0

Gryźć ludzi to mogłeś, ale 5 tysięcy lat temu w prehistorii za czasów buszmenow.

1

Ale wy jesteście poje... Skoro myślicie że on zarabia 100tys euro na tydzień. Tyle nawet nie ma Waran, czy iścio. A tu jakiś nolnejm z Norwegii zarabia 7 mln na rok

0

A na rm.pl czytalem, ze Barca do niego dzwoniła i oferowała mi wieksza kase niż real.

I komu to wierzyc ? :D Dla mnie on jest slaby, a liga norweska jest gorsza niz polska.

2

Pogba co gra. Jak go w lecien nie kupimy, to nie wiem,... Taki gracz musi u nas grac, nawet za 100 mln

0

a co mnie interesuje ronaldo. to jest pajac i tyle. Do cyrku z nim, bo tam sie nadeje

0

No to zobaczymy na koniec sezonu jak wygramy majstra.

0

A mnie ciekawi gdzie są hejterzy Lucho ? No gdzie ? 99% ludzi chciało go wywalić, a nagle jego pomysł zaczął wypalać, to już 99% sezonowców cicho siedzi.

Beke mam z tej strony i z tych kibiców co hejtowała trenera. Trener musi dostać czas na swój pomysł drużyny.

0

A wierzysz, ze dostaniesz emeryture ? No wlasnie. Jak nie wierzysz w mlodych ludzi, to nie wierz w emeryture. Proste

0

a kto to jest ?

1

Red to czerwony, a chodzi o czerwona karte jakbys nie rozumial...

2

Od dziś Ronaldo, to nie Penaldo, tylko Rednaldo.

Hehe, kumacie xD RED naldo. Beke mam z tego typa do tej pory.

0

Vamos to od realowcow slowo... Jak jestes kibicem Barcy to nie uzywaj tego slowa

0

I gdzie hejterzy LE ? No gdzie ?

1

Na stronie realu pisza komentarze, ze Ronaldo ma dostac zawieszony na 3 mecze i oni sami uwarzaja ze to sprawiedliwe.

Chociaz niekturzy umia spojrzec prawdzie w oczy

0

hhahaha wiedzialem , ze to ten filmil. naawet w link nie musialem wchodzic.

zal mi cie

0

ja mam taka nerwice, ze chyba cos roz... drukarze hiszpani, pomagaja caly czas tym realowca...

0

hahaha ale drukarz sedzia. NIE WIERZE DRUKARSTWO

0

hahah zelek sie zdenerwowal bo nie strzelil na pusta bramke. Nie moge z typa

0

Illara wchodzi, no to jest szansa na remis heheh

0

Pamietacie kiedy ostatni raz ronaldo strzelil z wolnego ? Ja chyba musze dziadka zapytac bo nie pamietam tych lat hehehhe

0

Dla mnie Ribery zawsze byl przereklamowany. Na MS francja lepiej gral bez niego

7

Real z meczu na mecz coraz słabszy, a my z meczu na mecz w coraz lepszej formie.

Dla mnie to kwestia czasu kiedy odrobimy te 4 punkty.

1

Gol z dupy czyli taki jak ostatnio strzela real. Wiecej maja farta niz umiejetnosci, ale zanim spadna na 2 miejsce w lidze to kwestia czasu

0

Karim... nie lubie tego grubasa

0

A mi sie podobaja. W koncu cos nowego i napewno kupie koszulke jak co roku.

A nie gadajcie o tym adidas, bo to szajs. Gdyby u nas był adidas z trzema paskami to nawet z domu bym nie wyszedl. Nike jest najlepsza firma, a adidas to sami biedacy nosza ktorzy mysla, ze jak maja 3 paski na dresie to sa modni.
Załosne...

0

A musze wiedziec ? Jak obcinaja ludziom głowe ?

Zobacz co we francji te araby zrobily

0

Messi zrobił błąd wybierając adidas

0

Mizulaminowie czy jak to się pisze

0

Chyba muzumaninowie

0

Ale się sprzedali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?