0

@FutbolToMagia Twoja filozofia strzelanie dużo goli i dużo bramek straconych to może nie wyjść na dobre Barcelonie. Przykładowo gramy u siebie w LM z... jakaś dobrą drużyną wygrywamy 5:4 i w rewanżu trzęsiemy portkami żeby nie stracić gola w ostatniej minucie na 1:0 lub 2:1 dla rywala. Granie metodą że wystarczy tylko jedną bramkę więcej strzelić to może się szybko zemścić

0

@przemas1977 Narazie nie ma co gościa oceniać. Nie ukrywam że jedna rzecz mnie trochę martwi z jego życiorysu Mianowicie lubi ofensywny styl gry to spoko, tylko zaniedbywał defensywe i jego drużyny traciły trochę bramek. Doświadczenia w LM nie ma, a tutaj braki w defensywie mogą się źle skończyć dla Barcelony Każda stracona bramka się liczy w perspektywie rewanżu. Lepiej oglądać źle grającą Barce która przechodzi do kolejnej fazy rozgrywek niż ładnie grającą ale żegnającą się z LM. Poczekajmy co gościu wymyśli jaki ma pomysł na Barce?!

1

Trzymam kciuki za niego! Martwi mnie trochę to że zaniedbywał defensywe i jego drużyny traciły sporo goli, jak również to że nie posiadał nigdy planu "B". Mam nadzieję że Barca będzie grała fajnie i jej dominację będzie widać na boisku w strzelonych bramkach

0

Neymar w Barcy w 2020 ? Czekam chłopie na Ciebie :)

3

@BlaseR9 Nowy trener dotknie go czarodziejską różczką i zacznie dominować na swojej pozycji? Barcelona to nie Ajax i chłopak zaczyna to zauważać Ważne że zdaje sobie z tego sprawę i pracuje nad tym żeby być jeszcze lepszym

1

@Matej Jak nie na błysk Messiego czy Suareza to na czyj ten błysk ma liczyć wg Ciebie? Może Griezmanna? Każdy trener będzie stawiał na Messiego bo robi różnicę na boisku w połączeniu z Suarezem zdobywa zwycięstwa dla Barcy

0

Messi jak to dobrze że los Cię połączył z Barceloną, ale niech lepiej Barca rozgląda się za kimś kto zastąpi Messiego. Wiem że Messi jest jedyny w swoim rodzaju i drugiego takiego jak on to się nie znajdzie Ale niestety natury się nie oszuka prędzej czy później będzie trzeba mu podziękować za to co dał Barcelonie Nie wyobrażam sobie co będzie Messi i Suarez odejdą Kibice będą płakać ale z wyników Grezman? Dembele? który łapie kontuzje co chwila Sprowadzić na początek Martineza z Interu

0

Messi to wirtuoz piłki ????Szkoda że Lewego dopiero na 8 pozycji ulokowano na pierwszą 5 według mnie zasługuje.

1

Potrzebny jak dziura w moście, 30 lat na karku Lepiej niech dołożą i kupią Martineza z Interu

0

@janek_centrum Obaj mnie wkurzają ale chyba Antosia bym pożegnał

1

Ja tam wolę częściej pauzującego z powodu kontuzji Neymara niż Antosia. Neymar rozumie styl gry Barcy, czuje grę.. Ja tam czekam na Ciebie Neymar! oczywiście za rozsądne pieniądze :)

0

Barcelona choruje.. Ale problemem nie jest sam trener Trzeba się przyjrzeć niektórym piłkarzom Decyzję zarządu też nie zawsze trafne

3

Facet ma rację, Z Barcy zeszło powietrze gra wolno bez pomysłu i przewidywalnie

1

Barcelona potrzebuje zmian.. Dużych zmian i to nie tylko o trenera chodzi który nie potrafi sklecić z tych chłopaków drużyny Propo drużyny też trzeba nad nią pomyśleć i nad jej składem, najlepiej żeby to zrobił nowy trener

0

Prawda jest taka że Barcelona już nie budzi takiego respektu jak wcześniej Teraz przeciętna drużyna z La liga wychodząc na murawę wie że jest w stanie urwać Barcelonie punkt albo nawet wygrać Tłumaczenia trenera mnie rozwalają

0

Myślicie że jak przyjdzie nowy trener i odrazu Barca wygrywać po 5-0.. Barcelone czekają zmiany, już powoli to następuje. Messi czy Suarez nie mają po 20lat, nowi gracze też nie zawsze dobrani idealnie.. Barcelona która siała postrach na boiskach to już historia oczywiście może to wrócić ale potrzeba czasu i sama zmiana trenera nie jest lekiem na wszystko..

