1

To, że Neville bał się Snape'a ma teraz sens. W końcu jest czar...noksiężnikiem.

0

@A4ron Nie ma co ryzykować, że jednak Real finał wygra

6

USA ma nowego Sekretarza Wojny:


2

@NeroTFP1 35 wiosen

2

@NeroTFP1 Dzień po moich urodzinach :D

5

Kościelna ciekawostka xD


2

@Comentateiro A to nie robi teraz cięć budżetowych w NASA? Xd

15

@Mow_mi_Douglas To Polacy nie muszą inwestować na pseudogiełdach. Tu ustawa nie potrzebna

0

@MOLESTA A kupując w internecie też kupujesz na podejrzanych stronach? W krypto po prostu nie ma co się bawić. Mi też kiedyś ukradli kasę z konta bo zachciało mi się coś przez chińską stronę kupic

0

Ramzes II czy Tutanchamon?

0

@Kazragore Pająków na razie nie odnalazłem

0

@Kazragore To powiem ci tak - poszukam ale raczej już nic nie znajdę innego xD Ubiję ich, przejdę się jeszcze raz po tym co mam na razie a jak nie odkryję to trudno - most czeka!

0

@Kazragore W sensie dalej niekoniecznie przez most bo później druid jeszcze mówi że gdzieś pójść można hah

1

@Cochise Tak, została ocalona

6

#BaldursGate3

No to wiedźma na bagnach ubita. Teraz tylko pokonać 3 goblińskich wodzów i ruszamy dalej
@Luciano99 @Safrani @clyde @Kazragore @marcin62

8

Skoro zestrzelili aż 3 samoloty to wydaje mi się, że jednak coś tam wiedzą :P


@Bykunn @michal26 @BillyButcher @Comentateiro

2

@MirusAmisz @BillyButcher No ja myślałem, że to był mistrz Tera Sinube ale czytam bibliotekę Ossus i on chyba kanonicznie nie żyje niestety...

2

@Cochise Kapibarą

2

2

@July_6_BcN Ni ma takiego

2

@takisobiektos Menel też często nie czuje się źle ze swoim stylem życia :P Mnie konieczność zbierania śmieci mało satysfakcjonuje

4

@BillyButcher Jest mrocznie fest!!! I zastanawia mnie czy pewnej postaci (zielonej) już nie widzieliśmy w Wojnach Klonów trochę (ale nie wiem czy nie nadinterpretowuję XD)

2

@Luciano99 Byłem dzisiaj w pociągu

1

@clyde No dla mnie najlepszy fastfood obecnie w Polsce :P Mocno czekam aż to Wendy's w końcu wejdzie na nasz rynek.

1

@LAMC_10 A wiesz ile dzisiaj zjadłem? Mało

0

W Poppeyes w końcu jest zestaw za 20 zł! Prośby zostały wysłuchane:
https://zapodaj.net/plik-ZMoE39N3VM

0

@Hosh I dlatego ja się nie bawię w krypto. Nie dlatego, że teraz się nie opłaca już :P

2

@Prorokk Tylko, tylko... kolejka na pół sklepu i stój sobie po 10 zł. Ten system nie ma uzasadnienia społecznego i tyle. Zrobili z Polski naród meneli i zadowoleni.

13

@Prorokk Zacznijmy od tego, że te bony powinny być bezterminowe xD Druga sprawa gotówkę/pieniądze powinno się dostawać od razu bo kaucję też płaciło się pieniędzmi a nie bonami

1

@LAMC_10 Algorytm tak działa :P Nie mam żadnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?