Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kiedyś takie Napoli rozwalalismy 5-0. Nie ma co się martwić tylko trzeba odzyskać pewność siebie.
Messi dziś pokaże kto jest królem na włoskich boiskach.
2
A ostatnio bialasy graly z sociedad i tam tez var ciagle uzywali w +90 i mecz sie zakonczyl w 98 minucie. Najwiekszym problemem jest to, ze w Hiszpanii debile nie potrafią Varu uzywac. 10 typów siedzi przed ekarnem, a przez 5 min zastanawiają sie czy był gol czy go nei było.
2
Sporadycznie ogladam real, ale ten mecz z Valencia widzialem i z tego co pamietam, to Modric strzelil na 1-1 w 93 minucie, ale sprawdzali VAR dość długo po czym nie uznali bramki, więc sędzia pewnie doliczył do tych minut sprawdzanie varu i bramka w 96 min mnie nie zaskoczyła.
Troche z dupy temat. Oba kluby zawodzą w tym sezonie jak to sam Messi powiedzial, wiec nie ma co szukać jakiś układów.
4
Chłop pewnie ma umiejętności, ale zobaczymy czy psychicznie wytrzyma. Media już na każdym kroku go ośmieszają i już mi go szkoda. Jeden czy dwa słabe występy i będzie spalony.
Oby głowa dała radę, a będzie dobrze.
0
Ten Fortnite, to rak. Jak nie Grizezmann, to Dembele...
1
@damianex10 Ktoś tu ma łeb co do gier, dobre skojarzenie :D Mam sentyment do San Andreas jak do mało której gry :D
0
Ranfiha wczoraj zajebisty mecz, ciekawe czy wróci do nas.
0
Tam powinna być druga żółta, więc farta mamy
0
Dobra nie panikujcie. Osasuna też wygrywała, a w drugiej połowie padła kondycyjnie. Tutaj będzie to samo. 1 połowa szarżuje Betis, a w drugiej padną kondycyjnie.
0
@Czarny19 Gdyby Marc był lepszy, to by grał w reprezentacji jako podstawowy bramkarz
0
Ter Stegen w tym sezonie, to dno. Broni jak Courturis w poprzednim sezonie. Czyli co ma wpaść, to wpada.
Na Euro Neuer będzie w głównym bramkarzem.
1
@Bagsik88
https://www.fcbarca.com/49995-messi-moglbym-grac-w-pilke-nozna-za-darmo,dyskusja-1950120.html
4
Czyli Messi zarabia wiecej niz Ronaldo i Neymar razem wzieci, a gra od nich gorzej. Masakra, a w wywiadzie jeszcze Ci powie, ze mógłby grać dla Barcelony za darmo XD. Szkoda słów.
0
Messi, to cwaniak i kazdy to wie. Wiadomo, zasługuje na szacunek, ale on z każdym rokiem będzie już gorszy, więc GRASZ LEPIEJ = ZARABIASZ LEPIEJ, a on już lepiej grać nie będzie, więc jak chce nowy kontrakt, to za niższą pensje i tyle.
0
@Djzordon Bez Messiego uja wbijrmy
1
Widziałem że ten trener to porażka
0
Mnie ciekawi jaki oni mają plan gdy Messi odejdzie. Oby nie było jak w United, bo nie ma co się oszukiwać, że odkąd odszedł Ronaldo, to już nie byli tak mocni. Potem Ferguson ich wymazał z Europy swoim odejściem.
0
@FDJ I pewnie obroni LM
0
Efekt Setiena... Pisałem, że to nie trener na tak wielki klub.
3
Griezmann mi przypomina Bale. Granie za nazwisko
9
Da sie oddać Grizmanna do Atleti i odzyskać 120 mln za tego drewniaka?
2
Tu tylko Klopp by pomógł, a nie 80 letni dziadek
0
@icon3520 Beka z Ciebie zoofilu
0
Kiedy dostaniemy normalnego trenera z topu? A nie kolesia który krowy pasł
0
Pisałem że Kraft naweet 140 nie skoczy, a oni bawią się z belkami
0
Kraft zostaje a oni obniżają belkę xD jak on nawet 140 nie skoczy
5
Wtf co tam się dzieje za wal
2
Kubacki co zrobił omg :o
0
Stoch pewnie za rok skończy karierę
1
@Chwytliwy Mamy Dembele