Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba żarty cie się z rana trzymają. Adidas czy puma to mogę na Targu kupić takie buty. Nike jest najlepsza firma
0
A mi siłę podobają. I tak nike jest lepsze niż ten azjatycki adidas
2
heh sama prawdwa
http://static.fangol.pl/content/f/f/5/ff545bb7c0e9b798bbddad2c6f03dde8-554.jpg
0
Jakos nie wierze zeby Reus do nas przyszedł. Ale chetnie bym go u nas widzial
0
I gdzie hejterzy Bussiego ?
"Pluje na was totalnie"
0
Tylko, ze on wszedzie trenowa.
Liverpool, Chelsa, Real, Barca, Bayern.
Odwiedził wszystkie kluby, a to ze wybrał hajs to jego sprawa
2
Co nam ukradli ? Jak on nawet do nas nie chciał przyjsc.
Dla mnie ten Odegard jest przereklamowany.
0
ale zgadlem wynik
0
I co ? Dobrze mowilem , ze bedzie 4-0. Mogles u buka stawiac wynik, to bys zarobil, a tak to jestes z niczym hehe
1
Messi odpowiada hejterom, ze nie potrafi grac głową
0
Wygrana. Ja cos czuje 4-0.
Deportivo jest słabe jak siki węża.
0
nawet sie nie rymuje. Pocwicz ziom, bo lepsze na na starcie wymyslam
1
Taki z ciebie kibic ?
0
Dzisiaj trzeba odpowiedziec madryczykom, wiec tak z 4-0 mile widziane.
Cos czuje
Messi 3x
Suarez 1x
Neymar asysty ze dwie.
W ogole Messi ostatnio widac, ze odzyskuje głód zwycięstw. W każdym meczu daje z siebie 100% i gra bardzo dobrze.
0
chyba w snach. To co gra ronaldo to jakis zart. Co mnie interesuja bramki z 5 metrow ?
Zobacz sobie co on gra, kiedy wypracował bramke sam ? Wszystkei bramki to albo zasługa Benzemy, Bale czy Jamesa lub innego gracza. Ronaldo sie skonczyl i taka prawda, nie ma juz ten szybkosci, a drybling u neigo wyglada jak u Rasiaka.
Strzałów z wolnych nie bede ocenial, bo tutaj juz Wawrzyniak ma lepsza celnosc
0
Chwalcie dalej tego Enrique to jeszcze zostanie na kolejny sezon...
1
Tak samo jak bale
0
Dla mnie powinien odejsc.
0
nie dziala link,. naucz sie wrzucac
0
na farcie. Gdyby nie główka w 94 minucie, to Perez by zawału dostal
0
haha nie moge z realowcow. Co rok transfery po 200 mln a tytulow jak nie ma tak nie bylo
0
Co jak co, ale 2014 dla Ronaldo był dobry - fakt grudzien spuścił z tonu, ale te smieszne KMS wygrali.Moim zdaniem 2015 rok bedzie nalezal do Messiego. Juz dobrze zaczal, a teraz wystarczy regularnie strzelac.
0
Beka z ronaldo, on nie ma zadnego szacunku do rywali.
A moim zdaniem jak Messi utrzyma taka forme jaka ma teraz, to ZP w 2016 bedzie jego.
0
To jest browar czy co ? Wyglada jak piwo
0
Jak dzis nie wygramy, to Lucho powinien podać się do dymisji. Zrobił burdel w romie, a teraz robi burdel u nas
3
Dawać Glika do Barcy
4
No Isco i Kroos chcieli u nas grac. Tak samo Ozil mowil kiedys jak mial tam 15 lat, ze jest kibicem Barcy.
No ale coz, jaki zarzad takie transfery
0
no dziala, ale wyskakuje
Przepraszamy, ta strona jest niedostępna
Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.
0
nie dziala ten link. co wrzucasz ? mysl ziomek
0
Jak jutro nie wygramy, to jadę do Barcelony i sam wywale lucho z klubu. Chłop ma ostatnią szansę, żeby pokazać swoje umiejętności.