3

To mamy suareza

3

I co płaczki. Ile ludzi chce zwolnić Lucho ? Beke mam z was. Ja zawsze w niego wierzyłem i to będzie nasz drugi Guardiola.

2

Gramy dobrze. Mecz pod kontrolą, ale trzeba strzelić drugą bramkę dla pewności, bo 1-0 to nie wynik

2

Nie wliczając karnych to ile penaldo ma goli ? 5 ?

10

Ale to jest wstyd, że sprzedaliśmy Alexisa i to jeszcze za taką śmieszną kwotę... TRAGEDIA.

real sprzedal di marie to chociaz dostali 75 mln euro, a my ? Nie wiem co ten zarzad robi, ale nie sie ogarnie

1

Jak Messi odejdzie, to ja razem z nim hehe

0

haha fajny efekt.



Ja teraz wracam na mecz United, a potem ogladamy naszych ;)

0

+1
zgadzam sie.

Szkoda, ze Kroosa nie kupilismy, a byl do wyjecia za 20 mln ;/

1

A ja wolalbym Neura

0

Nie ma co patrzyć na innych.

My musimy wygrać z Sevilla

5

Większy farty niż skill

3

Ale fart masakra

0

Moim zdaniem Seville powiniśmy pojechać nawet z zamkniętymi oczami. Jak przegramy, to będzie katastrofa... juz teraz trzeba gonić real...

0

No jak bedzie miał tak +36 lat to pewnie tam zagra

0

Masakra dopiero teraz zobaczyłem ten filmik. W ogóle to była inna Barca - bardziej takie kontry, a nie tiki-taka która nas usypia.

Oby te czasy wróciły.

0

Ten z 4 to Ramos ?

0

A ja go nie znam

1

A ja pamietam jak rok temu Messi miał kontuzje i w tedy każdy z was mowil, ze druzyna wyglada lepiej, bo graja bardziej zespołowo - Wtedy wiadomo Alexis błyszczał którego dziś brak.


Dla mnie nie ma ludzi niezastąpionych, więc jak ktoś da z 200 mln, to czemu nie ? Messi za rok bedzie miec 28 lat, wiec zostały mu jeszcze 3 lata na topie, a później jego szybkość spadnie. W sumie już spadła.

1

No chyba nie, bo na starość wróci do swojego klubu w Argentynie

0

Haha ryby w zimie. Ryby zapadają w sen zimowy człowieku

0

Ronaldo tak gadał żeby dostać podwyżkę

1

Jak ktoś da z 300 mln to chyba bym się zgodził na transfer. Messi jakiego znamy raczej już nie wróci do formy a tyle kasy by nam się przydało

1

Jak ktoś da z 300 mln to chyba bym mu pozwolił odejść. On już swoje zrobił a może chce innych wyzwań, a 300 mln za człowieka to interes życia

0

Jak ktoś da z 300 mln to dlatego nie? Messi jakiego znamy raczej już nie wróci

0

Pewnie City i będzie grał z aguero

0

No tylko, że najbardziej boli fakt, że oni po pierwszej połowie powinni prowadzić lekko 2-0. Ech no nic, wale tego buka i już nie gram, bo tylko nerwy.

3

Pozdrawiam Argentyńczyków !

http://iv.pl/images/96486324561809884088.jpg

NIE WIERZE !!! 10 setek 0 bramek

0

No nie wierze w tą Argentynę. Już mnie denerwują, tyle setek a nie potrafią strzelić bramki...

A postawilem na nich 90 zł !!

1

Ale wynik to 0-0. Na dodatek to mecz towarzyski wiec ogarnij

3

Argentyna 5 setek 0 goli... jeszcze kogoś dziwi dlaczego nie wygrali mundialu ?

Mam nadzieje, ze w drugiej połowie Argentyna i Niemcy wygrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?