Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real jak zwykle na farcie, czerwona kartka niezasłużona max żółta powinna być, ale cóż perez kazdemu w lape da
0
Benzema wraca po kontuzji, wiec pewnie nic nie zagra.
Ronaldo ? Z Atletico gra padake co mecz.
Jedyna ich nadzieja, to nie wiem... Ramos i James.
Ja postawilem 130 zł po kursie 4.75.
0
Chcecie zarobić ? Dawajcie wyplate na wygrana atletico. Kurs 4.75.
Za 1500 zł z wypłaty macie 7125 zł. Czyli 5500 zł za free.
Real bez Modrica i Bale nie istenieje.
0
ja daje cały hajs na wygrana atletico kurs 4.75 to prezent od buków
0
Trzeba strzelić do 70 minuty na 2-0, bo potem nerwówka się zacznie i na farcie mogą wcisnąć nam bramke na 1-1
10
Zobaczycie co Suarez bedzie robił w nastepnym sezonie. Pamietajcie, ze on 4 miesiace nei mogl grać.
Wiec ja bym sie nie zdziwł gdyby to on w przyszył sezonie miał wiecej bramek w lidze niz Messi.
0
najwiecej problemow bedzie z liga, ale nie gadaj mi ze PK bedzie ciezko wygrac ? Zobacz sobie z kim gramy.
Awans do półfinału mamy w 100% zapewniony, a jak wylosujemy takie Porto, to finał jest nasz
0
Niewypałów u nas nie ma, każdy odpala predzej czy póxniej. Suarez nie gral 4 miechy, to w przyszlym sezonie poleci na króla strzelców ;)
0
Jestesmy w pofinale.
tutaj dostaniemy Juve, Atletico, albo Porto - kazda druzyna jest do ogrania z palcem w d...
W finale pokonac takie atletico czy juve (ktore jest slabe) to zaden problem.
Ogólnie tak
Liga jest juz nasza
Puchar Króla (tutaj nawet rezerwami mozemy grac)
Finał LM ? Jak dostaniemy Juve, albo takie Porto, to po pierwszej połowie bedzie 3-0 dla nas.
Mozecie mnie wysmiac, ale prawda jest taka, ze POTRÓJNA KORONA JEST NASZA !
0
1 czteropak starczy, bo jutro do roboty, wiec o 5 trzeba wstać.
0
A tobie picolo
4
widac ze ugryzl
0
hahaha carvajal ugryzł mandżukicia i nic, widać że perez w łape daje odpowiednim ludzim. Brak słów na to co sie dzieje w madrycie
0
te united jest zalosne
0
Ta pierwsza bramka, to niezła szmata Bravo, a druga to błąd Pique... On raz zagra dobry mecz, a później 3 padaki.
0
Chłopie Valencia jest słaba jak siki węża
2
Wygrywac 2-0 i przegrac 2-2. Masakra
Tak, remis to przegrana !
0
no i wszystko wyjasnione. Jak odejdzie, to pojdzie na hajs
0
Szkoda daniego, ale ostatnie lata to padaka, a nie gra. Co chwile wrzuca 10 fotek na instagrama, a formą to nie błyszczy.
0
Jak to orłowski hahaha
0
no tak, ronadlo strzelil 5 bramek, to Messi stracił forme ? Co to za komentator ? Masakra
0
Co my gramy za padake. Masakra
0
Ronaldo ma 299 bramek, widać ze marca to jedno wieksze oszustwo.
0
Komentarz usunięty
0
A mi sie wydaje, ze tutaj jest spalony. Zreszta co by nie mowic, wygrana to wygrana.
-4 w Madrycie, dość zimno jak na kwiecień hehe
2
Pisalem przed meczem, ze mnie 1-0 zadowoli. 3 pkt najwazniejsze, dla mnie mozemy tak wygrywac do konca sezonu.
VeB!
0
Ja cos wyczuwam 3-1.
0
Tak, bo Messi zdołał odrobić 12 bramek i dodatkowo wygrać.
3
2-0 biorę w ciemno. 2x Messi i git.
A ronaldo niech sobie wygrywa te złote buty, ta nagroda nic nie znaczy. Zresztą Messi odrobił 12 bramek, to myślicie że nie zdoła tej nagrody wygrać ?
5
Co drugi post to gadka ze mamy wygrać 6-0 i ze Messi ma minimum hattricka strzelić. Ja tam biorę 1-0 w ciemno.