem w pierwszej grze online.
https://zapodaj.net/plik-CCdNL3TLOw
https://zapodaj.net/plik-aYquxAEG9A
Jutro w końcu może uda się jakkolwiek wyspać bo rekruterzy raczej nie pracują w niedziele. Problemy mentalne to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka dotknąć... ale jakoś to życie powoli się toczy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz
3
@norbi77 Lepiej nie kusić losu ;P 3 LM dla Paryża Paryż by nie wytrzymał
0
@Terapuls Sztuczny klub za katarskie pieniądze. Ha tfu i tak
0
@Irmscher10 U nich też będzie gorąco
0
@pt9 Ty to musisz być bardzo bogaty :D Szkoda, że ci nie weszło...
1
@pt9 Ty serio postawiłeś te 1500 zł? XD
2
Niestety nie kupiłem żelków. W zastępstwie wziąłem batona WW o smaku wiśniowym. Idę grać teraz w Battlefronta 2 bo dogrywkę tak średnio chce mi się oglądać
@VamoSBarca88 @macio_944
1
Raya chyba ugrał dogrywkę w tym momencie
1
No i wracamy do ustawień fabrycznych
0
Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne
0
@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P
4
Mecz meczem ale idę po żelki
0
@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD
3
Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM
0
Tost z kajzerki? TOP!
0
No i kolejna laga na Rober... Havertza xd
1
@macio_944 Peak footballu
0
Arsenal, no zagraj Tiki Take no...
0
@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów
0
@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty
1
@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał
3
[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek
0
@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź