Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek A trzeba czuć żeby oglądać? XD Może mi się nudzi zwyczajnie?
0
@kodi77 Pensja?
3
Ale, że Ochoa nie broni? RPA musisz!
0
@Zoker Inna nie wchodziła w promocję xD Taki zestaw 20,50.
1
Na Dominos jest fajna promka na dowolną pizze XXL + napój 850ml i doritosy za 50 zł. To jednak trochę dużo więc trzeba sobie jakoś radzić:
https://zapodaj.net/plik-c2byUCFDlw
0
@Popitek12 Też jestem za RPA
0
Mój kot jakiejś depresji dostał po tym jak mu się stado po weekendzie rozdzieliło ;P
3
@macio_944 GTA6 to tak naprawdę eksperyment społeczny
0
@Lanosss Cóż za marnotrawstwo...
1
@Vegeta88 Tak, ogólnopolski mechanizm :P
0
@urbipl Typer Morawieckiego czy typer @Zoker ?
1
@DariaFCB Gratulacje! :D Niech rośnie zdrowo!
3
Ponoć Fifa hejtuje koszulki Haiti!
1
@heniusss Czyli finalnie chyba najlepsze jakie są :P
4
@MessiForeverTheBest Otóż to. W tym wypadku padło na Top Chipsy za 4,95 zł
2
Chipsy paprykowe na wieczór już kupione. Oczywiście jedynej słusznej firmy
0
O pierwszych Tomb Raiderach były dinozaury? XD Trochę szok :D
2
Jest nadzieja!
2
Człowiek poćwiczył na siłowni i od razu humor lepszy
1
@Mario96w No na kąkuterze bo nic innego nie mam :D
2
Superman zwiedza Polskę
1
@Sulimo Szybko coś albo mi się poczucie czasu psuje bo wydaje mi się, że Ty z tydzień grasz :D Gratulacje!
0
@maroon Chyba nie mogą bo odprawa dla sędziów była w Maiami a skoro na niej nie był to nie może sędziować. W sensie mogą ale im się nie chce
3
@MessiForeverTheBest -90% do oglądalności
2
@maroon No normalne ;P
https://www.gov.pl/web/ias-bialystok/dotacje-do-posilkow-sprzedawanych-w-barach-mlecznych
0
@Vegeta88 No słyszał. Z tym, że bary mleczne dofinansowania dostają a Pan Chińczyk nie :D
7
Po spędzeniu 15 godzin w nowym Goticu chyba mogę wydać już jakąś opinię - no wyszedł im ten rimejk. To nawet nie jest ok. gra a zwyczajnie dobra. Jedynie mogli zwiększyść liczbę przedmiotów ale w oryginale ich też mało było z tego co pamiętam. Jest czekanko na rimejk Gotica 2! A GTA niech się boi!
U mnie na ten moment 0 błędów.
@marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @Hosh @Mario96w @Transu96 @PatrychoO @Luciano99 @clyde
3
@macio_944 Nie .
6
Bo Pan Chińczyk honorowy jest:
1
Kitku lubi ekstraklasę:
@FcPortoFan1999