Kim Kallstrom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 1-3 Barcelona
1
@Kurkmen 2,5 roku w gastromini ( całe dorosłe życie w gastromini)
1
@Janiama 1-3 Barcelona
1
@JimMorrisonFCB Jeszcze bym dodał Radek Stepanek i Martin Damm. Może w singlu dawno nikt nie może się wybić. Nawet Berdych nie potrafił przeskoczyć pewnego pułapu szczególności z wielką 4-ką ( jeżeli dobrze pamiętam na tylko jedną wygraną z Nadalem na 17 lub więcej pojedynków). Ale w deblu zawsze byli dobrzy.
0
@JimMorrisonFCB Czesi mają/mieli bardzo dużo dobrych zawodników i zawodniczek, ale jakąś nie mogą tego przełożyć w znaczące sukcesy.
1
@barcelonaLM Tylko czy to na serio, czy próbują przykryć kolejną aferę.
0
@joloskyy dziękuję za link, jest może szansa na polski komentarz
0
Gdzie można obejrzeć powtórkę naszego dzisiejszego.
1
@AllBundy Gdańsk przeprasza za Pawłowskiego
3
@BART97 The Doors, Daft Punk, The Who
1
@Qlewer Nie, ale potem już straciło swoją magię.
2
@jedrek7000 Dragon ball Z dla mnie powinien się zakończyć na sadze z Frezia
2
@JimMorrisonFCB Gdyby nie te kontuzje to wielka trójka prawdopodobnie nie wywalczyła tyle tytułów w wielkich szlemach
1
@MESSIah16 w szczególności fantastyczny final w US Open Del Porto vs Federer.
2
@puyol_presidend5 Aleksandra Woźniak
2
@Barca1992 Chyba chodzi tutaj o metodę kija i marchewki. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale mogę się mylić.
7
@Ojciec5tkidzieci To co pan Leszek Miller powiedział o niej że " mowa jest srebrem, a milczenie szansą" i idealnie się pokrywa z całokształtem tej pani
2
@clyde Przeczytałem całą mangę i będzie się działo. Szkoda że to już ostatni sezon tej wspaniałej mangi.
0
@Colon Bardzo dobry film, jeszcze z lepszą ścieżką dźwiękowa
9
@barcelonaLM PiS to naprawdę są komuniści którzy wierzą w Boga
0
@clyde Iga posiada papiery na bycie w Top 3-5 na wiele sezonów. U Huberta moim zdaniem problem jest z nierówną psychiką meczową.
0
@cracker Jestem ciekaw ile razy Żewłakow wspomni lub opowie o Lewandowskim
0
@barcafan9512 Taka polska "tradycja"
1
@Janiama 1-3 Barcelona
0
@clyde Perfect za czasów Hołdysa, Republika, Lombard
1
@Janiama 1-2 Barcelona
0
@barcelonaLM Wright póki co dramat na doublach
0
@Comfortable_ jestem ciekaw na ile "sezonów" podzielą finałowy arc?
1
@Comfortable_ 10 długich miesięcy
1
@Janiama 3-0 Barcelona