Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak nakrzyczy na Messiego to może by wrócił stary Leo.
3
Smutny dzisiaj jest dzień. Na dodatek muszę odwiedzić cmentarz. Silni po porażce, dumni po zwycięstwie. VeB.
1
Jak to mowia "Co nas nie zabije to nas wzmocni"
To jest dopiero początek sezonu. Real na pewno straci jeszcze punkty, a wy już płaczecie i sprzedajecie pół składu razem z trenerem... Trochę szacunku dla trenera, bo taki Mourinho w realu przez 1 rok tez nic nie osiągnął, a do tego przegrał z nami 5-0.
Może w tym sezonie nic nie osiągniemy, ale następny będzie o wiele lepszy.
Po prostu Lucho potrzebuje około roku, no może dwóch, żeby wprowadzić swój styl gry.
1
Pedro out
Busket out
Lucho out
Alexis in
Fabregas in
Benitez, albo Bielsa in
0
Nie wiem co sie dzieje. Miał być pogra, a wyszło... masakra.
Wstyd trenerze, mielismy taka przewage nad realem, a teraz co ?
1
Fabregas do zimy nastuka więcej asyst niż Xavy czy Iniesta przez cały sezon.
2
0
Co Fabregas zagrał. Masakra :o
0
Czemu Busket zawsze musi grac ?
6
Jest juz zawodnik ktory przewyżsyzł pelego i maradone.
Nazywa się Messi.
0
Ronaldo i fair play hehehehehehehehe niezły żart z rana
0
Nie ma i tak miejsca
0
Jedynie co Messi stracil to szybkosc, ale to da sie nadrobic.
Piłkarz najwieksza forme osiąga po 28 roku zycia, tak zazwyczaj jest.
0
Ta wroci laporta i znow bedzie dlug rosnac, a my bedziemy kupowac jakiś nołnejmów typu Czygryński za 30 mln.
Laporta sie nie nadaje, to on zepsuł klub od środka, a potem uciekł jak szczur z tonącego statku.
Stop Laporcie !
0
Wiadomo Enrique potrzebuje czasu, ale jak sie nie sprawdzi, to mozna sprowadzic nastepujacych panow
Benitez - dobry trener, na pewno ogarnąłby gwiazdeczki, żeby zaczęły grać. Ma nazwisko i grał w najważniejszych turniejach - w Chelsea mu dobrze szło.
A reszta, to Pellegrini, albo Andre villas-boas.
No, ale poczkeajmy na koniec sezonu.
0
No dokladnie, kazdy trener zajety.
Chyba, ze André Villas-Boas lub Benitez ?
0
Lol, ale fail. A myslalem, ze to Puchar Króla i sobie mysle, co taki mocny przeciwnik na początek :D
0
A czemu nie ma Barcy na tvp sport ? Espanyol to zdecydowanie wyzsza polka niz ten przeciwnik realu.
0
Varane tylko sie marnuje w tym Madrycie. Nie zdziwie sie jak zmarnuja kolejny talent.
0
Wiesz co to jest symetria ? Robił zdjęcie przed lustrem.
0
Zaraz znajdą się i tacy ludzie którzy powiedzą, że dobrze idzie mu w Anglii, bo liga angielska jest słaba i nie ma startu do la liga xD
0
Jak szukamy defensywnego pomonika, to moze kupimy Illarre za 5 czy 10 baniek ? hehe w Sociedad nawet cos tam ogarnial
0
Przynajmniej ma jaja i przyzal sie do błedu !!!
0
Nie hejtuje. Po prostu Ronaldo nie jest, nie będzie i nigdy nie był lepszy niż Messi.Chociaż przyznam, że tęsknie za starym Messim... Mogłby popracować trochę nad szybkością, bo kiedyś jak się rozpędzał, to dopiero kończył w polu karnym z golem na koncie.
0
To ogladnij w tym tygodniu mecz Realu, a zobaczysz jak oni grają pod niego. A później słyszymy "Wielki Ronaldo 15 bramek w 8 meczach", "Ronaldo z rekordem" bla, bla, bla. Gdyby nie Benzema (kazdy go hejtuje, ale odwala czarną robotę) to Ronaldo miałby z 25 bramek w sezonie.
1
Benzema, James. Beka z tej złotej piłki. Odkąd Ronaldo wygrał ZP (bo był smutny, a do tego Messi miał kontuzje 4 miesiące), to ta Złota Piłka w świecie futbolu nic już nie znaczy.
Zresztą w Realu wszyscy grają pod Ronaldo. Zobaczcie sobie na Bale, Benzeme czy rok temu Di Marie, dawali Ronaldowi takie patelnie, ze wystarcyzło noge dołożyć.
Gdyby w Barcelonie grali tak pod Messiego, to miałby 60 bramek na sezon. Ostatnio oglądalem Real to masakra, Beznema jest w polu karnym i zamiast strzelać, to on sie kręci w polu karnym i czeka, aż Ronaldo dobiegnie pod bramkę, żeby na pustą strzelić. Kiedy ostatni raz Ronaldo strzelił bramkę samemu ?
1
Laprotowi ? A co do za odmiana ?
0
Jak nie wygra Neuer to bedzie kpina.Najlepszy bramkarz świata Wygrana najlepszej imprezy na świcie -Mistrzostw ŚwiataNajlepszy bramkarz turniejuWygrana Liga NiemieckaPółfinał LM (Gdyby nie obrońcy, to by to wygrali)Prezentuje formę od dobrych 5 lat
0
To była symulka benzemy
1
Tak to on (15 znakow)