Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z bólem serca za Arsenalem. Grają absolutnie paskudną piłkę ale PSG to PSG... byle Arsenal wrócił do frajerzenia za rok
1
@Pawlak1992 U tych akurat wiedziałem ;P
4
@Pawlak1992 Ale to właśnie mu takie znane marki proponowały współpracę ponoć :D Chelsea, Milan, z gorszej ligi to Ajax
3
Barcelona kupiła Gordona, na kupiłem melona. Myślę, że zrobiłem lepszy interes:
https://zapodaj.net/plik-GvT8QAD3x6
6
#DarkPictures
Ewidentnie, ewidentnie nie idzie mi najlepiej XD
https://zapodaj.net/plik-c53aiBEGnW
Próbujemy uratować naszego ziomeczka!
https://zapodaj.net/plik-KYcWDmm43E
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
0
@Pawlak1992 I właśnie zniszczyłeś mi światopogląd bo do teraz myślałem, że Guardiola na imię ma faktycznie Pep a nie jakiś Joseph
9
@Cule1234 Dostaje tyle fajnych ofert (według mediów) to wybrzydza jakby co najmniej wygrał LM kilka razy jako trener xd
7
Nie no, co ty piszesz na tym chacie @Bolton ?! Zostaw ty tych 6 milionów Geonosian
https://zapodaj.net/plik-TjJghOKUKb
@MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @BillyButcher @Doren01
3
No dobra, tego już za wiele. Kupujemy im cały skład za karę!
5
@Jakchcesz A maksymalnie można do 25... no i znowu Tebas będzie się wtrącał...
4
@July_6_BcN Tyle siedział w tym hotelu bo kazali mu się nauczyć kilku zdań xd
0
Kurde, ale garniak to by lepszy ubrał...
0
@KrwawiaceoczyVEB Może dlatego tak się to przeciągało :P
1
@Roobo A to tak, ale ogólnie w chipsach jest jednak alternatywa dobra :D
4
Się doczekaliśmy w końcu :D
4
This is the way!
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Vurt @Bolton
5
@Arden No w końcu xD
0
@Fake69 Nie, ziemniaka chyba nie ma (czy tam jest mało) ale czy to ważne? :D Liczy się smak! Ostatnio z domu przywiozłem o smaku zielonej cebulki i wybitnie dobre
0
@Roobo Nie wszystkie ;) W Lidlu i Biedronce za ok 5 zł kupisz
0
@partymaker Gdzie wady? Mogą mieć, to i tak się je sporadycznie
2
Anglika to pewnie najwcześniej jutro zaprezentują raczej ;P
2
No dobra, Pringelsy to są jednak nadchipsy ale niestety zbyt nieopłacalne cenowo
0
@Faro To ewidentnie Anglik w kulki sobie leci. Sprzedać póki coś wart
1
No i where ten Gordon? Dziennikarze to zamieszkają na tym stadionie ;P Gorzej jak Anglik na piechotę z wyspy idzie
1
@Jakchcesz Ja też. To skandal, że nie dają im owocowych wtorków i posiłków pracowniczych
0
@majkiii Ważny kontrakt > wola zawodnika
1
Wiem, że stop making stupid people famous ale nie zostanę z tym sam...
0
@marcin62 Poprosimy o opinię @Roobo
0
@PatrychoO Mamy problemos bo ja gwizdać nie potrafię :c
2
@Bolton Wnieść własne kanapeczki jak cywilizowany Polak