Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz W ogóle nie
2
Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska
1
@blakkudium Ładna piłeczka
1
@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P
Internet już Pana zidentyfikował
0
@Sulimo Nigdy nie mów nigdy
4
@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P
0
@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.
0
@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył
0
@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P
1
@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P
0
@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...
1
@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo
0
@FcPortoFan1999 Gdyby było ciepło to może bym się i spocił
3
Ja się nie nadaję do polityki bo bym się w takim programie ze wstydu spalił xd
@michal26 @July_6_BcN @Roobo
1
Szykuj portfel @Sulimo
https://www.lego.com/pl-pl/product/The-Lord-of-the-Rings-Minas-Tirith-11377
3
To też był top odcineczek (chociaż nie jestem fanem wątku całościowo)
@MirusAmisz @BillyButcher @FiscaelBarca @Doren01
2
Co ten Leon? @clyde
3
@TR3YWAY Inwestuj lepiej w pewniaczki u @Luciano99 a nie jakieś PPE
2
@NeroTFP1 Jak można podpalić kebab? One takie dobre są...
0
A więc trzeba czekać bo Tymbarki kupuje się dla tych napisów. Bez napisów niewarto:
https://x.com/i/status/2055293947728081390
1
@Safrani W praktyce tych regulacji nie widać jak w takiej Japonii ci pojedyncze żelki potrafią w plastik pakować
@Karol145 Tak samo jak papierowe słomki ;P Durny a nie dobry.
0
@Senyer Ja pracuję dla siebie i nie bo muszę. Tak o żeby sobie dorobić i nikt na mnie niczego nie zmusza. To bardziej dodatek do jazdy na rowerze co by połączyć 2 w 1 xD
Te "zastępcze" opakowania z reguły są dużo mniej funkcjonalne
0
@QuQ W Maxie tak jest i... no jestem innego zdania :P
@Safrani No ja lubię :P
0
@Murazor Obejrzyj jeden, dowolny vlog z Japonii ;P Oni wszystko w plastik pakują.
@karci0 Dobry z ciebie niewolnik, dobry. Unia docenia
3
Grzegorz Lucas spawn:
4
Mistrz vs. dawny uczeń
@MirusAmisz @BillyButcher
1
@BillyButcher Przywieźli ze sobą klimat z Nevady ;P
4
Czy jutro w finale Eurowizji udział bierze ten GOAT?
0
@Murazor Niecch ogranicza USA, Chiny, Japonia a nie i tak najbardziej ekologiczna Europa. Korona może mi nie spadnie ale to jest po prostu wygodniejsze ale widzę, że nie dociera. Ale po co sobie ułatwiać życie. Utrudniajmy brygada!
1
@Aragorn33 Tylko po cholerę! My tego plastiku produkujemy niezwykle mało na tle innych. Jesteśmy na tyle czystym kontynentem, że nie musimy wymyślać takich dyrdymałów w imię wyimaginowanej walki. Ale Euopejczyku, nie możesz mieć saszetek z sosem bo będziemy smutni w PE. Niech ten kołchoz się już rozpadnie.
@Murazor Niepotrzebnych nie wiem, te opakowania są potrzebne.