Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mnie zastanawia tylko dlaczego Kaczyński nadal go trzyma w partii skoro i tak są w opozycji xD
@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @misterio @July_6_BcN
1
Zielonii, AFD xD
12
Także tak:
https://x.com/i/status/2044446277656604817
1
@Safrani A niech oni wszyscy idą w cholerę z tymi dronami...
0
Kosmiczne Jaja 2:
8
#Replaced
Potwierdzone, kotki działają dokładnie w ten sposób na człowieka:
https://zapodaj.net/plik-bOFj8g22Dm
@MesQueUnClub_87 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @marcin62 @DragonxNF @norbi77 @messicocacola
2
@szela1899 Dla mnie cham i prostak
7
Zawsze to jakieś pocieszenie dla nas :)
7
Ale czeka nas taktyczna bitwa:
2
Dzisiaj bez kuponu żadnego - byle Bayern awansował!
@blakkudium @Luciano99
1
@Bykunn No ja przy warzywach/owocach i ogólnie staram się wybierać to co nasze akurat :D
1
Indyjskie ogóry xD
1
@macio_944 Ja jestem gotowy na grę w Replaced i RE1
2
KonfedeRAZEM:
1
@FcPortoFan1999 Bywało gorzej
1
@esem91 Jakby ona wyrwana kiedykolwiek była XD
@FcPortoFan1999 Nie no, jak mi stan zapalny do końca tyg. nie poprawi się to pójdę ale jeszcze poczekam...
0
Barcunia przegrała a mi się znowu "ósemka" zaczęła wyrzynać... i nie specjalnie jej się śpieszy na powierzchnię...
1
@PeRRy Dodatkowo Vance chyba jako jedyny (być może Rubio jeszcze jest) jest katolikiem xD
3
No ja bym się DJa obowiał na miejscu Papieża :P
11
Notka kontekstowa...
2
Robert bez ostatniego mundialu w karierze, bez ostatniej LM w karierze... I tak to się żyje
Ta porażka boli jedynie dlatego, że mieliśmy naprawdę łatwą drabinkę...
2
@BillyButcher To akurat strasznie chamskie, że przyszedł do prezydenta tylko po to żeby go zwyzywać xD
0
@maroon Zależy jak interpretować przepisy ale patrząc na to, że prawo nie działa wstecz to dalej miałby raczej jeszcze świeże, dwie kadencje
4
Zmiany u bratanków:
3
Blokada tak skuteczna jak obrońcy Barcelony ;P
6
Ludobójstwo to od dzisiaj "polityka regionalna"
@michal26
4
Ten hicior ma już 49 lat
3
#Replaced:
Pograłem z godzinkę i na razie super klimat! Typowa, dystopijna, cyberpunkowa przyszłość (choć w tym wypadku alternatywna przeszłość) gdzie jedna korporacja rządzi całym światem:
https://zapodaj.net/plik-KWsPTOTMGr
https://zapodaj.net/plik-fRVFOhwbRP
@4drian0 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @PatrychoO @Luciano99
@Safrani W BG3 jestem na razie w przy tym kościele co go żaby zajęły i staram się sforsować ich zabezpieczenia
4
Trzeba było stówkę zagrać :P
https://zapodaj.net/plik-EJUOuaVttp
@clyde @KamQiX @Luciano99 @blakkudium
0
@Kosmici Tak bez problemu, że gola nam strzelili