6

Mnie zastanawia tylko dlaczego Kaczyński nadal go trzyma w partii skoro i tak są w opozycji xD


@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @misterio @July_6_BcN

1

Zielonii, AFD xD


12

1

@Safrani A niech oni wszyscy idą w cholerę z tymi dronami...

0

Kosmiczne Jaja 2:


8

2

@szela1899 Dla mnie cham i prostak

7

Zawsze to jakieś pocieszenie dla nas :)


7

Ale czeka nas taktyczna bitwa:


2

Dzisiaj bez kuponu żadnego - byle Bayern awansował!
@blakkudium @Luciano99

1

@Bykunn No ja przy warzywach/owocach i ogólnie staram się wybierać to co nasze akurat :D

1

Indyjskie ogóry xD


1

@macio_944 Ja jestem gotowy na grę w Replaced i RE1

2

KonfedeRAZEM:


1

@FcPortoFan1999 Bywało gorzej

1

@esem91 Jakby ona wyrwana kiedykolwiek była XD
@FcPortoFan1999 Nie no, jak mi stan zapalny do końca tyg. nie poprawi się to pójdę ale jeszcze poczekam...

0

Barcunia przegrała a mi się znowu "ósemka" zaczęła wyrzynać... i nie specjalnie jej się śpieszy na powierzchnię...

1

@PeRRy Dodatkowo Vance chyba jako jedyny (być może Rubio jeszcze jest) jest katolikiem xD

3

No ja bym się DJa obowiał na miejscu Papieża :P


11

Notka kontekstowa...


2

Robert bez ostatniego mundialu w karierze, bez ostatniej LM w karierze... I tak to się żyje

Ta porażka boli jedynie dlatego, że mieliśmy naprawdę łatwą drabinkę...

2

@BillyButcher To akurat strasznie chamskie, że przyszedł do prezydenta tylko po to żeby go zwyzywać xD

0

@maroon Zależy jak interpretować przepisy ale patrząc na to, że prawo nie działa wstecz to dalej miałby raczej jeszcze świeże, dwie kadencje

4

Zmiany u bratanków:


3

Blokada tak skuteczna jak obrońcy Barcelony ;P


6

Ludobójstwo to od dzisiaj "polityka regionalna"


@michal26

4

Ten hicior ma już 49 lat


3

#Replaced:

Pograłem z godzinkę i na razie super klimat! Typowa, dystopijna, cyberpunkowa przyszłość (choć w tym wypadku alternatywna przeszłość) gdzie jedna korporacja rządzi całym światem:
https://zapodaj.net/plik-KWsPTOTMGr
https://zapodaj.net/plik-fRVFOhwbRP

@4drian0 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @PatrychoO @Luciano99

@Safrani W BG3 jestem na razie w przy tym kościele co go żaby zajęły i staram się sforsować ich zabezpieczenia

4

0

@Kosmici Tak bez problemu, że gola nam strzelili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?