0

Atletico potrafi wygrywać bez Grezmana,Barcelona bez Messiego nie...

0

@grubiorz Słyszałem o tym, tylko Klopp z Liverpoolem wygrywa LM i w lidze nie ma problemu. Barcelona powoli traci swój styl gry tzw tiki-taka, to już nie ta sama Barcelona co parę lat temu

4

Messi najlepszy na świecie!!! :)

0

@Cobra303 Właśnie w tym problem że Barca zatraciła swój styl. Lubię Kloppa bo facet nawet w sytuacji kryzysowej potrafi wydusić ze swojej drużyny ile tylko się da. Barcelona o tym się boleśnie przekonała Jeśli się nie mylę w wygranym meczu u siebie 4-0z Barceloną w LM Liverpool miał problemy kadrowe mimo to strzelił 4 i nie stracił żadnej. Po drugie ten facet potrafi potrząsnąć drużyną i powiedzieć parę gorzkich słów Valverde to takie ciepłe kluchy Ja uważam że Klopp by się nadał Może kiedyś będzie okazja to sprawdzić :) Z taką grą Valverde może nie dociągnąć do końca roku jako trener

0

Jurgen Klopp na trenera Barcy!!!! Ten facet wie co robi. Valverde poprowadzi Barcelone do kolejnej porażki w Lidze Mistrzów. W lidze już 5pkt straty do lidera, ktoś powie że to nic dopiero początek sezonu... Ale jak się liga rozkręci na dobre dojdzie LM to Inter czy Borussia mogą narobić nam kłopotów jak z taką Osasuną remisujemy Barcelona to głównie Messi a potem Suarez. Jak oni grają i są w formie to ten trenerzyna praktycznie nic nie musi robić. Potrzebny trener co ma wizję w razie kryzysu gdy wypadna kluczowi gracze. Valverde to się nadaje do takiego klubu jak Legia tam nic nie popsuje i nie naprawi

1

@emaNeq Jak chcą go wypchnąć to chyba cudów nie ma.. :/

0

Wydaje mi się że Barcelona sama nie była do końca zdecydowana czy chce teraz kupić Neymara a PSG nie było zdecydowane czy chce go teraz sprzedać. Brakowało konkretów i zdecydowania. Tylko nie wiem po co było ciągnąć tą transferową szopke

0

3mecze i 4punkty, LM się zacznie nie bawem, w lidze trudniejsi rywale niż Osasuna Jak się Barca nie ogarnie w porę to będzie ciężko Trzeba czekać na wirtuoza piłki Messiego i Suareza

2

Barcelona w tym sezonie może mieć problem z obroną mistrzostwa, kibice są też głodni zdobycia LM. Barcelona chyba potrzebuje większej rewolucji z wymianą trenera na czele . Strach pomyśleć co będzie jak się skończy era Messiego Suareza.. Mówią że nie ma ludzi nie zastąpionych choć tutaj nie za bardzo się to sprawdza. Pierwsze co to wymiana trenera chłop nie ma wizji, działa po omacku

3

Griezmann to według mnie zawodnik nie na Barcelone Nie bylem zwolennikiem tego transferu od samego początku

0

Barcelona jest uzależniona od Messiego i Suareza Nie ma ich i odrazu problem. 3 mecz i 4 punkty dorobku Trener który działa po omacku. Taki trener jaki ma Liverpool to by się przydał

2

@antymadrista1 Trzeba prawdzie spojrzeć w oczy ze ten trener nie ma pomysłu na Barcelone Do tej pory jechał na umiejętnościach Suareza i Messiego Ich nie ma Valverde działa po omacku On się nadaje do drużyn z mniejszym potencjałem piłkarskim

0

Jak z Osasuną tracimy punkty to co będzie z mocniejszymi rywalami na wyjeździe czy nawet u siebie. LM się zaczyna. Sezon się zaczął kijowo jeśli tak będziemy grać nie regularnie to nie wiem czy się załapiemy do Ligi Europy w następnym sezonie

2

Nadal nie chcecie Neymara?? Bez Messiego i Suareza tracimy punkty Valverde to trener nadający się do drużyn z mniejszym potencjałem dla mnie on dawno się wypalił

0

@Kamiloza91 Spokojnie jeszcze nic pewnego może jednak Neymar zawita do Katalonii Ja trzymam kciuki żeby tak było :)

1

Można się pogubić w tych doniesieniach Fajnie byłoby zobaczyć Neymara w koszulce Barcy ale też nie za wszelką cenę Ciekaw jestem jak to się wszystko skończy i czy wogole PSG chce sprzedać Neymara Odpuszczenie Barcelony teraz może być taką zagrywką sprawdzającą PSG. Jeszcze trochę i wszystko będzie jasne Może już jest...

2

Jestem za sprowadzeniem Neymara ale nie za wszelką cenę Tyle czekałem to i poczekam do poniedziałku 2 września.. Sprawa się wyjaśni

0

Oprócz Slavi ciekawi rywale.. Wydaje mi się że Borussia może być trudniejszym rywalem niż Inter, chociaż boisko pokaże..

0

@kamyk_23 Chelsea Valencia stawiam

0

@SZYCHA0005 Ja bym bardziej Borussi się bał...

0

Osasuna niech się modli żeby nie dostać lania jak Betis ostatnio Oczywiście trzeba szanować każdego rywala ale Barca raczej nie powinna mieć kłopotów z wygraną

0

jestem za przejściem Neymara do Barcy to piłkarz z dużymi umiejętnościami. Szkoda tylko że często łapie kontuzje. Ale z drugiej strony lepiej mieć takiego gościa w drużynie niż go nie mieć. Grał już w Barcelonie więc już zna styl gry

0

@Culé10 Dembele to dobry piłkarz byłem za tym żeby go Barca kupiła. Niestety ale jego zachowanie dalece odbiega od zachowania profesjonalnego piłkarza..Teraz są dwa wyjścia albo jakoś wpłynąć na niego żeby się ogarnął i pokazał że zasługuje na grę w takim klubie albo niech spada i inny klub niech się z nim użera

2

Czytanie tych doniesień transferowych naprawdę wciąga, ale jak większość to już się pogubiłem Raz 170 mln raz 220mln Raz PSG chce tylko kasę, raz kasę i piłkarzy. Nie mogę się doczekać 2 września i będzie koniec tej telenoweli brazylijskiej :) Chciałbym Neymara w Barcelonie ale też nie za wszelką cenę

0

Dembele to niech się wkoncu ogarnie i zacznie zachowywać jak profesjonalny piłkarz Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie to nie jest źle, tylko w głowie jak u nastolatka

7

Neymar czekam na Ciebie w Barcelonie!Real Madryt pewnie już płaczę

1

Neymar się przyda, może czasem odstawia szopke na boisku ale jak jest w formie to klasa światowa oczywiście zaraz po Messim :)

0

Trudno się połapać w tych doniesieniach kiedy będzie wkoncu ten 2 września

0

Niech się to skończy wreszcie bo już ile można czytać o tym

0

@NGTRX Byłem zwolennikiem kupna Dembele ma potencjał Tylko Barcelona to klub z renomą i trzeba oprócz umiejętności piłkarskich pokazać profesjonalne podejście do tego co się robi Dembele zachowuje się jak dzieciak który zapomniał że gra w najlepszej drużynie świata a nie lidze okręgowej Niech się ogarnie albo niech spada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?