Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Umtiti, zajebisty kozak xD
Zobacz co w tym lecie zrobi Bayern. Tez chca wydac 400 mln na odmłodzenie składu.
Roznica jest taka, ze Bayern za 400 odmłodzi cały skład, a my kupujemy Kutinho za 140 mln.
De Jong i De Ligt - zobaczymy, bo byc kozakiem w lidze Holenderskiem, to nawet Depay potrafil. Poszedl do lepszej ligi i zaginął.
0
A jaki mamy projekt na przyszłość? Tacy zawodnicy jak Pique, Rakitic, Suarez, Busquet, Messi mają 3/4 kariery za sobą. Dobra - Messi z 3/4 lata jeszcze pogra na top poziomie, ale reszta rok, dwa i nara.
Wiadomo mozna kupować, ale po transferach Coutinho, Malcolma nie wiadomo czy, to wypali. Dembele na razie nie oceniam, bo faktycznie gosc ma papiery na bycie kozakiem, ale z głowa u niego chyba gorzej niz u Pogby.
De Jong wydaje sie w końcu przyszlosciowym transferem, wiec mam nadzieje, ze ominą go kontuzje.
W ostatnich latach mało ze szkółki korzystamy, a ciekawi mnie co się stanie z takimi zawodnikami jak np. Oriol Busquets.
1
A jaki mamy projekt na przyszłość? Tacy zawodnicy jak Pique, Rakitic, Suarez, Busquet, Messi mają 3/4 kariery za sobą.
Wiadomo mozna kupować, ale po transferach Coutinho, Malcolma nie wiadomo czy, to wypali. Dembele nie oceniam, bo raz gra fenomenalnie, a raz oleje mecz - wiec tu głowe musi ogarnać.
0
Messi jest genialny, Ronaldo w sumie tez, ale mnie ciekawi czy ktoś zblizy sie do ich poziomu w najblizszych 10 latach. Chyba Mbappe ma jakies zalążki na top 1, ale zobaczymy.
Tak sobie mysle, ze jak Messi opuści Barce za te 3-4 lata, to bedziemy w czarnej dupie :D
3
dobre info z rana
4
Ten Vinicius to może im wypali
0
Jak to jest, że w Anglii grał fenomenalnie, a tu padake.
1
Lubie go. Grosze kosztował, a daje wiecej niż taki Coutinho
2
Perez posmarował
0
Komentarz usunięty
3
A kto wedlug ciebie jest najlepszym graczem w historii realu madryt? Bo jak slysze jakies di stefano czy raul, to smiac mi sie chce. Di stefano gral w epoce gdzie granie w pilke to bylo hobby, bo ludzie czesto pracowali, wiec poziom byl 100x niz teraz.
Oni sie nie pozbieraja w tym sezonie. Troche lipa, ze znow wygralismy lige w paźdzerniku, ale jaka liga, taka rywalizacja. Teraz mozna sie spokojnie skupic na LM, bo dawno jej nie wygralsimy.
1
Real jest wypalony, to co on tu gada o LM XD
Stracili najlepszego gracza w historii, to wracaja do poziomu przed ery CR7 czyli beda odpadac w 1/8
1
Kiedys to GD było fenomenalne, czekalo sie na ten mecz miesiacami.
Teraz klepiemy białych jak jakiś Real Valladolid i jakos nie ma emocji w tym meczu.
W Francji rzadzi PSG
W Hiszpanii Barca
Włochy Juve
Jedynie Angielska sie wyróżnia na tym tle
0
To chyba każdy zauważył, że Barca lepiej gra na SB, a Real na CN.
Teraz Real gra pseudo tiki take, więc liczę na jakieś 5-0 dla nas. Wystarczy mieć posiadanie i wygramy lajtowo, bo oni z kontry już nie potrafią grać.
2
Ratuje nam tylek nie raz. Fajnie, ze zalezy jemu na zaklimatozywaniu sie.
Taki Bale nadal nie potrafi gadac po hiszpańsku.
1
Tzn. to, że hiszpanie na niego gwiżdżą, to się nie dziwie...
No pomyślcie sami. Koleś który chce, żeby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii, broni barw reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej...
To zalatuje hipokryzją...
0
Ta, pewnie teraz żaluja, ze go za 160 nie opchali.
0
No, a moze bardziej Messi chce go niz sam klub?
0
No z tym sie zgodzę.
Ale zobacz jaki United ma budżet, co rok moja wydawać 200 mln euro, u nas tego nie ma, bo dajemy NAJWIĘKSZY HAJS na pensje zawodników na świecie i kasy brak.
A Juve, to Juve. Mają spoko polityke transferową. My Paulinho za 40 mln, a oni Matuitiego za 20
1
Jaki rozpad klubu, ogarnijcie sie.
Myslicie, ze nagle kazdy bedzie nas klepał? Wiadomo, ze ławka może nie wyglada dobrze, ale może Gomes odpali i będzie grać dobrze
0
Przecież on w Valencii tez grał w kratke. Chyba, ze kupili go na podstawie filmików na youtube, bo innego wytlumaczenia nie ma.
A pamietam jak ten Gomes byl blisko Realu, ale w ostatniej chwili wyladowal u nas :/ Wtedy sie cieszylem, a teraz...
0
chlopie on ma 23 lata, to sie wyrobi jeszcze
0
gol hejterzy, to wielka Barca zawsze wygrywa i co teraz sezonowcy?
1
ameryke normalnie odkryles
0
albo serio walcza i graja do konca, albo maja takiego farta ze szok.
ja sam juz nie wiem xd
0
dobra real by ten mecz wygral, bo granada to porazka, ale co sedziuja to jakis zart. Wszystko pod bialych
0
wylaczylem ten mecz po 2:0 jak ze 3 metrowego spalonego strzelaja to mecz sprzedany
0
2-3 lata? Haha to jest Barca, a nie Villarreal.
1
a po co mamy dawac ich na swoje okladki? Mysl czlowieku...
Maja swoje gazety to niech dam spamuja
0
Karny wszystko ustawil. Ja nie wierze ze mozna miec takiego farta w zyciu to co real zagral w 2016 to najwiekszy fart w historii pilki noznej.
A jak se przypomne Euro i wygrana portugali to juz nei wierze calkiem