Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Niech zagra ale na emeryturce nie musi mieszkać w USA
0
@Hosh Jak jest silny to na rowerku trochę zwiewa
0
@barcanawieki Barcelona > JuEsEj
7
Henryk Cavill w Łodzi:
1
@lithotripter To taki domowy to on kcal będzie mieć podobnie co taki standardowy obiad pewnie xD Tak z 600-700 ;P A, że ja zazwyczaj śniadań nie jem to się zrównoważy
4
Waga poszła w dół z 70kg na 66.5kg (przy 173 cm). No i okej
0
@jf_wr Teraz wiemy a za 10 lat się zdarzy jakiś boom demograficzny i te analizy będzie można do kosza wrzucić
1
@Safrani Nie boją się obcych A mają uzasadnione obawy przed budową państwa wielonarodowego.
A ja do kwestii demograficznych podchodzę z młodzieńczym optymizmem na zasadzie - nie potrafimy przewidzieć pogody na tydzień do przodu ale prognozy demograficzne na 50 lat do przodu przyjmujemy jako 100% trafne :P Do tego czasu mnóstwo się może zmienić
1
@Safrani A ja nie liczę nawet na emeryturę i imigrancja tu mało zmieni ;P
W parlamencie ludzie być nie muszą, wystarczy, że polskie partie będą zabiegać o wyborców
2
@Safrani W tym wypadku, że w czasie wyborów będą głosowali zgodnie z interesem swoich ojczyzn a nie Polski
Przykładowo jest jakiś Ukrainiec na Xie który jest sympatykiem PISu. I ja mu się nie dziwię. Trudno znaleźć bardziej pro-Ukraińską partię
2
@michal26 Ja z tym mam taki problem, że Ukrainiec który miał w 10 pokoleniu polskich przodków to obecnie nadal Ukrainiec. Jeśli już naprawdę musimy (chociaż nie wiem czy to jeszcze ten etap, niech firmy po prostu lepiej płacą) ściągać migrantów to takich ale nie musimy od razu im dawać obywatelstw. Bo na własną prośbę sobie odtworzymy w kraju sytuację z II RP bo ci ludzie nie będą Polakami, nie będą lojalni Polsce.
@Safrani Zrozumiało to wiele krajów europejskich, np. Francja, Niemcy i mają jak mają ;P
To samo u nas. Nie chcę sytuacji w której zaraz popowstają partie polskich Polaków z Ukrainy (bo wyborcy będą) i te partie nie będą dbały o dobrobyt Polski a Ukrainy. Ogólnie już mieliśmy kiedyś państwo wielonarodowe. w II RP i to się bardzo źle skończyło. A taka polityka to właśnie maskowanie tworzenia takiego systemu. Ktoś czuje się Polakiem? To tak, poczeka nawet te 15 lat. I się będzie cieszył a nie narzekał, że długo.
Nie wiem, na pewno trzeba by wprowadzić mechanizm zakazu podwójnych obywatelstw a w przypadku odzyskania poprzedniego anulowania polskiego (dla tych nowych) bo nie można być lojalnym dwóm narodom.
0
@RosjaninBut Niech nie zwija. Oni po Ukrainie nie są gotowi na wojnę z NATO
1
@Tasde To co wyżej. Żeby pracować nie potrzebujesz obywatelstwa ;P A jak ktoś wybitnie czuje się Polakiem to chyba poczeka, prawda?
Ja sobie nie wyobrażam wnioskowania np. o niemiecki paszport pracując za granicą
A demografia nie poprawi się od zastąpienia Polaków Ukraińcami/Białorusinami z polskimi paszportami ;P
7
@JimMorrisonFCB Żeby pracować nie musisz być Polakiem ;P Obywatelstwo to nie nagroda za pracę a przywilej.
1
@Tasde Uzyskanie obywatelstwa jest w praktyce trudne? Dobrze, niech będzie jeszcze trudniejsze. Kto chce to poczeka
1
@Faro To niech ktoś sobie do studia idzie nagrywać filmiki ;P Ja idę do Zoo to też zdjęcia robie
0
@Faro Ale co w tym złego? XD
14
@AlexDark00 19 bramek w lidze to mało? XD
0
Ale chunky boy!
3
@Adran360 Najpewniej tak ale i tak ich walić bo ja jestem komputerowcem a nie konsolowcem
0
@Jackazz Nie będzie, w ogóle zrezygnowali na razie z dystrybucji na PC
1
@PatrychoO Niech Pan Japończyk upadnie i sobie głupią twarz rozwali #TeamXbox
1
@Roobo Jaki mistrz taki uczeń
2
A spadajcie. Hypu narobiliście a na koniec Sony stwierdziło, że walić PC...
0
Ma ktoś ochotę na tancerza?
https://www.lego.com/pl-pl/product/vini-jr-soccer-highlights-43027
1
@BulaKG Nie widziałem xD
8
Ładne chmury, ładne:
https://zapodaj.net/plik-znl57dsxEC
1
@Arden Sądzę, że to błąd.
@Luciano99 Nie wiem czy to rodzi w ogóle jakieś skutki prawne typowe dla normalnego małżeństwa (typu podatki, odwiedzanie w szpitalach itp.) czy potrzebna by była zmiana kilku ustaw. Ale tylko mi mignęło na X więc no, nie weryfikowałem.
Ale patrząc na postawę rządu pewnie tak
0
@Kazragore To dobrze. Za to jest ojcem Wojen Gwiezdnych a jak wiadomo SW > Lotr
1
@Jakchcesz To znaczy, że wzrok masz dobry bo go tam być nie powinno :)