Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To, że Neville bał się Snape'a ma teraz sens. W końcu jest czar...noksiężnikiem.
0
@A4ron Nie ma co ryzykować, że jednak Real finał wygra
6
USA ma nowego Sekretarza Wojny:
2
@NeroTFP1 35 wiosen
2
@NeroTFP1 Dzień po moich urodzinach :D
5
Kościelna ciekawostka xD
2
@Comentateiro A to nie robi teraz cięć budżetowych w NASA? Xd
15
@Mow_mi_Douglas To Polacy nie muszą inwestować na pseudogiełdach. Tu ustawa nie potrzebna
0
@MOLESTA A kupując w internecie też kupujesz na podejrzanych stronach? W krypto po prostu nie ma co się bawić. Mi też kiedyś ukradli kasę z konta bo zachciało mi się coś przez chińską stronę kupic
0
Ramzes II czy Tutanchamon?
0
@Kazragore Pająków na razie nie odnalazłem
0
@Kazragore To powiem ci tak - poszukam ale raczej już nic nie znajdę innego xD Ubiję ich, przejdę się jeszcze raz po tym co mam na razie a jak nie odkryję to trudno - most czeka!
0
@Kazragore W sensie dalej niekoniecznie przez most bo później druid jeszcze mówi że gdzieś pójść można hah
1
@Cochise Tak, została ocalona
6
#BaldursGate3
No to wiedźma na bagnach ubita. Teraz tylko pokonać 3 goblińskich wodzów i ruszamy dalej
@Luciano99 @Safrani @clyde @Kazragore @marcin62
8
Skoro zestrzelili aż 3 samoloty to wydaje mi się, że jednak coś tam wiedzą :P
@Bykunn @michal26 @BillyButcher @Comentateiro
2
@MirusAmisz @BillyButcher No ja myślałem, że to był mistrz Tera Sinube ale czytam bibliotekę Ossus i on chyba kanonicznie nie żyje niestety...
2
@Cochise Kapibarą
2
@marcin62 Nie wiem o czym mówisz:
https://zapodaj.net/plik-5s9CuTg7iJ
2
@July_6_BcN Ni ma takiego
2
@takisobiektos Menel też często nie czuje się źle ze swoim stylem życia :P Mnie konieczność zbierania śmieci mało satysfakcjonuje
4
@BillyButcher Jest mrocznie fest!!! I zastanawia mnie czy pewnej postaci (zielonej) już nie widzieliśmy w Wojnach Klonów trochę (ale nie wiem czy nie nadinterpretowuję XD)
2
@Luciano99 Byłem dzisiaj w pociągu
1
@clyde No dla mnie najlepszy fastfood obecnie w Polsce :P Mocno czekam aż to Wendy's w końcu wejdzie na nasz rynek.
1
@LAMC_10 A wiesz ile dzisiaj zjadłem? Mało
0
W Poppeyes w końcu jest zestaw za 20 zł! Prośby zostały wysłuchane:
https://zapodaj.net/plik-ZMoE39N3VM
0
@Hosh I dlatego ja się nie bawię w krypto. Nie dlatego, że teraz się nie opłaca już :P
2
@Prorokk Tylko, tylko... kolejka na pół sklepu i stój sobie po 10 zł. Ten system nie ma uzasadnienia społecznego i tyle. Zrobili z Polski naród meneli i zadowoleni.
13
@Prorokk Zacznijmy od tego, że te bony powinny być bezterminowe xD Druga sprawa gotówkę/pieniądze powinno się dostawać od razu bo kaucję też płaciło się pieniędzmi a nie bonami
1
@LAMC_10 Algorytm tak działa :P Nie mam żadnej