1

No Umtiti, zajebisty kozak xD
Zobacz co w tym lecie zrobi Bayern. Tez chca wydac 400 mln na odmłodzenie składu.
Roznica jest taka, ze Bayern za 400 odmłodzi cały skład, a my kupujemy Kutinho za 140 mln.

De Jong i De Ligt - zobaczymy, bo byc kozakiem w lidze Holenderskiem, to nawet Depay potrafil. Poszedl do lepszej ligi i zaginął.

0

A jaki mamy projekt na przyszłość? Tacy zawodnicy jak Pique, Rakitic, Suarez, Busquet, Messi mają 3/4 kariery za sobą. Dobra - Messi z 3/4 lata jeszcze pogra na top poziomie, ale reszta rok, dwa i nara.

Wiadomo mozna kupować, ale po transferach Coutinho, Malcolma nie wiadomo czy, to wypali. Dembele na razie nie oceniam, bo faktycznie gosc ma papiery na bycie kozakiem, ale z głowa u niego chyba gorzej niz u Pogby.

De Jong wydaje sie w końcu przyszlosciowym transferem, wiec mam nadzieje, ze ominą go kontuzje.

W ostatnich latach mało ze szkółki korzystamy, a ciekawi mnie co się stanie z takimi zawodnikami jak np. Oriol Busquets.

1

A jaki mamy projekt na przyszłość? Tacy zawodnicy jak Pique, Rakitic, Suarez, Busquet, Messi mają 3/4 kariery za sobą.

Wiadomo mozna kupować, ale po transferach Coutinho, Malcolma nie wiadomo czy, to wypali. Dembele nie oceniam, bo raz gra fenomenalnie, a raz oleje mecz - wiec tu głowe musi ogarnać.

0

Messi jest genialny, Ronaldo w sumie tez, ale mnie ciekawi czy ktoś zblizy sie do ich poziomu w najblizszych 10 latach. Chyba Mbappe ma jakies zalążki na top 1, ale zobaczymy.

Tak sobie mysle, ze jak Messi opuści Barce za te 3-4 lata, to bedziemy w czarnej dupie :D

3

dobre info z rana

4

Ten Vinicius to może im wypali

0

Jak to jest, że w Anglii grał fenomenalnie, a tu padake.

1

Lubie go. Grosze kosztował, a daje wiecej niż taki Coutinho

2

Perez posmarował

0

Komentarz usunięty

3

A kto wedlug ciebie jest najlepszym graczem w historii realu madryt? Bo jak slysze jakies di stefano czy raul, to smiac mi sie chce. Di stefano gral w epoce gdzie granie w pilke to bylo hobby, bo ludzie czesto pracowali, wiec poziom byl 100x niz teraz.

Oni sie nie pozbieraja w tym sezonie. Troche lipa, ze znow wygralismy lige w paźdzerniku, ale jaka liga, taka rywalizacja. Teraz mozna sie spokojnie skupic na LM, bo dawno jej nie wygralsimy.


1

Real jest wypalony, to co on tu gada o LM XD
Stracili najlepszego gracza w historii, to wracaja do poziomu przed ery CR7 czyli beda odpadac w 1/8

1

Kiedys to GD było fenomenalne, czekalo sie na ten mecz miesiacami.
Teraz klepiemy białych jak jakiś Real Valladolid i jakos nie ma emocji w tym meczu.

W Francji rzadzi PSG
W Hiszpanii Barca
Włochy Juve
Jedynie Angielska sie wyróżnia na tym tle

0

To chyba każdy zauważył, że Barca lepiej gra na SB, a Real na CN.

Teraz Real gra pseudo tiki take, więc liczę na jakieś 5-0 dla nas. Wystarczy mieć posiadanie i wygramy lajtowo, bo oni z kontry już nie potrafią grać.

2

Ratuje nam tylek nie raz. Fajnie, ze zalezy jemu na zaklimatozywaniu sie.
Taki Bale nadal nie potrafi gadac po hiszpańsku.

1

Tzn. to, że hiszpanie na niego gwiżdżą, to się nie dziwie...
No pomyślcie sami. Koleś który chce, żeby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii, broni barw reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej...
To zalatuje hipokryzją...

0

Ta, pewnie teraz żaluja, ze go za 160 nie opchali.

0

No, a moze bardziej Messi chce go niz sam klub?

0

No z tym sie zgodzę.
Ale zobacz jaki United ma budżet, co rok moja wydawać 200 mln euro, u nas tego nie ma, bo dajemy NAJWIĘKSZY HAJS na pensje zawodników na świecie i kasy brak.

A Juve, to Juve. Mają spoko polityke transferową. My Paulinho za 40 mln, a oni Matuitiego za 20

1

Jaki rozpad klubu, ogarnijcie sie.
Myslicie, ze nagle kazdy bedzie nas klepał? Wiadomo, ze ławka może nie wyglada dobrze, ale może Gomes odpali i będzie grać dobrze

0

Przecież on w Valencii tez grał w kratke. Chyba, ze kupili go na podstawie filmików na youtube, bo innego wytlumaczenia nie ma.

A pamietam jak ten Gomes byl blisko Realu, ale w ostatniej chwili wyladowal u nas :/ Wtedy sie cieszylem, a teraz...

0

chlopie on ma 23 lata, to sie wyrobi jeszcze

0

gol hejterzy, to wielka Barca zawsze wygrywa i co teraz sezonowcy?

1

ameryke normalnie odkryles

0

albo serio walcza i graja do konca, albo maja takiego farta ze szok.
ja sam juz nie wiem xd

0

dobra real by ten mecz wygral, bo granada to porazka, ale co sedziuja to jakis zart. Wszystko pod bialych

0

wylaczylem ten mecz po 2:0 jak ze 3 metrowego spalonego strzelaja to mecz sprzedany

0

2-3 lata? Haha to jest Barca, a nie Villarreal.

1

a po co mamy dawac ich na swoje okladki? Mysl czlowieku...
Maja swoje gazety to niech dam spamuja

0

Karny wszystko ustawil. Ja nie wierze ze mozna miec takiego farta w zyciu to co real zagral w 2016 to najwiekszy fart w historii pilki noznej.

A jak se przypomne Euro i wygrana portugali to juz nei wierze calkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?