6

Zakładając, że bym kiedyś wygrał te 5-10 mln w totolotka to pewnie bym zabrał rodzinę na jakieś super wakacje w droższym kierunku (jakieś wyspy kanaryjskie czy coś), kupiłbym sobie mieszkanie albo dwa (jedno pod wynajem) a tak to resztę bym dał na lokatę w banku i bym sobie normalnie do pracy chodził jakbym ją lubił. Oczywiście mocno teoretycznie:


@Safrani @MesQueUnClub_87 @Bykunn @KamQiX @PatrychoO @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz

3

Jeśli nie fake to piloci pewnie też już w drodze na przesłuchanie w miłej atmosferze :P


@BillyButcher @Bykunn @kamyk_23 @michal26

4

Szczerze współczuję temu pilotowi jeśli go IRGC pojmie :P



@michal26 @BillyButcher @Bykunn @Comentateiro @kamyk_23

0

@Borneo USA to upada a ty żyj w swojej błogiej niewiedzy. A Iran jak trwał tak trwać będzie.

0

@NeroTFP1 Kasę raczej ma. Niech cieszy się emeryturą i czasem z rodziną i wnukami (jeśli ma) póki może...

0

Łysy co gotuje za piękny mundial xD


1

@Safrani Ja dzisiaj tylko dwie drożdzówki

0

@Borneo A po uj Iranowi flota? XD Elegancko sobie radzą bez niej. Cieśnina jak była zablokowana tak jest, ceny paliw rosną? Rosną. Kraje zatoki są atakowane? Są.

4

No to węgierska opozycja win. Jeszcze mógł tam Netanjahu przylecieć:


1

@Safrani @Kazragore Ta postać to ta mumia jakaś taka (nie wiem jak on ma, Marciel?)? Bo go mam a tak jak patrzę to w sumie chyba te bagna gdzie jest trudny boss i obóz goblinów mi zostały :P

0

@Borneo Iran ma przesrane bo Amerykanie potrzebują aż 3 lotniskowców co by w ogóle im zaszkodzić? XD Dobre bajki opowiadasz.

0

@Cochise Bać się nie boję tylko mi się tego robić nie chce

0

@Borneo Tak, tak xD Ty wiesz lepiej xD

1

@Cochise Jako tzw. "pedalarz" powiem, że nie.

1

@Borneo Oni już tyle celów osiągnęli, że ho ho. Same zwycięstwa

1

@Borneo Jesteś bardzo ograniczony ale to nie pierwszy raz. Jak chcesz zrobić desant na wyspę i wrócić jednocześnie ją okupować? Przybędzie trumien w USA to może zmądrzeją.

0

@voitek A ty w 11bit studios pracujesz, że takie rzeczy masz na gifty? :D

1

@Borneo Czyli niby to co do tej chwili i to co nie działa? OK

3

#BaldursGate3
No i tym razem żabie plemię zostało pokonane! Ale tak źle gram w tą grę xD Przed każdym atakiem zapisuję i jak coś to wczytywanie XD
https://zapodaj.net/plik-EhU341kXk0
Póki co tyle mapy odkryte, teraz chyba eksploracja mostu będzie chociaż kusi uwolnić druida.
https://zapodaj.net/plik-P3WASvrFkK
Żabo, co ty wyprawiasz szalona???!!!
https://zapodaj.net/plik-LZPqjS7UgI
https://zapodaj.net/plik-NPiSiBbQgx
Ale na dzisiaj tyle. Bym jeszcze coś porobił ale głowa mnie boli...
@marcin62 @clyde @Safrani @Luciano99

1

@Aragorn33 Albo zależy mu na swoich podkomendnych

0

Proszę, niech to fake będzie xD


3

Jeszcze takie dane z Ziemi Obiecanej :) Panie, miej ludzi dobrej woli w opiece...


@Bykunn @Comentateiro @BillyButcher @michal26

3

Ich nie da się nie porównywać do III Rzeszy... III Rzesza Żydowska:


5

Iran grzmi:


0

@aldewir No obecnie tak. Tak samo Wedel to czekolada japońska, Prince Polo batonik amerykański

16

21 lata temu, o godzinie 21:37, zmarł następca Św. Piotra, papież Jan Paweł II

0

@aldewir Się nie dogadamy ale przyjąłem oddzielne stanowisko

2

@DragonxNF Dlaczego przegrała? Bo jest dziewczyną

1

@Safrani No to na razie nie bo ta wiedźma silna

0

@aldewir No a Prince Polo z Polski ale obecnie to amerykański batonik :P Jak już zauważył @Kozinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?