Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryse
1. X/-2.5 1:1
2. 2/+2.5 1:2
3. 2/-2.5 0:2
4. 2/+2.5 1:3
5. 2/-2.5 0:2
6. 1/+2.5 2:1
7. 2/-2.5 0:2
8. 1/-2.5 2:0
9. 2/-2.5 0:1
10. X/+2.5 2:2
0
11 lat temu powstała Partia Razem:
0
@Batys Mi się podoba. Wolę takie wesołe niż smętne jakieś
0
@Batys Nie no, wpada w ucho
4
@michal26 Polacy na informacje o decyzji Jury:
https://zapodaj.net/plik-so2oNGU9Nu
7
Basia z Ogrodu Botanicznego:
https://zapodaj.net/plik-vSiseD1yML
@michal26 @Comentateiro @mrboom @Safrani @AssisMoreira @macio_944 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87
1
@LAMC_10 5 sekund zaczekać ;P Już jest
0
Łapcie jeszcze na zakończenie EUROwizji ładnego kwiatka:
https://zapodaj.net/plik-H66OyhMfaU
1
@Luciano99 Musi być jeszcze trans #KessiePoświęćJaja
0
Bułgaria ma we fladze biały i czerwony to tak jakby prawie Polska wygrała
0
@Aragorn33 Już ich namierzają nasi agenci:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16876238#comment-16876238
5
In Bułgaria we belive
1
Jakie niby 17 punktów? XDDD Zaorać ten konkurs w cholerę. Byle Izrael nie wygrał ;P
0
Ustawiony konkurs. Elo.
0
@michal26 Mosad załatwi głosy
0
@michal26 Pewnie państwo na literę I z obywatelami na literę Ż
0
0 dla Niemca xD I jeszcze to six seven...
0
Nikt Brytoli nie lubi xD
1
Austriacy odpłacili za zabory i odsiecz Sobieskiego!!!
9
Od Litwy 8 punktów. Można rozważyć odtworzenie I RP
3
@D10SLEO Nasze 12 pkt dla Izraela ;P
1
Trzeba było wysłać ten benger na Eurowizję:
2
@PatrychoO Wszyscy Polacy do tej pory xD Nazwisko, proszę o nazwisko!
0
Czechy, no ale tak bez 12 dla nas?
4
Da się zażądać nazwisk jury w ramach dostępu do informacji publicznej?
2
@NeroTFP1 W imieniu polskiego państwa podziemnego...
3
Matko jaka żałość xD 12 dla Izraela od nas XD Pokutują za wywiad ;P
0
Tak jest! 1 dla Ukraińców xD
1
@FiscaelBarca 9 miejsce na razie mamy
2
Dobra, Szwedzi jeszcze nie spłaciły potopu ;P