0

@gumaz W ogóle nie

2

Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska

1

@blakkudium Ładna piłeczka

1

@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P


Internet już Pana zidentyfikował

0

@Sulimo Nigdy nie mów nigdy

4

@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P

0

@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.

0

@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył

0

@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P

1

@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P

0

@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...

1

@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo

0

@FcPortoFan1999 Gdyby było ciepło to może bym się i spocił

3

Ja się nie nadaję do polityki bo bym się w takim programie ze wstydu spalił xd


@michal26 @July_6_BcN @Roobo

3

To też był top odcineczek (chociaż nie jestem fanem wątku całościowo)


@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01

2

Co ten Leon? @clyde


3

@TR3YWAY Inwestuj lepiej w pewniaczki u @Luciano99 a nie jakieś PPE

2

@NeroTFP1 Jak można podpalić kebab? One takie dobre są...

0

A więc trzeba czekać bo Tymbarki kupuje się dla tych napisów. Bez napisów niewarto:
https://x.com/i/status/2055293947728081390

1

@Safrani W praktyce tych regulacji nie widać jak w takiej Japonii ci pojedyncze żelki potrafią w plastik pakować
@Karol145 Tak samo jak papierowe słomki ;P Durny a nie dobry.

0

@Senyer Ja pracuję dla siebie i nie bo muszę. Tak o żeby sobie dorobić i nikt na mnie niczego nie zmusza. To bardziej dodatek do jazdy na rowerze co by połączyć 2 w 1 xD

Te "zastępcze" opakowania z reguły są dużo mniej funkcjonalne

0

@QuQ W Maxie tak jest i... no jestem innego zdania :P
@Safrani No ja lubię :P

0

@Murazor Obejrzyj jeden, dowolny vlog z Japonii ;P Oni wszystko w plastik pakują.
@karci0 Dobry z ciebie niewolnik, dobry. Unia docenia

3

Grzegorz Lucas spawn:


4

Mistrz vs. dawny uczeń


@MirusAmisz @BillyButcher

1

@BillyButcher Przywieźli ze sobą klimat z Nevady ;P

4

Czy jutro w finale Eurowizji udział bierze ten GOAT?


0

@Murazor Niecch ogranicza USA, Chiny, Japonia a nie i tak najbardziej ekologiczna Europa. Korona może mi nie spadnie ale to jest po prostu wygodniejsze ale widzę, że nie dociera. Ale po co sobie ułatwiać życie. Utrudniajmy brygada!

1

@Aragorn33 Tylko po cholerę! My tego plastiku produkujemy niezwykle mało na tle innych. Jesteśmy na tyle czystym kontynentem, że nie musimy wymyślać takich dyrdymałów w imię wyimaginowanej walki. Ale Euopejczyku, nie możesz mieć saszetek z sosem bo będziemy smutni w PE. Niech ten kołchoz się już rozpadnie.
@Murazor Niepotrzebnych nie wiem, te opakowania są potrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?