0

Real jak zwykle na farcie, czerwona kartka niezasłużona max żółta powinna być, ale cóż perez kazdemu w lape da

0

Benzema wraca po kontuzji, wiec pewnie nic nie zagra.
Ronaldo ? Z Atletico gra padake co mecz.

Jedyna ich nadzieja, to nie wiem... Ramos i James.

Ja postawilem 130 zł po kursie 4.75.

0

Chcecie zarobić ? Dawajcie wyplate na wygrana atletico. Kurs 4.75.

Za 1500 zł z wypłaty macie 7125 zł. Czyli 5500 zł za free.

Real bez Modrica i Bale nie istenieje.

0

ja daje cały hajs na wygrana atletico kurs 4.75 to prezent od buków

0

Trzeba strzelić do 70 minuty na 2-0, bo potem nerwówka się zacznie i na farcie mogą wcisnąć nam bramke na 1-1

10

Zobaczycie co Suarez bedzie robił w nastepnym sezonie. Pamietajcie, ze on 4 miesiace nei mogl grać.

Wiec ja bym sie nie zdziwł gdyby to on w przyszył sezonie miał wiecej bramek w lidze niz Messi.

0

najwiecej problemow bedzie z liga, ale nie gadaj mi ze PK bedzie ciezko wygrac ? Zobacz sobie z kim gramy.

Awans do półfinału mamy w 100% zapewniony, a jak wylosujemy takie Porto, to finał jest nasz

0

Niewypałów u nas nie ma, każdy odpala predzej czy póxniej. Suarez nie gral 4 miechy, to w przyszlym sezonie poleci na króla strzelców ;)

0

Jestesmy w pofinale.
tutaj dostaniemy Juve, Atletico, albo Porto - kazda druzyna jest do ogrania z palcem w d...

W finale pokonac takie atletico czy juve (ktore jest slabe) to zaden problem.
Ogólnie tak

Liga jest juz nasza
Puchar Króla (tutaj nawet rezerwami mozemy grac)
Finał LM ? Jak dostaniemy Juve, albo takie Porto, to po pierwszej połowie bedzie 3-0 dla nas.

Mozecie mnie wysmiac, ale prawda jest taka, ze POTRÓJNA KORONA JEST NASZA !

0

1 czteropak starczy, bo jutro do roboty, wiec o 5 trzeba wstać.

0

A tobie picolo

4

widac ze ugryzl

0

hahaha carvajal ugryzł mandżukicia i nic, widać że perez w łape daje odpowiednim ludzim. Brak słów na to co sie dzieje w madrycie

0

te united jest zalosne

0

Ta pierwsza bramka, to niezła szmata Bravo, a druga to błąd Pique... On raz zagra dobry mecz, a później 3 padaki.

0

Chłopie Valencia jest słaba jak siki węża

2

Wygrywac 2-0 i przegrac 2-2. Masakra

Tak, remis to przegrana !

0

no i wszystko wyjasnione. Jak odejdzie, to pojdzie na hajs

0

Szkoda daniego, ale ostatnie lata to padaka, a nie gra. Co chwile wrzuca 10 fotek na instagrama, a formą to nie błyszczy.

0

Jak to orłowski hahaha

0

no tak, ronadlo strzelil 5 bramek, to Messi stracił forme ? Co to za komentator ? Masakra

0

Co my gramy za padake. Masakra

0

Ronaldo ma 299 bramek, widać ze marca to jedno wieksze oszustwo.

0

Komentarz usunięty

0

A mi sie wydaje, ze tutaj jest spalony. Zreszta co by nie mowic, wygrana to wygrana.

-4 w Madrycie, dość zimno jak na kwiecień hehe

2

Pisalem przed meczem, ze mnie 1-0 zadowoli. 3 pkt najwazniejsze, dla mnie mozemy tak wygrywac do konca sezonu.

VeB!

0

Ja cos wyczuwam 3-1.

0

Tak, bo Messi zdołał odrobić 12 bramek i dodatkowo wygrać.

3

2-0 biorę w ciemno. 2x Messi i git.

A ronaldo niech sobie wygrywa te złote buty, ta nagroda nic nie znaczy. Zresztą Messi odrobił 12 bramek, to myślicie że nie zdoła tej nagrody wygrać ?

5

Co drugi post to gadka ze mamy wygrać 6-0 i ze Messi ma minimum hattricka strzelić. Ja tam biorę 1-0 w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?