4

@kubix05 Żur tylko z białą kiełbasą!

2

I wiadomo już dlaczego?


3

Chrzty we Francji:


0

@marcin62 Nie ma osiągnięć a by się zrobiło platynkę

5

@kamiVeB No co by było, to samo. Pickford też chyba uszkodził kolano Van Dijkowi i nawet kartki nie dostał bo spalony był

1

@Safrani Patrząc, że w Pentagonie nabożeństwo zorganizowano tylko w obrządku protestanckim to może i już ma

9

Arcybiskup Timothy Broglio, zwierzchnik amerykańskiej archidiecezji wojskowej, twierdzi, że wojna w Iranie „nie spełnia kryteriów wojny sprawiedliwej” i dlatego nie jest moralnie uzasadniona.

Broglio ostrzegł żołnierzy katolickich, że nie są zobowiązani do wykonywania każdego rozkazu w takim konflikcie, radząc im, aby „wyrządzali jak najmniej szkód” i chronili niewinne życie. Zauważył, że prawo USA zezwala na sprzeciw wobec wojny w ogólności, a nie wobec konkretnych konfliktów.

Broglio nazwał również użycie przez ministra obrony Pete'a Hegsetha Jezusa do usprawiedliwienia wojny „problematycznym”, mówiąc, że „trudno przedstawiać tę wojnę jako coś sponsorowanego przez Pana”.


@BillyButcher @Bykunn @michal26 @Comentateiro @kamyk_23

8

Bo pieski wiedzą kto jest dobrym człowiekiem:


4

Jeszcze tylko 2 mecze z Atletico i koniec w tym sezonie... ile można?

0

@Szczygiel06 Taktyczną głowinę nuklearną

4

Heretycy już tak mają :P


1

@Gitarkafcb Święta są, proszę nie obrażać

6

A to chyba mój ulubiony mem Wielkanocny xD Nasz zbawiciel zmartwychwstał:


11

Nie było ciała:


0

No fajnie, fajnie... a mogą coś już strzelić?

1

Meczychoooo!!!! XD

1

3

Iran życzy wesołych świąt:


0

@VamoSBarca88 Nie ale bym chciał xD

2

@MessiForeverTheBest Ty się śmiejesz a dostawa na parafię i na komisariat to są dwa moje Uberowe marzenia xD

1

Z mszą mi dzisiaj trochę nie po drodze było niestety ale chociaż mecz się obejrzy...

0

@Bolton No i Amerykanie odparli atak ardeński

1

@ranger3120 Where problem? :D

4

Jaka ocenka Mussoliniego @Kessie ? Mocne 8/10


@blakkudium @Bolton

1

A cóż to się wydarzyło na Majorce? :D Może i kupon do kosza ale humor gituwa!

0

@Prorokk To ja akurat w Lidlu widziałem xD

4

Na ten moment kwietniowy koszyk Steama to Micky Mouse i RE1,2,3) - bardzo walczę z samym sobą żeby jednak nie kupować tych Residentów z lat '90 xD
https://zapodaj.net/plik-jQyKKw21Oi
Niech oni już pozwolą Replaced kupić przy okazji :P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @Mlodypro101 @VamoSBarca88

1

Nie ma lekko w Breslau...


0

@PatrychoO Aha...

0

@PatrychoO Czemu niby ja? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?