Kielakowy
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kompromitacja, wstyd. Grając o rozstawienie, grając u siebie, grając z w pół rezerwowym składem Węgier daliśmy dupy. BRAWO.
0
Pikniki się obudziły, haha
0
Ale "atmosfera" na Narodowym...slabe pikniki.
6
@Kondziubarca
Błagam nie porównuj Formuły 1 do Piłki nożnej. O czym my w ogóle mówimy.
0
@Nieznajomy
Nieprawda. Zarówno jedni jak i drudzy mają inne jednostki, inne silniki. Co z tego, że z tej samej stajni? Zawsze tak było, że jeden kierowca był tym pierwszym i w jego samochód ładowano najlepsze części. Kierowca jest tylko trybikiem. Dzisiejszy wyścig to potwierdza, sorry ale 12 km/h to jest przepaść. Oczywiście, żeby jeździć w F1, trzeba mieć duże umiejętności, ale to nic nie zmienia. Masz gorszy samochód = w 90% przegrywasz.
3
Nie rozumiem kibicowania kierowcom, skoro to w większości zależy od samochodu i teamu. Kierowca to tak naprawdę ostatni element, wcale nie najważniejszy.
8
Fajny ten "sport", taki bardziej technologiczny niż sportowy.
2
@Kamilos84
Chyba musi nagrać podziękowania dla Messiego po zgarnięciu ZP przez Argentyńczyka.
0
Kompromitacja, haha
2
Dobrze, że sędzia po Naszej stronie. Krychowiak ewidentna żółta.
0
Legia to śmiech na sali. Klub mem, wszystko co zyskali niedługo stracą. Piłkarze bez ambicji.
0
@igor69
Bardzo dobrze? To między innymi dzięki jego nieskuteczności odpadliśmy w grupie. Nie potrafił pociągnąć drużyny i strzelić z najgorsza drużyną w grupie. Bramki ze Szwecją były o nic. Co najwyżej o puchar Sołtysa.
2
@DaPidejpi
Osobiście nie lubię takich klubów. Mentalność jak Realu, Panów i Władców.
0
@FCBeSeM
Oj tak, masowe samobójstwa. Nie mogę się tego doczekać. Pękające tyłki
0
@Pawlak1992
Będzie bolało, oj będzie jak Messi zgarnie 7 ZP. Już nie mogę doczekać się tego płaczu.
0
Ronaldo przyćmił Lewego.
1
@dafik85
Chyba nie w Polsce. U nas będzie spuszczanie przez kolejne pół roku.
0
@BART97
Ale będzie bolało jak Messi odbierze 7 ZP.
0
Prawda jest taka, że Legia to klub najemników, bez charakteru i ambicji. Widzą zysk i pieniądze to biegają.
0
@tadzik447
Tak samo jak przez cały rok można celebrować to że ktoś się urodził, to że jest się z kimś tyle lat...to że było Powstanie Warszawskie i wiele wiele innych. Nie zmienia to jednak faktu, że po coś są te wyjątkowe daty.
0
To co, Xavi kolejny do "odstrzelenia" przez kibiców Barcelony? Messi już częściowo został persona non grata. Pora na kolejne legendy.
8
@BART97
Całe szczęście, że Messi zdobędzie ZP. Lewy odpadł w Pucharze Niemiec i zagrał tragiczny mecz.
11
@koksik2700
Ale brednie.
0
@kamyk_23
Czego wymagasz od klubu najemników?
17
@nammah
Hahahaha,
0
@zaiks
Co z tego, skoro w lidze mizeria? Klub bez ambicji i charakteru. Najemnicy pełną gębą. Niczym PSG i Real.
0
Legia to klub mem. Zero ambicji. Grają jak widzą pieniądze. Od lat nic się nie zmienia.
5
Bundesliga to liga jednego zespołu, Bayern ma super strategie osłabiania rywali. Jest niesamowicie mocny, ale większej nudy to nie widziałem. Aktualnie to żaden wyznacznik, a już tym bardziej do ZP.
0
Lewandowski kolejny bezbarwny mecz. ZP odjeżdża.
0
Świderski ZP.....