Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja ci dam "pojazd jest zajęty"! Pojazd jest w rowerowni i chętnie by pozarabiać :P Dobra, nie ma co się denerwować tylko na siłkę lepiej iść...
https://zapodaj.net/plik-NwAjQMZtZ0
@Safrani @macio_944 @PatrychoO @AssisMoreira @Comentateiro @michal26
6
Ten francuski żołnierz samodzielnie zjadł 20 niemieckich najeźdźców. A co ty zrobiłeś dla dobra ojczyzny?
PS. Nie wiedziałem, że Wojciech Mann jest wampirem
9
@Hosh Nie może ale sędzia składa ślubowanie wobec Prezydenta. Tego tam nie było więc ślubowanie nie jest ważne. No w mojej interpretacji bo jak widać tych może być wiele
2
No to teraz czekamy na cyrki przed TK xD
1
@Krzysztof1987 No tobie zabiera się te pieniądze kiedy dokonujesz zakupu napoju xD A później zamiast butelkę wyrzucić musisz stać z nią w jednej, drugiej kolejce i marnować swój czas
1
@Prorokk Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego nie jest obowiązkowe. Obowiązkowe jest zapłacenie mandatu za ich łamanie :P
Kupony zamieniasz na kasę po uciążliwym odstaniu w kolejce w której wcześniej nie musiałem stać. To jest problem - utrudnianie dodatkowe życia. A i samo oddawanie butelek w atmosferze aromatu żuli i wylanego w automacie piwa nie jest najprzyjemniejsze.
1
@Sysia11 Plastuś dostanie 3:0 w Madrycie to mu się odechce takich zagrywek.
@Lionel_Messi10 Z grupy nie wyjdzie
1
@Prorokk Tak, państwo mi każe bo wcześniej każe mi zapłacić OBOWIĄZKOWĄ kaucję xD Weź dziadek...
Wiesz czemu narzekam na kolejki? Bo wcześniej nie musiałem w dodatkowych stać na pusto. Po prostu wywalałem nieokaucjowaną butelkę do plastiku i tyle.
0
@Lionel_Messi10 Oby za tydzień przegrał
0
@Krzysztof1987 A mnie obchodzi interes osoby której zabiera się kaucję a nie sklepu.
@Prorokk Good for you. A ja bym wolał nie musieć stać w kolejkach po nic.
4
Dalej uważam, że te automaty są do likwidacji a i to rozwiązanie nie jest idealne ale still jest to lepsze rozwiązanie niż obecnie:
4
@fcbarcafan19 Za rakietę w Tel Aviv bym się nie obraził ale na początek niech ich tak osankcjonują, że im się odechce wojen. Samo USA im ekonomii nie ogarnie. Na Rosję to tych pakietów z 20 wprowadzili...
5
Jest mi wstyd za Europę (bo Ameryka i tak stracona)... po doświadczeniach z Holokaustem zezwalamy na równie duże cierpienia... ONZ też jak zwykle bezużyteczny:
5
@Roobo Piekło mężczyzn
6
@BojanKriKicz Postarzał się?
1
@marcin62 POV: kiedy twoja postać pojawia się w cutscence
0
Szybko przyszło, szybko poszło xD
8
Nie będzie żadnej remontady. Remontadę wymyśliliście wy - Ramblowicze
1
@Objectivo Wiesz co próbowałem teraz i... i mnie prosiła gra o jakieś dziwne dostępy czy coś do plików xD Nie że mną te numery
3
Trafiłem do pewnej rezydencji. Trochę tu źle:
https://zapodaj.net/plik-8TUePQA08i
Ale sterowanie to jednak tragiczne jest w tej grze xD Dajcie już Remake...
@Mlodypro101 @VamoSBarca88 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF
2
Panie Iranie, kończ waść to zawieszenie broni bo trzeba IDF odciągnąć od Libanu...
6
@barcanawieki Cubarsi też nie miał złych intencji
7
@Antimadridista_WR @NeroTFP1 Na szczęście La Ramblowa linia Maginota nie zostanie złamana!
15
Ciekawe co na to DJ Vance xD
Papieżu, ogłaszaj krucjatę!
@michal26 @Bykunn @BillyButcher @Comentateiro @misterio @July_6_BcN
1
@arasz1819 Możliwe ale ciężkie. Atletico stawia busa i się męczmy :P
4
La Rambla teraz:
0
Atletico Madryt > FcBarcelona. Factos. No, miło było. Może za rok się uda w tej LM
0
No to pograne. Wstyd, hańba, kompromitacja, nie wracajcie do domu...
1
@VamoSBarca88 No na patelence odgrzewana
1
@jaras121 Z kepuczem