2

Z bólem serca za Arsenalem. Grają absolutnie paskudną piłkę ale PSG to PSG... byle Arsenal wrócił do frajerzenia za rok

1

@Pawlak1992 U tych akurat wiedziałem ;P

4

@Pawlak1992 Ale to właśnie mu takie znane marki proponowały współpracę ponoć :D Chelsea, Milan, z gorszej ligi to Ajax

3

Barcelona kupiła Gordona, na kupiłem melona. Myślę, że zrobiłem lepszy interes:
https://zapodaj.net/plik-GvT8QAD3x6

6

#DarkPictures
Ewidentnie, ewidentnie nie idzie mi najlepiej XD
https://zapodaj.net/plik-c53aiBEGnW
Próbujemy uratować naszego ziomeczka!
https://zapodaj.net/plik-KYcWDmm43E

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87

0

@Pawlak1992 I właśnie zniszczyłeś mi światopogląd bo do teraz myślałem, że Guardiola na imię ma faktycznie Pep a nie jakiś Joseph

9

@Cule1234 Dostaje tyle fajnych ofert (według mediów) to wybrzydza jakby co najmniej wygrał LM kilka razy jako trener xd

7

Nie no, co ty piszesz na tym chacie @Bolton ?! Zostaw ty tych 6 milionów Geonosian
https://zapodaj.net/plik-TjJghOKUKb

@MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @BillyButcher @Doren01

3

No dobra, tego już za wiele. Kupujemy im cały skład za karę!


5

@Jakchcesz A maksymalnie można do 25... no i znowu Tebas będzie się wtrącał...

4

@July_6_BcN Tyle siedział w tym hotelu bo kazali mu się nauczyć kilku zdań xd

0

Kurde, ale garniak to by lepszy ubrał...

0

@KrwawiaceoczyVEB Może dlatego tak się to przeciągało :P

1

@Roobo A to tak, ale ogólnie w chipsach jest jednak alternatywa dobra :D

4

Się doczekaliśmy w końcu :D

4

5

@Arden No w końcu xD

0

@Fake69 Nie, ziemniaka chyba nie ma (czy tam jest mało) ale czy to ważne? :D Liczy się smak! Ostatnio z domu przywiozłem o smaku zielonej cebulki i wybitnie dobre

0

@Roobo Nie wszystkie ;) W Lidlu i Biedronce za ok 5 zł kupisz

0

@partymaker Gdzie wady? Mogą mieć, to i tak się je sporadycznie

2

Anglika to pewnie najwcześniej jutro zaprezentują raczej ;P

2

No dobra, Pringelsy to są jednak nadchipsy ale niestety zbyt nieopłacalne cenowo

0

@Faro To ewidentnie Anglik w kulki sobie leci. Sprzedać póki coś wart

1

No i where ten Gordon? Dziennikarze to zamieszkają na tym stadionie ;P Gorzej jak Anglik na piechotę z wyspy idzie

1

@Jakchcesz Ja też. To skandal, że nie dają im owocowych wtorków i posiłków pracowniczych

0

@majkiii Ważny kontrakt > wola zawodnika

1

Wiem, że stop making stupid people famous ale nie zostanę z tym sam...


0

@marcin62 Poprosimy o opinię @Roobo

0

@PatrychoO Mamy problemos bo ja gwizdać nie potrafię :c

2

@Bolton Wnieść własne kanapeczki jak cywilizowany Polak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?