0

Chyba żarty cie się z rana trzymają. Adidas czy puma to mogę na Targu kupić takie buty. Nike jest najlepsza firma

0

A mi siłę podobają. I tak nike jest lepsze niż ten azjatycki adidas

0

Jakos nie wierze zeby Reus do nas przyszedł. Ale chetnie bym go u nas widzial

0

I gdzie hejterzy Bussiego ?
"Pluje na was totalnie"

0

Tylko, ze on wszedzie trenowa.
Liverpool, Chelsa, Real, Barca, Bayern.

Odwiedził wszystkie kluby, a to ze wybrał hajs to jego sprawa

2

Co nam ukradli ? Jak on nawet do nas nie chciał przyjsc.

Dla mnie ten Odegard jest przereklamowany.

0

ale zgadlem wynik

0

I co ? Dobrze mowilem , ze bedzie 4-0. Mogles u buka stawiac wynik, to bys zarobil, a tak to jestes z niczym hehe

1

Messi odpowiada hejterom, ze nie potrafi grac głową

0

Wygrana. Ja cos czuje 4-0.

Deportivo jest słabe jak siki węża.

0

nawet sie nie rymuje. Pocwicz ziom, bo lepsze na na starcie wymyslam

1

Taki z ciebie kibic ?

0

Dzisiaj trzeba odpowiedziec madryczykom, wiec tak z 4-0 mile widziane.
Cos czuje
Messi 3x
Suarez 1x
Neymar asysty ze dwie.

W ogole Messi ostatnio widac, ze odzyskuje głód zwycięstw. W każdym meczu daje z siebie 100% i gra bardzo dobrze.

0

chyba w snach. To co gra ronaldo to jakis zart. Co mnie interesuja bramki z 5 metrow ?
Zobacz sobie co on gra, kiedy wypracował bramke sam ? Wszystkei bramki to albo zasługa Benzemy, Bale czy Jamesa lub innego gracza. Ronaldo sie skonczyl i taka prawda, nie ma juz ten szybkosci, a drybling u neigo wyglada jak u Rasiaka.

Strzałów z wolnych nie bede ocenial, bo tutaj juz Wawrzyniak ma lepsza celnosc

0

Chwalcie dalej tego Enrique to jeszcze zostanie na kolejny sezon...

1

Tak samo jak bale

0

Dla mnie powinien odejsc.

0

nie dziala link,. naucz sie wrzucac

0

na farcie. Gdyby nie główka w 94 minucie, to Perez by zawału dostal

0

haha nie moge z realowcow. Co rok transfery po 200 mln a tytulow jak nie ma tak nie bylo

0

Co jak co, ale 2014 dla Ronaldo był dobry - fakt grudzien spuścił z tonu, ale te smieszne KMS wygrali.Moim zdaniem 2015 rok bedzie nalezal do Messiego. Juz dobrze zaczal, a teraz wystarczy regularnie strzelac.

0

Beka z ronaldo, on nie ma zadnego szacunku do rywali.

A moim zdaniem jak Messi utrzyma taka forme jaka ma teraz, to ZP w 2016 bedzie jego.

0

To jest browar czy co ? Wyglada jak piwo

0

Jak dzis nie wygramy, to Lucho powinien podać się do dymisji. Zrobił burdel w romie, a teraz robi burdel u nas

3

Dawać Glika do Barcy

4

No Isco i Kroos chcieli u nas grac. Tak samo Ozil mowil kiedys jak mial tam 15 lat, ze jest kibicem Barcy.

No ale coz, jaki zarzad takie transfery

0

no dziala, ale wyskakuje

Przepraszamy, ta strona jest niedostępna

Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.

0

nie dziala ten link. co wrzucasz ? mysl ziomek

0

Jak jutro nie wygramy, to jadę do Barcelony i sam wywale lucho z klubu. Chłop ma ostatnią szansę, żeby pokazać swoje umiejętności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?