Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zakładając, że bym kiedyś wygrał te 5-10 mln w totolotka to pewnie bym zabrał rodzinę na jakieś super wakacje w droższym kierunku (jakieś wyspy kanaryjskie czy coś), kupiłbym sobie mieszkanie albo dwa (jedno pod wynajem) a tak to resztę bym dał na lokatę w banku i bym sobie normalnie do pracy chodził jakbym ją lubił. Oczywiście mocno teoretycznie:
@Safrani @MesQueUnClub_87 @Bykunn @KamQiX @PatrychoO @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz
3
Jeśli nie fake to piloci pewnie też już w drodze na przesłuchanie w miłej atmosferze :P
@BillyButcher @Bykunn @kamyk_23 @michal26
4
Szczerze współczuję temu pilotowi jeśli go IRGC pojmie :P
@michal26 @BillyButcher @Bykunn @Comentateiro @kamyk_23
0
@Borneo USA to upada a ty żyj w swojej błogiej niewiedzy. A Iran jak trwał tak trwać będzie.
0
@NeroTFP1 Kasę raczej ma. Niech cieszy się emeryturą i czasem z rodziną i wnukami (jeśli ma) póki może...
0
Łysy co gotuje za piękny mundial xD
1
@Safrani Ja dzisiaj tylko dwie drożdzówki
0
@Borneo A po uj Iranowi flota? XD Elegancko sobie radzą bez niej. Cieśnina jak była zablokowana tak jest, ceny paliw rosną? Rosną. Kraje zatoki są atakowane? Są.
4
No to węgierska opozycja win. Jeszcze mógł tam Netanjahu przylecieć:
1
@Safrani @Kazragore Ta postać to ta mumia jakaś taka (nie wiem jak on ma, Marciel?)? Bo go mam a tak jak patrzę to w sumie chyba te bagna gdzie jest trudny boss i obóz goblinów mi zostały :P
0
@Borneo Iran ma przesrane bo Amerykanie potrzebują aż 3 lotniskowców co by w ogóle im zaszkodzić? XD Dobre bajki opowiadasz.
0
@Cochise Bać się nie boję tylko mi się tego robić nie chce
0
@Borneo Tak, tak xD Ty wiesz lepiej xD
1
@Cochise Jako tzw. "pedalarz" powiem, że nie.
1
@Borneo Oni już tyle celów osiągnęli, że ho ho. Same zwycięstwa
1
@Borneo Jesteś bardzo ograniczony ale to nie pierwszy raz. Jak chcesz zrobić desant na wyspę i wrócić jednocześnie ją okupować? Przybędzie trumien w USA to może zmądrzeją.
0
@voitek A ty w 11bit studios pracujesz, że takie rzeczy masz na gifty? :D
1
@Borneo Czyli niby to co do tej chwili i to co nie działa? OK
3
#BaldursGate3
No i tym razem żabie plemię zostało pokonane! Ale tak źle gram w tą grę xD Przed każdym atakiem zapisuję i jak coś to wczytywanie XD
https://zapodaj.net/plik-EhU341kXk0
Póki co tyle mapy odkryte, teraz chyba eksploracja mostu będzie chociaż kusi uwolnić druida.
https://zapodaj.net/plik-P3WASvrFkK
Żabo, co ty wyprawiasz szalona???!!!
https://zapodaj.net/plik-LZPqjS7UgI
https://zapodaj.net/plik-NPiSiBbQgx
Ale na dzisiaj tyle. Bym jeszcze coś porobił ale głowa mnie boli...
@marcin62 @clyde @Safrani @Luciano99
1
@Aragorn33 Albo zależy mu na swoich podkomendnych
0
Proszę, niech to fake będzie xD
3
Jeszcze takie dane z Ziemi Obiecanej :) Panie, miej ludzi dobrej woli w opiece...
@Bykunn @Comentateiro @BillyButcher @michal26
3
Ich nie da się nie porównywać do III Rzeszy... III Rzesza Żydowska:
5
Iran grzmi:
0
@aldewir No obecnie tak. Tak samo Wedel to czekolada japońska, Prince Polo batonik amerykański
16
21 lata temu, o godzinie 21:37, zmarł następca Św. Piotra, papież Jan Paweł II
0
@aldewir Się nie dogadamy ale przyjąłem oddzielne stanowisko
2
@DragonxNF Dlaczego przegrała? Bo jest dziewczyną
1
@Safrani No to na razie nie bo ta wiedźma silna
0
@aldewir No a Prince Polo z Polski ale obecnie to amerykański batonik :P Jak już zauważył @Kozinho.