Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To mamy suareza
3
I co płaczki. Ile ludzi chce zwolnić Lucho ? Beke mam z was. Ja zawsze w niego wierzyłem i to będzie nasz drugi Guardiola.
2
Gramy dobrze. Mecz pod kontrolą, ale trzeba strzelić drugą bramkę dla pewności, bo 1-0 to nie wynik
2
Nie wliczając karnych to ile penaldo ma goli ? 5 ?
10
Ale to jest wstyd, że sprzedaliśmy Alexisa i to jeszcze za taką śmieszną kwotę... TRAGEDIA.
real sprzedal di marie to chociaz dostali 75 mln euro, a my ? Nie wiem co ten zarzad robi, ale nie sie ogarnie
1
Jak Messi odejdzie, to ja razem z nim hehe
0
haha fajny efekt.
Ja teraz wracam na mecz United, a potem ogladamy naszych ;)
0
+1
zgadzam sie.
Szkoda, ze Kroosa nie kupilismy, a byl do wyjecia za 20 mln ;/
1
A ja wolalbym Neura
0
Nie ma co patrzyć na innych.
My musimy wygrać z Sevilla
5
Większy farty niż skill
3
Ale fart masakra
0
Moim zdaniem Seville powiniśmy pojechać nawet z zamkniętymi oczami. Jak przegramy, to będzie katastrofa... juz teraz trzeba gonić real...
0
No jak bedzie miał tak +36 lat to pewnie tam zagra
0
Masakra dopiero teraz zobaczyłem ten filmik. W ogóle to była inna Barca - bardziej takie kontry, a nie tiki-taka która nas usypia.
Oby te czasy wróciły.
0
Ten z 4 to Ramos ?
0
A ja go nie znam
1
A ja pamietam jak rok temu Messi miał kontuzje i w tedy każdy z was mowil, ze druzyna wyglada lepiej, bo graja bardziej zespołowo - Wtedy wiadomo Alexis błyszczał którego dziś brak.
Dla mnie nie ma ludzi niezastąpionych, więc jak ktoś da z 200 mln, to czemu nie ? Messi za rok bedzie miec 28 lat, wiec zostały mu jeszcze 3 lata na topie, a później jego szybkość spadnie. W sumie już spadła.
1
No chyba nie, bo na starość wróci do swojego klubu w Argentynie
0
Haha ryby w zimie. Ryby zapadają w sen zimowy człowieku
0
Ronaldo tak gadał żeby dostać podwyżkę
1
Jak ktoś da z 300 mln to chyba bym się zgodził na transfer. Messi jakiego znamy raczej już nie wróci do formy a tyle kasy by nam się przydało
1
Jak ktoś da z 300 mln to chyba bym mu pozwolił odejść. On już swoje zrobił a może chce innych wyzwań, a 300 mln za człowieka to interes życia
0
Jak ktoś da z 300 mln to dlatego nie? Messi jakiego znamy raczej już nie wróci
0
Pewnie City i będzie grał z aguero
0
No tylko, że najbardziej boli fakt, że oni po pierwszej połowie powinni prowadzić lekko 2-0. Ech no nic, wale tego buka i już nie gram, bo tylko nerwy.
3
Pozdrawiam Argentyńczyków !
http://iv.pl/images/96486324561809884088.jpg
NIE WIERZE !!! 10 setek 0 bramek
0
No nie wierze w tą Argentynę. Już mnie denerwują, tyle setek a nie potrafią strzelić bramki...
A postawilem na nich 90 zł !!
1
Ale wynik to 0-0. Na dodatek to mecz towarzyski wiec ogarnij
3
Argentyna 5 setek 0 goli... jeszcze kogoś dziwi dlaczego nie wygrali mundialu ?
Mam nadzieje, ze w drugiej połowie Argentyna i Niemcy wygrają