0

@Eklerek A trzeba czuć żeby oglądać? XD Może mi się nudzi zwyczajnie?

0

@kodi77 Pensja?

3

Ale, że Ochoa nie broni? RPA musisz!

0

@Zoker Inna nie wchodziła w promocję xD Taki zestaw 20,50.

1

Na Dominos jest fajna promka na dowolną pizze XXL + napój 850ml i doritosy za 50 zł. To jednak trochę dużo więc trzeba sobie jakoś radzić:
https://zapodaj.net/plik-c2byUCFDlw

0

@Popitek12 Też jestem za RPA

0

Mój kot jakiejś depresji dostał po tym jak mu się stado po weekendzie rozdzieliło ;P

3

@macio_944 GTA6 to tak naprawdę eksperyment społeczny

0

@Lanosss Cóż za marnotrawstwo...

1

@Vegeta88 Tak, ogólnopolski mechanizm :P

0

@urbipl Typer Morawieckiego czy typer @Zoker ?

1

@DariaFCB Gratulacje! :D Niech rośnie zdrowo!

3

Ponoć Fifa hejtuje koszulki Haiti!


1

@heniusss Czyli finalnie chyba najlepsze jakie są :P

4

@MessiForeverTheBest Otóż to. W tym wypadku padło na Top Chipsy za 4,95 zł

2

Chipsy paprykowe na wieczór już kupione. Oczywiście jedynej słusznej firmy

0

O pierwszych Tomb Raiderach były dinozaury? XD Trochę szok :D


2

Jest nadzieja!


2

Człowiek poćwiczył na siłowni i od razu humor lepszy

1

@Mario96w No na kąkuterze bo nic innego nie mam :D

2

Superman zwiedza Polskę


1

@Sulimo Szybko coś albo mi się poczucie czasu psuje bo wydaje mi się, że Ty z tydzień grasz :D Gratulacje!

0

@maroon Chyba nie mogą bo odprawa dla sędziów była w Maiami a skoro na niej nie był to nie może sędziować. W sensie mogą ale im się nie chce

3

@MessiForeverTheBest -90% do oglądalności

0

@Vegeta88 No słyszał. Z tym, że bary mleczne dofinansowania dostają a Pan Chińczyk nie :D

7

Po spędzeniu 15 godzin w nowym Goticu chyba mogę wydać już jakąś opinię - no wyszedł im ten rimejk. To nawet nie jest ok. gra a zwyczajnie dobra. Jedynie mogli zwiększyść liczbę przedmiotów ale w oryginale ich też mało było z tego co pamiętam. Jest czekanko na rimejk Gotica 2! A GTA niech się boi!

U mnie na ten moment 0 błędów.
@marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @Hosh @Mario96w @Transu96 @PatrychoO @Luciano99 @clyde

3

@macio_944 Nie .

6

Bo Pan Chińczyk honorowy jest:


1

Kitku lubi ekstraklasę:


@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?