Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak to zrobie, to bedziesz winny mojej smierci
0
A w ogole co z Alba ? Dostanie jakas kare czy nie ?
0
A City 5-0... Bedzie sie dzialo
0
Ja nie moge. Tak odstatnio gralismy, Neymar-Mesis to był cud, wszystko strzelali, do tego Suarez gral coraz lepiej, a dziś co się zdażyło ? Nie wirze....
Lucho jeszcze jeden twoj blad i żegnasz sie z klubem. Obiecuje ci to.
3
Niech PSG daje za niego te 75 mln i niech spada. Taki drewniak z niego ze szok, zadnych odbiorow, zadnych podan prostopadlych.
Co trener w nim widzi, to ja nie wiem.
0
No, ale na boisku wygrali.
1
No tez mnie dziwi dlaczego my czesciej gramy o 16 niz taki real ? Oni caly czas graja wieczorem, a my o jakis dziwnych godzinach...
0
a wiesz kto to jest Mascherano ?
0
I tak jest słaby jak barszcz
1
Szkoda ze ta pewnie fake. Gdyby to była prawda to ja bym jeszcze Pedro dorzucił. Za tyle siana to można Pogbe kupić
0
Bootmgr się nas. Wie ze czeka go sromotna porażka
0
Na tej stronie panuje gimbaza
Po co wyskakuje z pytaniem "Z 11 metra ?" A niby z ilu metrów strzela się z karne ? Masakara co za osły
0
A co nas to interesuje, co ronaldo gra w Barcelonie ? Takie newsy to na rm.pl dawajcie...
0
Ja juz zapomnialem, ze on u nas gra. Przez moment myslalem, ze go sprzedalismy heh xD
9
Najlepsz y gracz globu. Chociaz gdybym ja trenowal od dziecka, to moze byłbym lepszy niż Messi hehe
0
Nie, karne strzela się z 20 metra...
0
0
Neymar-Aguero-Messi
Atak marzen. Choc Suarez jak odzyska forme, to bedzie lepszy od Aguero.
0
odzezwal sie gimnazjalista z rocznika 99.
0
no pomylka mala, ale Suarez hat-tricka walnie, albo on, albo Messi
0
To ze ty nie potrafisz liczyc, to nie znaczy ze inni tez. Jakie masz zadanie na jutro, ze nie umiesz go rozwiazac ?
0
niedlugo sedziowe beda mu pomagac zeby sie chlopak odblokowal.
0
Ja cos wyczuwam gładkie 7-0. 2x Messi i 2x Neymar i 3x Suarez. Suarez w koncu sie odblokuje zobaczycie to
0
Jak nie rozumiesz, to do podstawówki sie cofnij
1
nie wiem po co ten news.... ? Real mial wiecej, ale ostatnio ich przesciglismy o 500 tysiecy i prowadzmy. Tak trzymac
0
Tu moglo byc 3-0, ale jest remis.
Lepiej dla nas
0
popzeczka bale
0
tylko pajacu mata to ich wychowanek, a eto nie
0
Deportivo cisnie real hahah ale beka z nich
0
Tylko nie mata. Realowcy maja tu zakaz wstepu !!