2

Jak ustawiali go na 9 to co się dziwisz ze słabo grał

0

Tylko ze marca tez pisze o tenisie, ręcznej czy koszykówce, a u nas tegorocznej nie ma

0

Za parę lat wyjdą przekręty Pereza. Jestem tego pewien

0

A ten chińczyk dobry jest? Jak nam go zabiorą to nie wiem...

0

Takie plotki do do faktu

0

To jak mozesz, to go zmien. Bo mnie denerwuje. Co go widze, to ruszam glowa zeby zobaczyc czy sie zmieni

3

Moze wystepowac w planecie małp

0

myslalem, ze masz avatar 3d. Ruszam głową i sie nie zmienia ?

0

A są jakieś tabletki Sesja w aptece. Niby pomagaja w koncentracji

0

bo nie wiedzialem ze to obrazek z mapa. Najpierw napisalem, a pozniej wszedlem w link

0

No, ale nie musze mowic, ze Barta byl wtedy kontuzjowany ? na farcie strzelil i robia z niego bohatera

4

a wiesz co to znaczy słowo BAN ?

0

Jeden sezon, to nawet ja mialbym dobry

1

Zacznij czytac Harrego Pottera, to polubisz ksiazki

7

Zaraz wpadna napinacze z madrytu i beda cisneli, ze Neymar kosztowal 95 mln. No i co z tego ? Neymar to najlepiej zapowiadajacy sie gracz 21 wieku.

Bale kosztowal 96 mln (+ 7 mln dali za wygranie lm) to wyszlo prawie 105 mln, a chlop gra taka tragedie, ze szkoda go ogladac. Nie dosc, ze napala sie jak ronaldo - nikomu nie chce podac i wszystkjo konczy sam, to jeszcze drybling ma zalosny, na pusta bramke nie potrafi strzelic, wiec hejterzy z madrytu, zajmijcie sie bale.

0

Ta ostatnia bramka w grudniu

0

Dobrze napisałem przez ó

0

A jak mozna porównywać bale i Neymra ? Neymar jest od niego lepszy i 3 lata młodszy... bezsensu tu porównywać.Dla mnie bale to najbardziej przerkeklamowany gracz.

0

Tak jak Suarez.

Ale bale to nie nasz problem

0

Powinien zostac dla dobra klubu

0

O ile kontuzji nie bedzie miec. Musi nad masa jeszcze popracowac.

0

Perez mowil ze 91 mln, ale dla mnie 105 mln. Oni jeszcze musieli zaplacic Kogutom za to, ze real wygral Lige mistrzow. A to chyba 7 mln euro

0

odbij hejterze

1

A co moze nie ? Pierwszy nasz transfer za wiecej jak 90 mln ?A real kupil bale za 105 mln, Ronaldo 97 mln, James 85 mln, Zidane 75 mln, Kaka 68 mln. I kto tutaj wydaje hajs ?

0

Tylko ze bale kosztowal 105 mln

2

Nawet jak był najdroższy to i tak warto było.

My i tak nie psujemy rynku jak bialasy

0

Prawda jest taka, ze PK mamy już w kieszeni.
Liga cały czas otwarta, a nawet mysle, ze ja wygramy. Real gra padake, a co wygrywa to na farcie. Na CN z nimi wygramy, to mamy praktycznie 1 pkt straty do nich.

LM, tutaj kto moze nam zagrozic ? Jedynie Chelsea, Real, albo Bayern. Reszta to ogórki.

0

Nie pajacuj. Lucho Enrique jakbys nie rozumiał.
LE = Lucho Enrique

Rozumiesz teraz ?

0

To, ze hejtujecie trenera ktory wykonuje świetną pracę. Martino zepsuł cały zespół, więc Lucho musi od nowa wszystko uporządkować.

0

Judasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?