1

@Janiama 1-3 Barcelona

1

@Kurkmen 2,5 roku w gastromini ( całe dorosłe życie w gastromini)

1

@Janiama 1-3 Barcelona

1

@JimMorrisonFCB Jeszcze bym dodał Radek Stepanek i Martin Damm. Może w singlu dawno nikt nie może się wybić. Nawet Berdych nie potrafił przeskoczyć pewnego pułapu szczególności z wielką 4-ką ( jeżeli dobrze pamiętam na tylko jedną wygraną z Nadalem na 17 lub więcej pojedynków). Ale w deblu zawsze byli dobrzy.

0

@JimMorrisonFCB Czesi mają/mieli bardzo dużo dobrych zawodników i zawodniczek, ale jakąś nie mogą tego przełożyć w znaczące sukcesy.

1

@barcelonaLM Tylko czy to na serio, czy próbują przykryć kolejną aferę.

0

@joloskyy dziękuję za link, jest może szansa na polski komentarz

0

Gdzie można obejrzeć powtórkę naszego dzisiejszego.

1

@AllBundy Gdańsk przeprasza za Pawłowskiego

3

@BART97 The Doors, Daft Punk, The Who

1

@Qlewer Nie, ale potem już straciło swoją magię.

2

@jedrek7000 Dragon ball Z dla mnie powinien się zakończyć na sadze z Frezia

2

@JimMorrisonFCB Gdyby nie te kontuzje to wielka trójka prawdopodobnie nie wywalczyła tyle tytułów w wielkich szlemach

1

@MESSIah16 w szczególności fantastyczny final w US Open Del Porto vs Federer.

2

@puyol_presidend5 Aleksandra Woźniak

2

@Barca1992 Chyba chodzi tutaj o metodę kija i marchewki. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale mogę się mylić.

7

@Ojciec5tkidzieci To co pan Leszek Miller powiedział o niej że " mowa jest srebrem, a milczenie szansą" i idealnie się pokrywa z całokształtem tej pani

2

@clyde Przeczytałem całą mangę i będzie się działo. Szkoda że to już ostatni sezon tej wspaniałej mangi.

0

@Colon Bardzo dobry film, jeszcze z lepszą ścieżką dźwiękowa

9

@barcelonaLM PiS to naprawdę są komuniści którzy wierzą w Boga

0

@clyde Iga posiada papiery na bycie w Top 3-5 na wiele sezonów. U Huberta moim zdaniem problem jest z nierówną psychiką meczową.

0

@cracker Jestem ciekaw ile razy Żewłakow wspomni lub opowie o Lewandowskim

0

@barcafan9512 Taka polska "tradycja"

1

@Janiama 1-3 Barcelona

0

@clyde Perfect za czasów Hołdysa, Republika, Lombard

1

@Janiama 1-2 Barcelona

0

@barcelonaLM Wright póki co dramat na doublach

0

@Comfortable_ jestem ciekaw na ile "sezonów" podzielą finałowy arc?

1

@Comfortable_ 10 długich miesięcy

1

@Janiama 3-0 Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?