Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gryźć ludzi to mogłeś, ale 5 tysięcy lat temu w prehistorii za czasów buszmenow.
1
Ale wy jesteście poje... Skoro myślicie że on zarabia 100tys euro na tydzień. Tyle nawet nie ma Waran, czy iścio. A tu jakiś nolnejm z Norwegii zarabia 7 mln na rok
0
A na rm.pl czytalem, ze Barca do niego dzwoniła i oferowała mi wieksza kase niż real.
I komu to wierzyc ? :D Dla mnie on jest slaby, a liga norweska jest gorsza niz polska.
2
Pogba co gra. Jak go w lecien nie kupimy, to nie wiem,... Taki gracz musi u nas grac, nawet za 100 mln
0
a co mnie interesuje ronaldo. to jest pajac i tyle. Do cyrku z nim, bo tam sie nadeje
0
No to zobaczymy na koniec sezonu jak wygramy majstra.
0
A mnie ciekawi gdzie są hejterzy Lucho ? No gdzie ? 99% ludzi chciało go wywalić, a nagle jego pomysł zaczął wypalać, to już 99% sezonowców cicho siedzi.
Beke mam z tej strony i z tych kibiców co hejtowała trenera. Trener musi dostać czas na swój pomysł drużyny.
0
A wierzysz, ze dostaniesz emeryture ? No wlasnie. Jak nie wierzysz w mlodych ludzi, to nie wierz w emeryture. Proste
0
a kto to jest ?
1
Red to czerwony, a chodzi o czerwona karte jakbys nie rozumial...
2
Od dziś Ronaldo, to nie Penaldo, tylko Rednaldo.
Hehe, kumacie xD RED naldo. Beke mam z tego typa do tej pory.
0
Vamos to od realowcow slowo... Jak jestes kibicem Barcy to nie uzywaj tego slowa
0
I gdzie hejterzy LE ? No gdzie ?
1
Na stronie realu pisza komentarze, ze Ronaldo ma dostac zawieszony na 3 mecze i oni sami uwarzaja ze to sprawiedliwe.
Chociaz niekturzy umia spojrzec prawdzie w oczy
0
hhahaha wiedzialem , ze to ten filmil. naawet w link nie musialem wchodzic.
zal mi cie
0
ja mam taka nerwice, ze chyba cos roz... drukarze hiszpani, pomagaja caly czas tym realowca...
0
hahaha ale drukarz sedzia. NIE WIERZE DRUKARSTWO
0
hahah zelek sie zdenerwowal bo nie strzelil na pusta bramke. Nie moge z typa
0
Illara wchodzi, no to jest szansa na remis heheh
0
Pamietacie kiedy ostatni raz ronaldo strzelil z wolnego ? Ja chyba musze dziadka zapytac bo nie pamietam tych lat hehehhe
0
Dla mnie Ribery zawsze byl przereklamowany. Na MS francja lepiej gral bez niego
7
Real z meczu na mecz coraz słabszy, a my z meczu na mecz w coraz lepszej formie.
Dla mnie to kwestia czasu kiedy odrobimy te 4 punkty.
1
Gol z dupy czyli taki jak ostatnio strzela real. Wiecej maja farta niz umiejetnosci, ale zanim spadna na 2 miejsce w lidze to kwestia czasu
0
Karim... nie lubie tego grubasa
0
A mi sie podobaja. W koncu cos nowego i napewno kupie koszulke jak co roku.
A nie gadajcie o tym adidas, bo to szajs. Gdyby u nas był adidas z trzema paskami to nawet z domu bym nie wyszedl. Nike jest najlepsza firma, a adidas to sami biedacy nosza ktorzy mysla, ze jak maja 3 paski na dresie to sa modni.
Załosne...
0
A musze wiedziec ? Jak obcinaja ludziom głowe ?
Zobacz co we francji te araby zrobily
0
Messi zrobił błąd wybierając adidas
0
Mizulaminowie czy jak to się pisze
0
Chyba muzumaninowie
0
Ale się sprzedali