1

Veratti, Pogba, Coutinho i moge wierzyć w potrójną korone.

0

Żeby mu nie odwaliło jak Ronaldinho... on mógł być jeszcze lepszy, ale nocne życie, kluby, striptizerki + alkohol zakończyły jego kariere przed 30stka.

0

Zapomnialem jeszcze o Turanie, Dla mnie on tez na sprzedaz.

Pogba musi przyjsc i jakis skrzydłowy.

0

Wygramy lige, wygramy PK, to i tak kazdy bedzie zadowolny.
Gdyby ktos przed sezon mowil, ze wygramy te dwa trofea, to bralbym je w ciemno.

Jeszcze Suarez powalczy o Zlotego buta i git. W lecie trzeba porobic kilka transferów czyli

Na sprzedaz
Alves - Opchac go gdzies do chin za 30 mln i kupic mlodszego
Rakitic - on mnie w ogole nie przekonuje, chlop nie ma zadnego przyspieszenia, ani strzalow, drbling zalosny
Ter Stegen - serio, ale ja w niego nie wierze. Zawsze jak gra, to przegrywamy, zawsze jak gra, to przeciwnik oddaje "strzal zycia"

Do kupienia
Pogba - koles jest fenomenalny, drybling, strzal z dystansu, a do tego mlody
Ktos na prawa obrone, szybki, zwinny i z dryblingiem
Jakis konkurent dla Busketa, bo ostatnio tez padake gra, a jak Busket kontuzje dostanie, to kto wejdzie ? Yaya Ture bedzie za free do sciagniecia

I kupilbym Payeta, albo Mahreza. Nikgo nie mamy na rezerwe. Neymar czy Messi dostanie kontuzje, to graja jacys leszcze jak Munir.


0

to dobrze ze atletico stracilo pkt

1

Pisalem to wielokrotnie, ze Ronaldo jedzie na sterydach.

0

Widac, ze oszustwo.

Wiadomo, 33% szans na to, ze w trafia na City, ale i tak te kulki to jedno oszustwo, powinni co innego wymyslic

4

Liverpool pokazal jak sie walczy

1

Bo Neymar wlasnei zaczyna gwiazdorzyć. Dostaje hajs, a sobie robie wakacje, bo siora ma urodziny.



Klub powinien tego zabronic. Zreszta ta jego siostra wyglada jakby z burdelu wyszla.

0

Lepiej stać, niż głupio biegać.

0

Ter Stegen (Jalowy bramkarz, karny byl do obrony, bo zostal slabo wykonany, do tego jak pilka leciala na poprzeczke to stal jak slup) - Ocena 1
Alba - Biegal, walczyl, ocena 4
Masche - Biegal, wiecej walczyl - ocena 5
Busket - slaby mecz, ocena 1
Pique - mogl strzelic bramke, ale nie strzelil - ocena 1
Iniesta - Powinien dostac czerwona, ale potem zrobil nam karnego, gdzie sedzia nas oszukal - Ocena 4
Rakitic - jalowy, bezbarwny ocena 1
Neymar - nic nie pokazal, ocena 1
Suarez - Mial kilka akcji gdzie powinien miec bramke, ale ich nie wykorzystal, ocena 1
Messi - walczyl, biegal, dobrze gral, ocena 6
Arda - 1
Roberto 2
Enrique 1

2

Przypadek ?
Hajs polecial u bukow.

0

Co sie dzieje z Messim ? Gdzie jest jego szybkosc ? Gdzie sa akcje, ze nie bal sie wbic w 5 zawodników i ich ośmieszyć ? Leo gdzie jesteś ?

10

Mi sie wydaje, że strzeli 2 bramki i zamknie gębę hejterom.
Nawet na tej stronie dużo osób, ostatnim czasem hejtuje Messiego.

0

Nie ma oszustwa doskonalego. Wszystko wyjdzie za jakies 15 lat. Amstrong tez byl kryty przez wszystkich, bo duza kase przynosil.

Na dodatek oni biora srodki ktore np. teraz sa dozwolone, a za 20 lat moga juz nie byc, wiec wtedy straci wszystko.

0

A ja bym sie nie zdziwil jakby za pare lat wyszla afera z Ronaldo. Wczoraj widac, ze byl na jakims dopingu, jak pokazali kamere, to oczy malo mu nie wyszly, zyly na szyi. 90 minuta, a on sobie jakies sprinty wali, poczekamy zobaczymy.

Amstrong przez 15 lat byl kryty.

1

5 mln brutto
100 tys za kazdy mecz. Barcelona ile rocznie gra meczów ? 80 ? To wychodzi 8 mln euro.
1 mln za ponad 60% meczów w sezonie
liga mistrzów (awans + faza grupowa) 1 mln

No na oko wychodzi cos 15 mln, ale wydaje mi sie, ze gramy grubo wiecej jak 80 meczy na rok. Trzeba by policzyc lige, puchar króla, lige mistrzow, KMS, super puchar hiszpanii...

0

Mogli podac koszt transferu, a nie kontrakt...

1

Wiadomo, ze wygramy lige. Kto normalny by stracil wiecej jak 4 punkty w 6 meczach ?

Niech sie biali naciesza, bo to ich jedyna nadzieja xD

2

Z Messim cos sie dzieje :/ Kiedys wbijal w 5 zawodników, robil z nimi co chcial, a ostatnio w ogole nie ma pewnosci siebie...

0

Slaby mecz Messiego. Gdzie jest Messi ze swoimi rajdami ? Ciekawe czy on jeszcze wroci do formy sprzed 4 lat.

0

Niech go biora. Jałowy pilkarz.
Na dodatek niech walna z 150 mln i Ter Stegena mozna im jeszcze dodac

0

Slaby mecz Messiego, nei wiem co sie dzieje, ale cos stracil pewnosc. Gdzie te jego rajdy ktorymi kiwal ludzi 3 sezony temu ?

2

1 polowa slaba, druga miazga.

0

Komentarz usunięty

0

Ja zostalem wychowany po staroświecku, czyli w kazdą niedziele do kościola, bo inaczej awantura w domu :D

0

„Nie jestem osobą wierzącą."



To nawet nie ma co sie modlic za ateiste. Powodzenia na drugim świecie.

0

Mnie tam nie dziwi. Zarabiac po 15 mln na sezon + masa reklam, a jeszcze oszukiwać na podatkach, to trzeba miec cos z glowa.

2

Leci hejt na Pereza ze nasmarowal, a Bayern dostal najslabsza druzyne i cisza hah.
Do tego meczu Juve-Bayern chyba nie musze przypominac, bo gdyby nie sedzia, to pewnie Juve by awansowalo.


Mi tam mecz z Atletico pasuje, wole mecz z Atletico niz z Bayernem czy PSG.

0

Ludzie sie nie opamietali, tylko teraz jak cos zlego napiszesz na busketa to masz bana z miejsca.
Takie dzialanie jak w korei polnocnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?