Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak ustawiali go na 9 to co się dziwisz ze słabo grał
0
Tylko ze marca tez pisze o tenisie, ręcznej czy koszykówce, a u nas tegorocznej nie ma
0
Za parę lat wyjdą przekręty Pereza. Jestem tego pewien
0
A ten chińczyk dobry jest? Jak nam go zabiorą to nie wiem...
0
Takie plotki do do faktu
0
To jak mozesz, to go zmien. Bo mnie denerwuje. Co go widze, to ruszam glowa zeby zobaczyc czy sie zmieni
3
Moze wystepowac w planecie małp
0
myslalem, ze masz avatar 3d. Ruszam głową i sie nie zmienia ?
0
A są jakieś tabletki Sesja w aptece. Niby pomagaja w koncentracji
0
bo nie wiedzialem ze to obrazek z mapa. Najpierw napisalem, a pozniej wszedlem w link
0
No, ale nie musze mowic, ze Barta byl wtedy kontuzjowany ? na farcie strzelil i robia z niego bohatera
4
a wiesz co to znaczy słowo BAN ?
0
Jeden sezon, to nawet ja mialbym dobry
1
Zacznij czytac Harrego Pottera, to polubisz ksiazki
7
Zaraz wpadna napinacze z madrytu i beda cisneli, ze Neymar kosztowal 95 mln. No i co z tego ? Neymar to najlepiej zapowiadajacy sie gracz 21 wieku.
Bale kosztowal 96 mln (+ 7 mln dali za wygranie lm) to wyszlo prawie 105 mln, a chlop gra taka tragedie, ze szkoda go ogladac. Nie dosc, ze napala sie jak ronaldo - nikomu nie chce podac i wszystkjo konczy sam, to jeszcze drybling ma zalosny, na pusta bramke nie potrafi strzelic, wiec hejterzy z madrytu, zajmijcie sie bale.
0
Ta ostatnia bramka w grudniu
0
Dobrze napisałem przez ó
0
A jak mozna porównywać bale i Neymra ? Neymar jest od niego lepszy i 3 lata młodszy... bezsensu tu porównywać.Dla mnie bale to najbardziej przerkeklamowany gracz.
0
Tak jak Suarez.
Ale bale to nie nasz problem
0
Powinien zostac dla dobra klubu
0
O ile kontuzji nie bedzie miec. Musi nad masa jeszcze popracowac.
0
Perez mowil ze 91 mln, ale dla mnie 105 mln. Oni jeszcze musieli zaplacic Kogutom za to, ze real wygral Lige mistrzow. A to chyba 7 mln euro
0
odbij hejterze
1
A co moze nie ? Pierwszy nasz transfer za wiecej jak 90 mln ?A real kupil bale za 105 mln, Ronaldo 97 mln, James 85 mln, Zidane 75 mln, Kaka 68 mln. I kto tutaj wydaje hajs ?
0
Tylko ze bale kosztowal 105 mln
2
Nawet jak był najdroższy to i tak warto było.
My i tak nie psujemy rynku jak bialasy
0
Prawda jest taka, ze PK mamy już w kieszeni.
Liga cały czas otwarta, a nawet mysle, ze ja wygramy. Real gra padake, a co wygrywa to na farcie. Na CN z nimi wygramy, to mamy praktycznie 1 pkt straty do nich.
LM, tutaj kto moze nam zagrozic ? Jedynie Chelsea, Real, albo Bayern. Reszta to ogórki.
0
Nie pajacuj. Lucho Enrique jakbys nie rozumiał.
LE = Lucho Enrique
Rozumiesz teraz ?
0
To, ze hejtujecie trenera ktory wykonuje świetną pracę. Martino zepsuł cały zespół, więc Lucho musi od nowa wszystko uporządkować.
0
Judasz ?