0

A jak to zrobie, to bedziesz winny mojej smierci

0

A w ogole co z Alba ? Dostanie jakas kare czy nie ?

0

A City 5-0... Bedzie sie dzialo

0

Ja nie moge. Tak odstatnio gralismy, Neymar-Mesis to był cud, wszystko strzelali, do tego Suarez gral coraz lepiej, a dziś co się zdażyło ? Nie wirze....


Lucho jeszcze jeden twoj blad i żegnasz sie z klubem. Obiecuje ci to.

3

Niech PSG daje za niego te 75 mln i niech spada. Taki drewniak z niego ze szok, zadnych odbiorow, zadnych podan prostopadlych.

Co trener w nim widzi, to ja nie wiem.

0

No, ale na boisku wygrali.

1

No tez mnie dziwi dlaczego my czesciej gramy o 16 niz taki real ? Oni caly czas graja wieczorem, a my o jakis dziwnych godzinach...

0

a wiesz kto to jest Mascherano ?

0

I tak jest słaby jak barszcz

1

Szkoda ze ta pewnie fake. Gdyby to była prawda to ja bym jeszcze Pedro dorzucił. Za tyle siana to można Pogbe kupić

0

Bootmgr się nas. Wie ze czeka go sromotna porażka

0

Na tej stronie panuje gimbaza

Po co wyskakuje z pytaniem "Z 11 metra ?" A niby z ilu metrów strzela się z karne ? Masakara co za osły

0

A co nas to interesuje, co ronaldo gra w Barcelonie ? Takie newsy to na rm.pl dawajcie...

0

Ja juz zapomnialem, ze on u nas gra. Przez moment myslalem, ze go sprzedalismy heh xD

9

Najlepsz y gracz globu. Chociaz gdybym ja trenowal od dziecka, to moze byłbym lepszy niż Messi hehe

0

Nie, karne strzela się z 20 metra...

0

0

Neymar-Aguero-Messi

Atak marzen. Choc Suarez jak odzyska forme, to bedzie lepszy od Aguero.

0

odzezwal sie gimnazjalista z rocznika 99.

0

no pomylka mala, ale Suarez hat-tricka walnie, albo on, albo Messi

0

To ze ty nie potrafisz liczyc, to nie znaczy ze inni tez. Jakie masz zadanie na jutro, ze nie umiesz go rozwiazac ?

0

niedlugo sedziowe beda mu pomagac zeby sie chlopak odblokowal.

0

Ja cos wyczuwam gładkie 7-0. 2x Messi i 2x Neymar i 3x Suarez. Suarez w koncu sie odblokuje zobaczycie to

0

Jak nie rozumiesz, to do podstawówki sie cofnij

1

nie wiem po co ten news.... ? Real mial wiecej, ale ostatnio ich przesciglismy o 500 tysiecy i prowadzmy. Tak trzymac

0

Tu moglo byc 3-0, ale jest remis.

Lepiej dla nas

0

popzeczka bale

0

tylko pajacu mata to ich wychowanek, a eto nie

0

Deportivo cisnie real hahah ale beka z nich

0

Tylko nie mata. Realowcy maja tu zakaz wstepu !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?