2

@SuperPatsonFCB Płacisz za gościa 120mln i jeszcze Barcelona ma się do niego dostosować, a nie on do Barcy? Za te pieniądze to chyba zawodnik powinien być bardziej uniwersalny i ma się prawo od niego wymagać . Wiedział do jakiego klubu idzie i że nie koniecznie będzie grał na tej pozycji co wcześniej

2

@XaviHeartna tamte czasy Pele był naprawdę dobry, teraz jest inna epoka.... Epoka Messiego :)

2

Nie bronię trenera ale też nie można stwierdzić że nic z nim nie osiągnęliśmy. Popatrzcie na inne kluby typu MC PSG też nie wygrywają LM a gwiazd nie mniej niż u nas W tym sezonie faktycznie Barcelona się męczy grą Trenera łatwo zwolnić ale znaleźć kogoś lepszego tak z miejsca to nie jest takie łatwe Po drugie nowy trener będzie musiał eksperymentować zanim dojdzie do optymalnego ustawienia i stylu gry drużyny a to pewnie będzie kosztować nas utratą paru punktów Czy to jest odpowiedni na to moment? No nie wiem...

0

Mam nadzieję że w tym meczu poprawi statystyki :)

1

@BOSSS85 Kibic Kolejorza że świętokrzyskiego pozdrawia

0

@snoopy Nie byłem zwolennikiem kupna tego zawodnika Jakiś czas temu wyraziłem tą opinie tutaj ale spore grono jego wielbicieli siadło na mnie ze to wielka gwiazda z Atletico potrzebuje czasu Z jednej strony racja ale jest też druga medalu Kosztował 120 baniek i przychodzi do klubu gdzie z miejsca trzeba grać swoje To nie jest Legia że potrzebuję roku żeby się zaklimatyzować. Za takie pieniądze powinien być bardziej uniwersalny tam grał na prawej tutaj inaczej to już mu nie wychodzi Nie długo niektórzy powiedzą że tam grał w innych butach tutaj w innych i dlatego mu nie idzie Barcelona to klub na światowym topie Póki co Griezmanna zostawiam w spokoju bo cała drużyna nie jest w optymalnej formie Poczekam aż to wszystko zatrybi i jak sobie będzie wtedy radził Griezmann

1

Poczekajmy nad tymi zachwytami nad statystykami po meczu Barcelona póki co gra nie regularnie, a Sevilla to nie jest zła drużyna

0

Barca mogła mieć Mbappe, teraz gra w PSG i jest wart grube miliony, nie mówiąc co potrafi Jest Dembele który 70% czasu kontuzje Kupiła Cuthino zaraz wypozyczyła do Bayernu gdzie radzi sobie dobrze, mógł zostać wg mnie Kupuje Griezmanna który póki co nie porywa grą, nie wiem czy pozycja nie pasuje, czy ogólnie brakuje zgrania Dla mnie ruchy transferowe Barcy są takie chaotyczne czasem. Ja teraz obserwuje tego Felixa z Atletico i czekam na Neymara w Barcelonie :)

0

Hmm nie znam gościa, oczywiście jak przeczytałem artykuł to trochę poczytałem o nim Wydaje mi się że jak coś to raczej trener z krajowego podwórka Jeśli się nie mylę były trener Betisu jest wolny? Dobre noty zebrał.. Ten gościu z Argentyny zagadka tak naprawdę może się sprawdzić a może być klapa totalna ale ja uważam że Valverde wygraną z Interem uratował stanowisko na jakiś czas

0

Vidal to wojownik nogi nie odstawia :)Lubię go za walkę na boisku

0

Massimiliano Allegri jest wolny

2

Jakby Inter zagrał tak samo w 2 połowie to można powiedzieć że zrobił dużo żeby wygrać ale się nie udało W drugiej połowie praktycznie nie istniał, choć jakby w 1 połowie wykorzystał sytuację bramkowe jakie miał to Barca raczej by nie odrobił strat

0

@dj Ten zawodnik kosztował 120mln to chyba klub ma prawo wymagać uniwersalnośći od niego Jakby kosztował 10 baniek to ok ale zawodnik z taką klasą i za taką kasę musi być świadomy że idąc do nowego klubu nie będzie grał idealnie na tej samej pozycji co wcześniej trzeba się dostosować

0

Barcelona lata z piłką dookoła pola karnego tylko nic z tego nie było Posiadaniem piłki to meczu się nie wygrywa Inter w 1 połowie z taką łatwością wychodził z pod presingu Barcy i stwarzal sobie sytuację bramkowe że masakra Ja się modliłem żeby przetrwać tą pierwszą połowę ze stratą 1bramki bo Inter mógł nas pogrążyć w w 1 połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?