Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kubix05 Żur tylko z białą kiełbasą!
2
I wiadomo już dlaczego?
3
Chrzty we Francji:
0
@marcin62 Nie ma osiągnięć a by się zrobiło platynkę
5
@kamiVeB No co by było, to samo. Pickford też chyba uszkodził kolano Van Dijkowi i nawet kartki nie dostał bo spalony był
1
@Safrani Patrząc, że w Pentagonie nabożeństwo zorganizowano tylko w obrządku protestanckim to może i już ma
9
Arcybiskup Timothy Broglio, zwierzchnik amerykańskiej archidiecezji wojskowej, twierdzi, że wojna w Iranie „nie spełnia kryteriów wojny sprawiedliwej” i dlatego nie jest moralnie uzasadniona.
Broglio ostrzegł żołnierzy katolickich, że nie są zobowiązani do wykonywania każdego rozkazu w takim konflikcie, radząc im, aby „wyrządzali jak najmniej szkód” i chronili niewinne życie. Zauważył, że prawo USA zezwala na sprzeciw wobec wojny w ogólności, a nie wobec konkretnych konfliktów.
Broglio nazwał również użycie przez ministra obrony Pete'a Hegsetha Jezusa do usprawiedliwienia wojny „problematycznym”, mówiąc, że „trudno przedstawiać tę wojnę jako coś sponsorowanego przez Pana”.
@BillyButcher @Bykunn @michal26 @Comentateiro @kamyk_23
8
Bo pieski wiedzą kto jest dobrym człowiekiem:
4
Jeszcze tylko 2 mecze z Atletico i koniec w tym sezonie... ile można?
0
@Szczygiel06 Taktyczną głowinę nuklearną
4
Heretycy już tak mają :P
1
@Gitarkafcb Święta są, proszę nie obrażać
6
A to chyba mój ulubiony mem Wielkanocny xD Nasz zbawiciel zmartwychwstał:
11
Nie było ciała:
0
No fajnie, fajnie... a mogą coś już strzelić?
1
Meczychoooo!!!! XD
1
@FcPortoFan1999 Danke.
3
Iran życzy wesołych świąt:
0
@VamoSBarca88 Nie ale bym chciał xD
2
@MessiForeverTheBest Ty się śmiejesz a dostawa na parafię i na komisariat to są dwa moje Uberowe marzenia xD
1
Z mszą mi dzisiaj trochę nie po drodze było niestety ale chociaż mecz się obejrzy...
0
@Bolton No i Amerykanie odparli atak ardeński
1
@ranger3120 Where problem? :D
4
Jaka ocenka Mussoliniego @Kessie ? Mocne 8/10
@blakkudium @Bolton
1
A cóż to się wydarzyło na Majorce? :D Może i kupon do kosza ale humor gituwa!
0
@Prorokk To ja akurat w Lidlu widziałem xD
4
Na ten moment kwietniowy koszyk Steama to Micky Mouse i RE1,2,3) - bardzo walczę z samym sobą żeby jednak nie kupować tych Residentów z lat '90 xD
https://zapodaj.net/plik-jQyKKw21Oi
Niech oni już pozwolą Replaced kupić przy okazji :P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @Mlodypro101 @VamoSBarca88
1
Nie ma lekko w Breslau...
0
@PatrychoO Aha...
0
@PatrychoO Czemu niby ja? XD