0

@Gallaret Dembele zachowywał się w poprzedniej drużynie jak gowniarz i teraz to samo. Dla mnie przydałby się Barcelonie trener jaki Liverpool ma. Cuthino może i miał gorszy sezon ale przynajmniej zdyscyplinowany i profesjonalne podejście do swojego fachu Jak sobie przypomnę ostatnie sekundy meczu Barcelona Liverpool gdzie Dembele mógł podwyższyć na 4-0 a jedynie podał bramkarzowi bo to strzałem nie można nazwać to się gotuje we mnie

1

@Tasde prawda że Neymar łapie kontuzje ale jak dla mnie Neymar będący w średniej formie jest lepszy od Griezmanna w szczytowej formie. Dla mnie Griezmann to taka ulepszona wersja Lewandowskiego czyli żyje z podań innych Neymar potrafi w polu karnym jednak trochę więcej Moje skromne zdanie :)

1

@donleo12 Barca odrazu mogła się skupić na Neymarze. Darować sobie kupno Griezmanna to więcej kasy miała by. Wierzysz że w obecnej sytuacji bez Suareza Messiego, Griezmann da nam zwycięstwo? jako wierny kibic tej drużyny staram się być optymistą choć nie jest to łatwe

2

@Dan997Młody@Dan997Młody jest i może będzie z niego dobry piłkarz ale już w Dortmundzie pokazywał gówniarstwo a w Barcelonie kontynuacja tego.

0

A po drugie może Barcelona powinna na rynku transferowym powinna szukać młodych perspektywistycznych piłkarzy tak jak Atletico zrobiło kupując Joao Felixa. Takich talentów jest tylko trzeba poszukać niż sprowadzać gwiazdy które robią co chcą np. Dembele. Zresztą trener Ernesto nie ma jaj żeby potrząsnąć niektórymi piłkarzami nie mówiąc już o wizji gry drużyny

0

Neymar coś kombinuje. Jakby mu naprawdę zależało na Barcelone to by zamknął temat Realu czy Juventusu mówiąc że Barcelona jest mu najbliższa. Wtedy PSG nie cwaniakowało by tak z kwotą dostępnego Neymar to dobry piłkarz z dużymi umiejętnościami napewno lepszymi niż Griezmann. Barcelona nie powinna też dać się zwariować i spełniać wszelkie zachcianki PSG czy Neymara

0

Ernesto coś mi się wydaje że już nie masz pomysłu na Barcelone Dla mnie ten gościu jako trener Barcy to się wypalił Chyba pora na niego...

3

Griezmann ma dać nam wygraną? Hmm ciężko to widzę Osobiście nie byłem zwolennikiem sprowadzenia tego gościa bo uważam że jest za cienki na Barce Obym się mylił! Czemu Barcelona nie inwestuje w taki piłkarzy jak Atletico czyli Joao Felix. Neymar by się przydał ale takie wymagania co ma PSG to niech sobie go trzymają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?